Jarní úklid

Jarní úklid

Drazí spoluhráči (i případní návštěvníci),

je tu pár věcí, které musí být vyřčeny (v tomto případě tedy spíše sepsány)…

Kdo náš web a forum navštěvuje již delší dobu, jistě ví, že aktivita není zrovna z těch největších, což vyvrcholilo v posledním půl roce, během kterého odpadlo prakticky celé vedení a forum umlklo zcela. Nicméně jsme zpět (ačkoliv se nedá říci, že v plné síle) a máme v plánu situaci změnit k lepšímu. S pomocí nás všech – moderátorů, řadových hráčů i potenciálních zájemců o vstup do našich řad. Každá ruka schopná psát, a začít tak s radostí plnit prázdná zákoutí našich topiců, se počítá!

S touto novou érou, však přicházejí i nové pořádky. V první řadě proběhla čistka neaktivních postav (včetně postav sekundárních), nicméně platí, že lze kteroukoliv z karet znovu obnovit, pokud si o to původní majitel řekne (k tomu můžete použít chat i PMky). Byly také uzamčeny některé nedohrané stagnující questy, jejichž účastníky jsem odměnil sumou bodů odpovídající počtu vložených postů dělený dvěma. Na plnou odměnu to sice není, ale zase nechci aby se někdo cítil ublíženě kvůli vloženému úsilí. I ty je možné obnovit, pokud budou všichni účastníci přítomni.

Další změnou je pak obsazení vedoucích pozic – nově jsem administrátorem já (Zenn). Alayne mi (snad) bude nadále při ruce v řešení technických věcí a jí i zbytku zakladatelů zůstávají veškerá administrátorská oprávnění, nicméně s čímkoliv potřebným se obracejte na mne. Nebo staronovou sestavu moderátorů – Silas, Světlomila a Arleight. 

Co se týče onoho před půl rokem načatého eventu – což byla taková má chabá snaha o rozjetí nějaké aktivity, která paradoxně umřela právě u mne samotného – JEDEME DÁL! Stále platí to, co je napsané v úvodním příspěvku a každý zájemce o rozjetí děje, který ovlivní celofórové dění, je vítán.

Co se týče blízké budoucnosti, poprosil bych o trpělivost. S webovkami a forem pracuji prvně a je toho ještě spousta, co neumím. Zároveň budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu – ať už z pohledu hráče bývalého či současného nebo i pouhého návštěvníka. Nemohu vyhovět všem, ale pokusím se udělat vše, co je v mých silách, aby toto RPG jen tak neumřelo a lidé se sem chtěli vracet.

Jménem vedení, Zenn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *