ZAKLÍNAČ: HRA OSUDU

Textové RPG fungující od roku 2016

VYBER SI POVOLÁNÍ A RASU

 Čtyři povolání, pět ras a celý kontinent k počátku příběhu vaší postavy.

PŘEČTI SI PRAVIDLA

 Začátečník nebo pokročilý, je potřeba být v obraze.

ZAREGISTRUJ SE NA FÓRU

 Vyplň registraci postavy dle vzorové karty
a počkej na schválení.

Tvorba postavy

V našem RPG lze hrát pouze za vlastní postavy v univerzu Zaklínače. Následující reálie vám pomůžou s tvorbou jejich vlastností i příběhu.

Povolání

Obyvatel, zaklínač, čaroděj nebo kněz.

Rasy

Člověk, elf, trpaslík, hobit nebo gnom.

Zeměpis

Tuto sekci pro vás připravujeme.

Pravidla hry

Každá textová hra má svá pravidla, ať už se týkají hry samotné, nebo její komunity. Pokud s podobnou hrou nemáš zkušenosti, není se čeho obávat. Pokud cokoliv není jasné, rádi poradíme!

Přečíst

Přidej se k nám ještě dnes! Zaregistruj se.

AŽ SE U NÁS ROZKOUKÁTE

MECHANIKY PRO POKROČILÉ

Tyto mechaniky osvěží vaši hru, až se u nás rozkoukáte. Znalost následujících sekcí je sice výhodou, ale v prvních hrách se většina hráčů obejde i bez nich.

Kostkové souboje

Jaký je princip souboje? Jak se liší boj proti hráčům od boje proti NPC? Jak postupovat, když bojujete ve skupině? Vše se dozvíte zde.

Speciální schopnosti

Speciální využití předem definovaných kombinací dovedností. Klíčové pro čaroděje, kněží a zaklínače používající znamení.

Bestiář

Databáze monster, jejich kategorií, orientačních kostek a schopností. Oceníte především při lovech nebo dobrodružstvích s vypravěčem.

Alchymie

Zaklínači a alchymisté z povolání jistě ocení škálu efektů, které jim tohle řemeslo může přinést. V této sekci naleznete substance, lektvary, oleje a petardy.

Novinky

Jednou za čas vydáváme shrnutí novinek a změn, díky kterým vám nic neunikne.

Nový web a fórum

Začátkem února jsme spustili nový web a nové fórum, na které jsme přidali řadu nových vylepšení pro hru. Nejpodstatnější změnou ovšem zůstává nutnost opětovné registrace, měli-li jste u nás založenou[…]

Read more

Šťastný nový rok! – Statistiky 2022

Letošní rok přinesl hněd několik novot v oblasti volnoherních eventů. Namísto zaběhnutého Saovine, Imbaelku a Lammasu jste mohli poznat poklidný Midinváerne, rozjařený Birke a větrný Mabon na půdě panství Duvall.[…]

Read more

Vánoční oznámení

Dnešní novinka bude trochu unikátní, neboť jsme si pro vás nachystali jedno velké vánoční překvapení. Jak si jistě vzpomínáte, žádali jsme vás o to, abyste veškeré volné hry dohráli do[…]

Read more

Spolupráce

Výměna ikonek se spřízněnými TRPG a jinými projekty. Více na stránce Spolupráce.