Spolupráce

Výměna ikonek

Jsme zcela otevřeni spolupráci s jinými RPG weby ve formě výměny ikonek, které budou umístěny v patičce našeho webu. Na oplátku budeme od vás požadovat umístění na podobně viditelném místě.  V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailu zaklinacrpg [AT] gmail.com, nebo se zastavte na našem Discordu, kde můžete přímo kontaktovat @Alisse.

Z našich ikonek si můžete vybrat libovolně takovou, která nejlépe vyhovuje potřebám vašich stránek.

369 x 130 px

200 x 75 px

88 x 31 px

Sdílení postu na Facebooku

Máte-li k vašemu RPG webu přidruženou i stránku na libovolné sociální síti či komunitní Discord, můžeme se domluvit na vzájemné propagaci pomocí sdílení odkazu s krátkým popisem (ideálně také vzájemně dodaným). Naše Facebooková stránka je k nahlédnutí zde.

Tento typ spolupráce je určen pouze takovým RPG, která:

  • jsou podobného typu (psaní delších postů, ideálně fórum),
  • aktivně fungují už nějakou dobu,
  • mají fanouškovskou základnu.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  e-mailu zaklinacrpg [AT] gmail.com, nebo na našem Discordu, kde můžete přímo kontaktovat @Alisse.

Spřátelené stránky

Stránky a hry uvedené níže bychom Vám rádi doporučili zase my. Jde většinou o projekty, na nichž mají podíl i administrátoři této hry, nebo o stránky, které nám dlouhodobě pomáhají s oslovováním nových hráčů.

Společenstvo Gwintu, z.s.

Komunitní centrum pro českou zaklínačskou scénu, provozující klubovny ve městech po celé republice. Společenstvo Gwintu poskytuje fanouškům komunikační zázemí v online i offline prostoru a úzce spolupracuje také s pořadateli festivalu Con Morhen.

Dragon Riders: Alagaësia online

Fantasy RPG hra fungující už od roku 2005. Autoři se inspirovali knihami z cyklu „Odkaz dračích jezdců“ z pera Christophera Paoliniho. Odehrává se padesát let po porážce Galbatorixe na ostrově Vroengard, kam míří zástupy poutníků v naději, že si je v tamním Chrámu vybere jedno z dráčat a nadobro jim změní život.


Felix Felicis

Felix Felicis je hra z prostředí Harryho Pottera, která vznikla v roce 2012. Ačkoliv se zpočátku jednalo o hru hlavně ve školním prostředí, v současnosti nabízí také mnoho možností hraní za obyčejné kouzelníky různých povolání v lokacích mimo Bradavice.


Svět Zaklínače & vše kolem něj

Komunitní Facebooková stránka pro fanoušky našeho oblíbeného univerza. Chcete-li mít přehled o novinkách ohledně knih, her, seriálu či akcí zaměřených na Zaklínače, nebo si zkrátka jen popovídat o vaší oblíbené postavě ze Zaklínačské ságy, neváhejte a připojte se!

Poděkování na závěr

Děkujeme všem lidem, kteří se kdy v historii naší hry podíleli na tvorbě a vylepšování obsahu, na správě fóra a vypravěčování. Bez vás by Hra Osudu nebyla, čím je.

Alayne, Reamax, Zenn, Silas, Světlomila, Quitana, Arleight, Morgan