8. aktualizace – setting hry

8. aktualizace – setting hry

Vážení čtenáři,

přejeme Vám krásný prodloužený víkend a přinášíme poslední aktualizaci před oznámením finálního data otevření hry a následnou pauzou v novinkách (koneckonců, pokud nás sledujete pravidelně, stejně už skoro všechno o hře víte a čtení pravidel pro vás pak bude jenom rychlé „opáčko“ :o)).  Dnes bychom rádi lehce poodhalili „setting“ hry – tedy dějové a časové zasazení.

Děj hry začíná v roce 1272 – v období třetí války Severu s Nilfgaardem, kdy na redanského trůnu vládne syn Vizimira II. Radovid a v čele císařství stojí Emhyr var Emreis, Bílý Plamen tančící na mohylách nepřátel. Temerie padla a v Redánii se k moci dostává králem podporovaný kult Věčného ohně. Být čarodějem už v zemi bílé orlice na rudém poli není výsadou, ale spíš rozsudkem smrti…  

Hráčům PC her ze zaklínačské série je v tuto chvíli již jistě jasné, že děj hry je zasazen do situace na začátku Divokého honu. Fanoušci hry se mohou ve volné hře těšit na některé známé lokace (namátkou třeba na hospodu U Ledňáčka nebo pár známých podniků v záři červené lucerny), čtenáři knih se však nemusí nijak bát – ve hře se neobjeví nic, co by vyžadovalo jakoukoliv znalost PC her (a obejdeme se také kompletně bez spoilerů, takže se nemusí bát ani ti, kteří si na třetí díl Zaklínače teprve brousí zuby :o). Vývoj děje je totiž od tohoto bodu pouze na nás a na vás, na hráčích.

Příští týden očekávejte uveřejnění finálního data otevření hry!

S přáním hezkých Velikonoc,

Admin Tým

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *