• AKTUÁLNĚ
 •  
  Obrázek
  200. Herní den - 10.06. - 23.06. Jaro 1280 (Archiv počasí)
  Událost: žádná


  I přes mírně zataženou oblohu se teploty v poslední jarní dny vyšplhají opravdu vysoko. Všichni obyvatelé už netrpělivě čekají na příchod letních měsíců, jelikožv létě bývá nejvíce venkovních zábav a slavností, ovšem nevyhnou se jim ani povinnosti. Čas utíká opravdu rychle.

  Teploty ve dne kolem 27 °C, v noci kolem 19°C. Na Skellige je cca o 5 °C méně a je větrněji.
   

Linekke Eysenlaan

Registrace nové postavy

Déle neaktivní nedokončené registrace.
Zamčeno
Linekke Eysenlaan
Příspěvky: 1
Registrován: 23 led 2024, 20:39
Rasa:
Povolání:
Vyznání:

Linekke Eysenlaan

Příspěvek od Linekke Eysenlaan »

Jméno: Linekke Eysenlaan
Rasa: Člověk
Povolání: Čarodějka - herbalistka, léčitelka, andělíčkářka…
Věk a/nebo datum narození: narozena léto 1250 ( 30let)
Vzhled:
FaceClaim - Tamzin Merchant

Linekke je žena na první pohled působící křehce, jako sněhová vločka. Je tomu tak zejména kvůli její nepříliš vysoké výšce, štíhlé tělesné konstrukci a zejména kvůli jemným rysům obličeje, kterému nejvíce vévodí jasně modré oči, ve kterých však odjakživa Linekke září jiskra zvídavosti. Její obličej srdcovitého tvaru, a světlé pleti, rámují kaskády plavých loken které Linekke nosí upravené a zastřižené v délce do půlky zad. Linekke si potrpí na hezké šaty, ozdoby, čelenky, klobouky a šperky, ale jejím nejčastěji nošeným módním doplňkem je přívětivý úsměv, který se nevpisuje jen do jejích rtů a lící ale i do přátelsky působících očí. Díky jejím zálibám v šlechtění se, mnoha lidem proklouzne přípo pod nosem, mají ji spíš za měšťanku nebo nějakou šlechtičnu z malého bezvýznamného rodu, než za praktikující Dwimveandru.
Obrázek
Povaha:
Linekke, v prvé řadě projevující se jako zvídavá a pozorná čarodějka, která se již dávno rozhodla studovat na Aretuze, aby mohla poskytovat pomoc lidem i všem ostatním bez ohledu na jejich pozici. Přestože ji život vystavil mladické nerozvážnosti a naivitě, její dar léčit – ať už tělesné strádající obaly nebo trpící duše – zůstává nedotčen. Nyní však neposkytuje léčbu jen z noblesního altruismu, ale také z pragmatických důvodů – zajistit si pohodlné živobytí. Kdekoliv se objeví, si nachází klienty, protože Linekke nejenže umí radit, ale i naslouchat a nenápadně pozorovat. Tyto schopnosti -Empatie, zvídavost, pozornost, odpovědnost a také trpělivost, ji vždy posunuly vpřed v jejím povolání čarodějky, bylinkářky a léčitelky.

Víra: víra v Bohyni Melitele

Schopnosti a dovednosti:

Magie - Level 3
Gramotnost - Level 1
Profi Společnice - Level 1
Alchymie - Level 1
Boj s Dýkou - Level 1
Léčitelství - Level 1
Všímavost - Level 1
Bylinkářství - Level 1
Etiketa - Level 1
Inteligence - Level 2
Charisma - Level 1
Lhaní a předstírání - Level 1Talent: (může být, ale nemusí - lze doplnit i později)

Historie a rodina: Linekke, původem z malé kupcovské rodiny v Temerii, má za sebou zajímavou historii spojenou s tragédií a magií. Její starší bratr Thorbias Eysenlaan byl vždy jejím blízkým společníkem, a dokonce byla zasnoubená s jeho nejlepším přítelem Ravdanem. Bohužel, Ravdan zahynul po pádu z koně, což způsobilo nejen bolestivou ztrátu, ale také změnu v jejím životě.
U Linekke se od mládí projevovalo nadání k magii, což vedlo k rozhodnutí rodičů poslat ji na Aretuzu. Její studia byla financována díky podpoře rodiny a stipendiu. Po úspěšném absolvování však nechtěla zůstat na Aretuze a rozhodla se vydat na cesty. Volba kariéry "Dwimveandry" byla pro ni přirozeným krokem, a od té doby putuje, hledá nové výzvy a dobrodružství.
Před pár měsíci dorazila do Redánie s cílem nabídnout své magické dovednosti bohatým a měšťanům, a zároveň hledat nové známosti a přátelství. Jejím cílem je vytvořit si konexe a etablovat se ve společnosti. Zatím se ve městě rozhlíží, očekávající nové možnosti a příležitosti, které jí Redánie může nabídnout.


(min. 5 řádků ve větách = 600+ znaků + důvod přítomnosti v Redánii nebo Skellige - dějišti volné hry)


Speciální inventář:
(* Zde můžete uvést cokoliv zvláštního z majetku vaší postavy, co vám připadá důležité zmínit. Také sem patří speciální předměty získané z questů.)
Loajalita:
(* K jaké autoritě/mocnosti se vaše postava hlásí.)
Známé postavy:
(* Nepovinná položka sloužící pro vaši rychlou připomínku toho, se kterými postavami se ta vaše ve hře už seznámila.)
Editace karty:
(* Místo, kam si prosím pro přehlednost zapisujte veškeré větší faktické změny v kartě společně s datem úpravy.)
Odehrané questy:
(* Sekce "Editace karty", "Odehrané questy" a "Známé postavy" můžete mít buď přímo v kartě, nebo pro lepší přehlednost zvlášť v novém příspěvku v tématu vaší postavy.)
Naposledy upravil(a) Linekke Eysenlaan dne 25 led 2024, 22:26, celkem upraveno 1 x. Počet slov: 832
Uživatelský avatar
Elaine
Moderátor/ka
Moderátor/ka
Příspěvky: 148
Registrován: 15 kvě 2022, 19:50
Rasa: Člověk
Povolání: Léčitelka
Vyznání:

Linekke Eysenlaan

Příspěvek od Elaine »

Zdravíčko,

děkujeme za přidání karty. Ale než tvou magickou léčitelku budeme moci pustit do hry, bude potřeba kartu ještě trochu vylepšit.

Předně tě poprosíme, ať si název účtu, pod kterým se přihlašuješ, přejmenuješ na jméno postavy v Uživatelském účtu pod kolonkou Registrační údaje.

Rozepiš prosím vzhled, aby byl na délku alespoň 600 znaků (pro představu, teď je na 544 znaků, takže bude stačit věta, možná dvě navíc).

Doporučujeme také přehodnotit rozdělení bodů. Pro mága je u mnoha kouzel důležitá Vůle, protože se často hází na kombinaci Vůle a Magie.

Pokud chceš zachovat možnost, že Linekke dostudovala Aretuzu, budeš ji muset o dva, tři roky ostaršit. Aretuza byla vypálena a uzavřena roku 1272 (tj. herně před osmi lety). Od té doby také probíhají hony na čarodějnice, takže poprosíme o stručný popis toho, jak si poradila s tím, že nemůže jiným lidem na očích používat magii a co dělala během těch osmi let, než přesídlila do Redánie (kde stále platí, že magicky nadaní mohou být za používání magie upáleni).

Pokud jde o hledání si partie, pak doporučujeme zohlednit fakt, že většina čarodějek je sterilních nebo sterilizovaných na škole, až na pár výjimek (na nichž se dá ale domluvit herně). A co se týká majetku, jsou většinou přetrhány veškeré formální nároky a vazby na majetek rodiny (pokud nějaký rodina má).

Jsme k dispozici na Discordu, pro případné doplňující otázky. ;)
Počet slov: 312
Zamčeno