• AKTUÁLNĚ
 •  
  Obrázek
  198. Herní den - 13.05. - 26.05. Jaro 1280 (Archiv počasí)
  Událost: žádná


  Ve vzduchu panovalo dusno. Ačkoliv dopoledne svítilo sluníčko, všem bylo jasné, že něco visí ve vzduchu. Mračna se zatáhla, slunce se za ně skrylo a nastal mohutný slejvák, který byl provázen početnými blesky a hromy. Bouřka to byla opravdu hrozitánská, ale alespoň se díky ní a dešti mohl vyčistit vzduch.

  Teploty ve dne kolem 22 °C, v noci kolem 16 °C. Na Skellige je cca o 5 °C méně a je větrněji.
   

Aric z Oxenfurtu

Založení postavy

Déle neaktivní nedokončené registrace.
Zamčeno
Aric z Oxenfurtu
Příspěvky: 1
Registrován: 02 lis 2023, 20:21
Rasa:
Povolání:
Vyznání:

Aric z Oxenfurtu

Příspěvek od Aric z Oxenfurtu »

Jméno: Aric z Oxenfurtu

Rasa: Člověk

Povolání: zaklínač

Věk a/nebo datum narození: 30 let

Vzhled: Zaklínač má dlouhé černé vlasy, které mu sahají až k ramenům. Jeho vlasy jsou často volně splývající a mají lesklý vzhled. Na jeho tváři můžete vidět známky tvrdých bojů a dobrodružství. Jeho oči jsou pronikavé a mají zvláštní lesk, který svědčí o jeho magických schopnostech. Nosí typický zaklínačský oděv, který zahrnuje koženou bundu, plášť a různé kapsy a pásy, ve kterých má uložené své kouzelné předměty a meče. Na jeho krku může být přívěsek s medailonem, který symbolizuje jeho příslušnost k škole grifa. Jeho postava je štíhlá a pružná, což mu umožňuje rychle a obratně reagovat v boji. Celkově vypadá jako tajemný a nebezpečný jedinec, který je připraven čelit všem nebezpečím, která ho čekají na své cestě.

Povaha: Aric, zaklínač s povahou, která jej odlišuje, je hrdý na své dovednosti a nikdy se nestydí za svou identitu. Jeho odhodlanost chránit lidi před příšerami a nadpřirozenými jevy je nepostradatelná a tvoří jádro jeho osobnosti. Je nezávislým duchem, který preferuje samostatnost a rychlé rozhodování, což ho činí odvážným průzkumníkem. S ostrým intelektem a racionálním přístupem dokáže rychle analyzovat složité situace a hledat efektivní řešení problémů. Jeho znalosti o příšerách a nadpřirozeném světě jsou hluboké a zdobí ho jako ochránce lidí, připraveného obětovat se pro dobro ostatních. Tato kombinace rysů činí Arica vzorem zaklínače, odvážným bojovníkem a moudrým ochráncem.

Víra: žádná

Schopnosti a dovednosti: mistrem meče i magie. Ovládá kouzla ohně a vody, je šikovný alchymista a komunikuje s magickými stvořeními. Jeho dovednosti v boji a znalost příšer.

Talent:

Historie a rodina: Aric byl odveden do školy grifa, a jeho osud se zlomil, když byl jeho otec napaden topivci během cesty na tržiště. Jeho život zachránil zaklínač ze školy grifa, který uplatňoval zákon překvapení a zachránil Aricova otce. Tato tragická událost poznamenala Aricovu rodinu, a díky této události byl Aric poslán do školy grifa. Zde začal náročný výcvik, během kterého se učil o boji s příšerami, ovládání magie a etických principech zaklínačství. Jednou z klíčových chvil bylo složení zaklínačských zkoušek trav, které byly nesmírně náročné a testovaly nejen jeho fyzické schopnosti, ale také jeho morální povahu. Po úspěšném absolvování těchto zkoušek a získání přídavku "z Oxenfurtu" se Aric stal aktivním členem zaklínačského bratrstva. Později se vydal do Redanie, kde nyní využívá své dovednosti a znalosti k ochraně obyvatel před hrozbami příšer a nadpřirozenými jevy.

Speciální inventář: zahrnuje meče, plášť s identifikačními znaky, alchymistické náčiní, zaklínačské amulety a knihu s informacemi o příšerách a nadpřirozených jevech.

Loajalita: neutrální

Známé postavy:

Editace karty:

Odehrané questy:

**Primární:**
- Obratnost - 2 body
- Tělesná konstituce - 0 body
- Smysly - 2 bod
- Zručnost - 0 body
- Vůle - 2 body

**Sekundární:**
- Zaklínačská znamení - 2 body
- Alchymie - 2 bod
- Boj s mečem Bastard - 2 body
- Všímavost - 1 bod
- Lov - 0 bod
- Informovanost - 1 bod
- Gramotnost - 0 bod
- Akrobacie - 0 bod

**Jazyky:**
- Rodný jazyk (Oxenfurt)
Počet slov: 644
Zamčeno