7. aktualizace – podnázev

7. aktualizace – podnázev

Vážení čtenáři,

dnešní aktualizace se ponese v poměrně netradičním duchu – nepřinášíme výjimečně žádný střípek z pravidel hry, zato Vás ovšem chceme požádat o pomoc. Už od první chvíle se totiž potýkáme s palčivou otázkou ohledně názvu hry: má si hra ponechat svůj jednoduchý a snadno zapamatovatelný dosavadní název (Zaklínač RPG), nebo má dostat název vlastní, který by ji odlišil od webů pojednávajících o počítačové hře? Protože nám tento problém pomalu nedá spát :), rozhodli jsme se obrátit přímo na Vás, na budoucí hráče. Váš názor je pro nás důležitý a proto budeme rádi, když se vyjádříte v anketě nebo prostřednictvím komentáře. Máte-li vlastní nápad na podnázev, nestyďte se s ním podělit! Kdo ví, třeba hra nakonec ponese právě ten Váš :).

Děkujeme!

Admin Tým

Název hry by měl být…

Jednoduchý, výstižný a snadno zapamatovatelný – Zaklínač RPG
Unikátní a zajímavý – typu Srdce z kamene
Kombinací – Zaklínač RPG + podnázev
Úplně v jiném stylu – vyjádřím se v komentáři 🙂

Do Quizzes

 

2 Responses

  1. Dryáda od vedle napsal:

    Je těžké zamýšlet se nad názvem, když známe zatím z konceptu jen útržky, leč zdá se mi celkem příhodné kombinovat název s něčím co bude mít tohle rpg za podstatné. Proto nemohu tak jednoduše střelit takový název, který by byl ideální 😀 Každopádně jak se nad tím zamýšlím, napadá mě Zkouška osudu?Možná by taky bylo fajn zakomponovat do názvu město nebo oblast která bude pro RPG hlavní 🙂 Toť vše co mě zatím napadá. Už se na vás těším ^^

  2. Tina napsal:

    Já jsem toho názoru, že právě ponechání jednoduchého názvu přitáhne více hráčů.
    Pokud si někdo bude chtít zahrát rpg se Zaklínačem, těžko bude hledat nějaký super složitý název, který s ním nemá nic moc společného, ale do vyhledávače zadá právě „Zaklínač“, popř. „Zaklínač + něco“.
    Zároveň bych ale k názvu přidala něco výstižného, aby hra byla oddělena od ostatních a dodalo jí to na odlišnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *