• AKTUÁLNĚ
 •  
  Obrázek
  200. Herní den - 10.06. - 23.06. Jaro 1280 (Archiv počasí)
  Událost: žádná


  I přes mírně zataženou oblohu se teploty v poslední jarní dny vyšplhají opravdu vysoko. Všichni obyvatelé už netrpělivě čekají na příchod letních měsíců, jelikožv létě bývá nejvíce venkovních zábav a slavností, ovšem nevyhnou se jim ani povinnosti. Čas utíká opravdu rychle.

  Teploty ve dne kolem 27 °C, v noci kolem 19°C. Na Skellige je cca o 5 °C méně a je větrněji.
   

Jak na obchodování s body

Zde naleznete návod, jak pracovat s funkcí obchodu s body.

Zde naleznete užitečné návody, které se týkají spravování hráčských karet, kostek a dalších.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vypravěč
Administrátor fóra
Administrátor fóra
Příspěvky: 281
Registrován: 14 kvě 2022, 00:00
Rasa:
Povolání:
Vyznání:

Jak na obchodování s body

Příspěvek od Vypravěč »

Jak na obchodování s body

Body jsou na našem fóru platidlem, které investujete do vylepšování dovedností svých postav. Každá začínající postava získá 20 bodů k nákupu schválených dovedností, a to poté, co byla přijata její karta. Během registrace je tedy potřeba určit, ke kterým dovednostem chcete své startovní body přidělit.

Další body lze získat účastí v eventech, questech, na lovech či z mimoherních akcí. Při obdržení každé nové várky bodů dostanete notifikaci (pokud jste si ji dříve nezrušili v nastavení) a stav svých bodů si vždy můžete zkontrolovat ve svém profilu. Počet aktuálních bodů k útratě je v profilu označen symbolem hvězdy.

Obrázek

Přenosné body jsou zvláštní kategorie umožňující připsání na libovolnou vlastní postavu. Lze je získat například za vedení Questu nebo účast v mimoherních akcích. Jsou zapisovány zvlášť v Oznámení > Evidence přenosných bodů. Takové body vám nebudou připsány do profilu, dokud nám nesdělíte, ke které postavě si přejete je přiřadit. Poté přestanou býti přenosnými.

Body pro NPC jsou zapisovány zvlášť v Oznámení > Evidence bodů pro NPC.

Body lze také darovat vlastní či cizí postavě v poměru 2:1. To znamená, že pokud někomu chcete darovat 3 body, zaplatíte celkem 6 bodů. Převod se provádí na žádost vedení.

Poté, co byla vaše postava přijata, obdržíte svých prvních 20 bodů, jejichž rozdělení už máte vymyšlené a schválené. Jak s nimi naložit?

Přejděte do obchodu s dovednostmi a najděte své schválené dovednosti. Ujistěte se, že u každé konkrétní dovednosti kupujete mimo nejvyšší dosažené úrovně také všechny úrovně předešlé (např. pokud chcete koupit úroveň 3, musíte mít úroveň 1 i 2, aby byla dovednost platná). Zakoupené dovednosti ve svém inventáři si prosím co nejdříve zapište i do sekce Uživatelský panel > Profil, a to vždy nejvyšší vlastněnou úroveň. Tento zápis poslouží k rychlé orientaci vám i všem ostatním hráčům.

Stejný proces vás odteď bude čekat pokaždé, co obdržíte body a budete chtít vylepšit své dovednosti. Orientace v obchodu s body je jednoduchá a funguje na stejném principu, jako klasický e-shop se zbožím, tedy kliknete a zakoupíte.

Pro každý herní den či započaté dobrodružství s vypravěčem platí stav dovedností z počátku této hry. Pokud si v jejím průběhu dovednost navýšíte, platí až pro hry budoucí.


Pokud se o každé dovednosti chcete dozvědět podrobnější informace, můžete si v Obchodu s body po kliknutí na název dovednosti přečíst o každém umu k čemu slouží. U sekundárních dovedností navíc naleznete, s jakou primární dovedností se kombinují, a to s ohledem na použití kostek ve hře.

Pokud nemáte dostatečný počet bodů na nákup dovednosti, k nákupu vás obchod samozřejmě nepustí. Budete upozorněni na skutečnost, že nemáte dostatek bodů k nákupu.

Může se ovšem také stát, že se ve své volbě dovednosti zmýlíte a tuto dovednost budete chtít vrátit. V tomto případě máte časový limit 15 minut na to, abyste svou zakoupenou dovednost vrátili zpět do obchodu. Pokud bude časový interval delší a vy si tento nákup rozmyslíte, prosím, kontaktujte někoho z vedení, aby vám pomohl váš problém vyřešit.

Veškeré zakoupené dovednosti naleznete v Inventáři Obchodu s body.
Počet slov: 671
Odpovědět