Pravidla: Aktualizace pravidel k 23. 12. 2016

Pravidla: Aktualizace pravidel k 23. 12. 2016

Vážení hráči,

rádi bychom upozornili na několik drobných novinek a změn v pravidlech, které nově vstupují v platnost od 23. 12.:

  • Z důvodu přehlednosti hry bychom nově všechny hráče hrající ve volné hře požádali, aby svoje herní příspěvky začínali s podtrženou informací o tom, v jaké části lokace se nachází a případně s kým hrají; v lokaci U Ledňáčka může hráč uvést svůj herní příspěvek například takto: „Stůl hned u vchodu (Visia, Gwen, Elim)„. Informace slouží k lepší orientaci ve hře, hraje-li ve stejnou chvíli v jedné lokaci více oddělených skupinek hráčů.
  • Ruší se některá rasová omezení pro jednotlivá povolání. Elfové a půlelfové se nyní mohou stát nejen obyvateli, ale také zaklínači, mágy a knězi. Gnómové, trpaslíci a půlčíci si jako povolání mohou nově vybrat také kněze.
  • Nově je možné darovat dovednostní body postavě jiného hráče a to v poměru 2:1. Darování je nutné uvést v sekci Změny. Není možné přesouvat body mezi vlastními postavami (toto pravidlo samozřejmě neplatí pro body získané za vedení questu).
  • K sekci s questy přibyla nová část fóra nazvaná Eventy. V té se budou odehrávat dějové linky související s chodem celého herního světa. Eventy budou oproti questům neohlášené a začínat budou zpravidla minieventem ve volné hře. Při účasti na eventu nebude možné hrát současně i ve volné hře, je však možné hrát zároveň v eventu a v questu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *