První novinky – 2. aktualizace

První novinky – 2. aktualizace

Vážení čtenáři,
je to teprve týden, co jsme zde uveřejnili návrh našeho malého projektu, a množství Vašich kladných ohlasů nám už stihlo naprosto vyrazit dech! 🙂 Vaší podpory si velice vážíme a děkujeme Vám za ni!
Na základě Vaší zpětné vazby s radostí oznamuje, že pokud se nevyskytne žádný větší zádrhel, naše textová RPG hra ze světa Zaklínače světlo světa v dohledné době opravdu spatří. Projevovat svůj zájem nám ovšem můžete i nadále – tím pádem Vás totiž nemine oznámení o oficiálním spuštění herního fóra a nás to samozřejmě jenom potěší 🙂

A teď už směle k aktualizacím. Náš admin tým se příjemně rozrostl a proto již nové administrátory a tvůrce hry nadále nehledáme. Stále však můžete rozšířit řady našich vypravěčů a moderátorů a po spuštění hry nám tak pomáhat vytvářet zajímavý herní svět pro budoucí hráče. Těm, kteří se již ozvali, děkujeme a těšíme se na spolupráci – číhejte na informační e-maily! 🙂

Zároveň bychom rádi poděkovali webu Dragon Riders za umístění naší mini-reklamy na svůj web. Stejný dík patří také facebookové stránce Textová online RPG, která byla tak laskavá, že uveřejnila milou reklamu na tento projekt, díky čemuž se povědomí o něm mohlo dostat také mezi hráče jiných textových online RPG.
(Také bychom touto cestou rádi ujistili místního admina Nicka, který v tomto směru projevil jisté zdravé pochybnosti, že naše hra opravdu nepojede na BlueBoard fóru, návštěvní knize, chatu, ani jiné podobné miniaplikaci. Žádný strach, vyhneme se i blogu.cz ;)!)

Prostřednictvím novinek Vám budeme i nadále přinášet nejrůznější aktualizace ohledně tvorby hry. A jako vždy, máte li nějaké dotazy, neváhejte se nám ozvat!

S přáním pěkného zbytku víkendu (a samozřejmě také šťastného prožití svátku sv. Valentýna),
Admin tým

2 Responses

  1. Veronika Synková napsal:

    Tak to je báječné, že hra se rozjede! 🙂

  2. Nick napsal:

    😀 Krásné. Děkuji za uklidnění, pak se na vaši hru opravdu velmi těším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *