Všude samé novinky

Všude samé novinky

Zdravím zas a znovu!

Inu, hra nám jede na plné obrátky, za to všem spoluhráčům velký dík! S novou dávkou elánu se konečně pouštíme do věcí již dlouho plánovaných a přinášíme pár malých inovací.
První jsou dvě nová volnoherní témata. Jedno v Oxenfurtu a druhé ve Větrných polích. V obou už se pilně hraje!
Druhou novinkou je vznik našeho vlastního Discord serveru. Odkaz naň naleznete zde na webu v pravém sloupku, případně mírně zastrčený i v hlavní diskuzi našich neherních topiců.
Třetí je vznik bestiáře, na kterém pro nás pracuje především Silas. Zatím má jen jednu kapitolu, točící se kolem vlkodlaků a jim podobných, ale časem snad bude obsahovat každou potvoru, na kterou si vzpomenete. Najdete jej v průvodci hrou.
Také jsme konečně (taky Silda, ehm) určili, jak se pro naše účely vyvíjel děj z her, aby byl pro všechny jednotný a Vy nemuseli řešit dilema, zda je Adda pod drnem nebo naopak Radovidovou chotí. Brzy snad také přibude rekapitulace posledních dvou let. Toto i všechny následující aktualizace budou k přečtení v příslušném fóru.

Co se týče herních událostí s radostí musím říct, že oslavy jara v Broňovicích dopadli navzdory rozpačitému začátku na výsost skvěle a přeji všem, ať si užijí své bodové ohodnocení, zveřejněné jako vždy v tématu určeném pro Změny.
I účastníci eventu „Co přivála bouře“ se dočkali první odměny a pokročili do druhé kapitoly dění. Někdo nás v průběhu cesty opustil, někdo zase naopak přibyl, nicméně nekončíme a až přijde vhodný čas, můžou se zapojit i další hráči. Aktualizovaný report z eventu najdete zde na webu.
Krom toho musím pochválit i slušně rozjeté Questy (zároveň se prý plánuje jeden další z rukou našeho dvorního vypravěče Arleeho, takže si jej nenechte ujít) a do dalšího herního dne se můžete těšit na první kolo prvního ročníku turnaje v kostkovém pokeru! Pro přípravu a připomínku pravidel můžete nahlédnouti sem.

Pravděpodobně jsem na něco stejně zapomněl, jak je mým zvykem, každopádně GL&HF, budu se těšit do příště,

Zenn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *