• AKTUÁLNĚ
 •  
  Obrázek
  198. Herní den - 13.05. - 26.05. Jaro 1280 (Archiv počasí)
  Událost: žádná


  Ve vzduchu panovalo dusno. Ačkoliv dopoledne svítilo sluníčko, všem bylo jasné, že něco visí ve vzduchu. Mračna se zatáhla, slunce se za ně skrylo a nastal mohutný slejvák, který byl provázen početnými blesky a hromy. Bouřka to byla opravdu hrozitánská, ale alespoň se díky ní a dešti mohl vyčistit vzduch.

  Teploty ve dne kolem 22 °C, v noci kolem 16 °C. Na Skellige je cca o 5 °C méně a je větrněji.
   

Miniquesty

Malé příběhy ve volné hře s vypravěčem

Na celém Kontinentě se snad nenajde jediná vesnice, kde by někde u cesty nestála ošuntělá dřevěná vývěska s přibitými vzkazy a inzeráty. I začínající dobrodruh dokáže mezi výhodnou nabídkou slepičích vajec a přisprostlou milostnou poezií snadno najít zakázku, ze které by mohla koukat slušná odměna, ať už jde o pomoc s nestvůrou, nebo například hledané zločince.
Prostor pro herní oznámení. Události, situace ve hře, vyvěšené zakázky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vypravěč
Administrátor fóra
Administrátor fóra
Příspěvky: 276
Registrován: 14 kvě 2022, 00:00
Rasa:
Povolání:
Vyznání:

Miniquesty

Příspěvek od Vypravěč »

MINIQUESTY
 
Toto fórum slouží jako rozcestník pro odehrané Miniquesty.
Všechny informace o tom, jak založit MQ naleznete zde v návodu.
 
PRAVIDLA MQ
1) Rozptyl bodů, který lze za MQ získat se pohybuje v rozmezí 3-5 bodů. Zpočátku tento systém budeme ladit skrze konzultaci.

2) Miniquesty nelze kombinovat s jiným druhem her (například s lovy). Doporučujeme jejich odehrání plánovat na takové HD, kdy neprobíhá žádný celofórový event.

3) Rámcová priorita psaní MQ v případě více druhů rozehraných her by měla být po hrách v sekci Eventy a po Questech.

4) Pokud hra nebude dokončena do dvou měsíců od jejího počátku, všichni účastníci včetně vypravěče ztrácí nárok na bodové ohodnocení - účelem je opravdu zachovat hry v malém rozsahu a svižném tempu. Odměna má být především bonusem za pěknou, promyšlenou hru, do které jako účastníci i vypravěči investujete dost své pozornosti na to, aby se nevlekla dlouho.

5) První post vypravěče i účastníků se zaznačuje řádným nápisem, že se jedná o MQ.

6) Vypravěč se může přímo domluvit s hráčem/hráči, které do MQ pozve a vytvořit pro ně příběh na míru. Může, ale nemusí zamýšlenou hru nabídnout k přihlášení na Discordu v kanálu #dáme-hru.

7) Každého MQ se může účastnit 1 až 3 hráčů, každý s jednou svou postavou.

8) Současně můžete mít postavu nebo vypravěčovat v 2 různých MQ. Každá účastněná postava po dokončení MQ musí vyčkat alespoň 3 HD (reálný měsíc a půl), než se účastní dalšího MQ. Pokud vypravěč vede dva MQ současně, po dokončení každého z nich také vyčká 3 HD před založením dalšího.
Již proběhlé a dokončené MQ ► Rozbalit
Počet slov: 358
Odpovědět