Rasy

. Vaše postava může být člověkem, elfem, trpaslíkem, gnómem nebo půlčíkem, či jejich kříženci (v rozumných mezích). Ne každá rasa je přístupná pro všechna povolání.

Lidé

Lidé žijí nejkratší dobu ze všech ras, ale vynahrazují to zápalem a dravostí. Od dob Konjunkce sfér se stačili rozšířit po celém Kontinentu, postupně vytlačili většinu původního obyvatelstva a dnes žijí v podstatě na všech obyvatelných územích.

Elfové

Elfové jsou velmi hrdí, na svůj jazyk, umění, kulturu a tradice. Jsou jednou z prvních ras, která přišla na Kontinent a velmi těžko se smiřují se současným úpadkem vlastního druhu. Existuje jen málo míst, která by dnes patřila výlučně jim.

Trpaslíci

Trpaslíci jsou tvrdohlaví a vytrvalí, nicméně zároveň oplývají přátelskou a uvolněnou náturou. Najdeme je po celém Kontinentu, často díky jejich obchodním aktivitám.

Hobité

Hobité jsou jednou z mladších nelidských ras. Obecně lze říci, že mají mírumilovnou a klidnou povahu, dávají přednost spíše pohodlí domova než dobrodružství a válčení.

Gnómové

Gnómové jsou považováni za nejstarší rasu obývající sever Kontinentu. Stáhli do ústraní a v současnosti se s nimi mimo lokality jejich reliktního výskytu potkáte jen vzácně.