• AKTUÁLNĚ
 •  
  Obrázek
  200. Herní den - 10.06. - 23.06. Jaro 1280 (Archiv počasí)
  Událost: žádná


  I přes mírně zataženou oblohu se teploty v poslední jarní dny vyšplhají opravdu vysoko. Všichni obyvatelé už netrpělivě čekají na příchod letních měsíců, jelikožv létě bývá nejvíce venkovních zábav a slavností, ovšem nevyhnou se jim ani povinnosti. Čas utíká opravdu rychle.

  Teploty ve dne kolem 27 °C, v noci kolem 19°C. Na Skellige je cca o 5 °C méně a je větrněji.
   

Violetta de Egremont - WIP

baronesa Violetta Bérengar de Egremont

Déle neaktivní nedokončené registrace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Violetta de Egremont
Příspěvky: 1
Registrován: 09 kvě 2023, 17:18
Rasa: člověk
Povolání: šlechtična
Vyznání: Věčný oheň

Violetta de Egremont - WIP

Příspěvek od Violetta de Egremont »

Violetta Bérengar de Egremont

Obrázek
Jméno:
Violetta Bérengar de Egremont

Rasa:
Člověk

Věk:
Narozena na podzim 1259

Stav:
svobodná

Povolání:
šlechtična z pro některé pochybného rodu, andělská mrcha

Víra:
Věčný oheň

Loajalita:
rodině, ale hlavně sama sobě, králi Radovidovi

Talent:
doplní se
řádek


Vzhled:

Violetta měří pouhých 160 centimetrů, je tedy opravdu drobounká. Její éterický vzhled podtrhuje i to, že je posedlá svou figurou, pro někoho se může zdát až vychrtlá, ale sama pro sebe je dokonalá a přesně tohoto předobrazu se snaží držet. Má úzký protáhlá obličej, velmi úzký, špičatý nos a dominantou jsou tak její velké hnědé oči, které má možná trochu víc od sebe než jiné dámy. Jakmile se usměje, ukáže se vám řada bílých zubů. Kdo by řekl, že se jí vejdou do těch na první pohled úzkých úst. Violetta opravdu pečuje o svůj vzhled, takže udržování jejích světle hnědých dlouhých kadeří je pro ni denním chlebem.

Potrpí si na luxus a dalo by se říct, že nošení drahých a velmi těžkých rób si vyloženě užívá, nejraději by je nosila dennodenně, ale takové šaty jsou i velmi nákladné na plné měšce, nemůže tedy pohrdnout ani jednoduššími šaty, které nosí, když se kolem ní nemotá nikdo urozený. Ovšem v kalhotách či košili byste ji nezastihli nikdy. Ona ví, že některé dámy nepohrdnou ani tímto oděvem, ale pro ni je něco takového naprosto nepatřičné. Ráda dostává drahé dary a šperkem její vysoké ego rozhodně neurazíte, pokud je na něm tedy vidět, že vás něco stál.
Faceclaim:
Aurora Ruffino


Povaha:

Říká se, že co je malé, to je milé. Violetta to jistě taky svede, pokud se jí to zrovna hodí. Dokáže zapůsobit na své okolí, ale pokud v tom pro sebe nevidí nějaký ten prospěch, neobtěžuje se. Její služebné by vám jistě nejlépe zhodnotily, jaká je Violetta, když se zrovna nedívá nikdo důležitý. Prchlivá, výbušná, se sklony k agresivitě a taky dost protivná. To zrovna nejsou ctnostné vlastnosti, ale ji to netrápí, ona je přeci vrchnost, ona může.

Pokud by se na Kontinentu pořádala soutěž v marnivosti, jistě by se umístila mezi prvními, možná, že by i vyhrála. Na úrovni se baví pouze s tím, u koho to uzná za vhodné, to většinou zahrnovalo pouze šlechtu. S lidmi nízkého původu se příliš netrápila a bylo jí jedno, co svými slovy může způsobit. Pokud se jim to nelíbí, ať si klidně táhnou. Ona s nimi nemíní ztrácet drahocenný čas.

Na oko ji neurazíte, ale věřte tomu, že si moc dobře pamatuje veškeré, dle jejího názoru, křivdy, které na ní byly spáchány. A jednou, jednou se vám prostě pomstí, když k tomu bude mít příležitost a nadejde ten správný čas.

A co si představí pod slovem loajalita? Pokud šlo o ni, sobě nikdy nebyla nevěrná. Kdo by netoužil po prospěchu pro sebe samého? Rodina pro ni samozřejmě znamená taktéž hodně. Odněkud přeci jen vzešla a svým způsobem byla vděčná za to, že mohla žít tak, jak si zamanula. A taky moc dobře věděla, že status, který její rodina získala, byl díky královské rodině. Přeci nepůjde proti někomu, kdo tohle všechno dovolil.

Violetta je velký živel a potřebuje se vybít. Smůla, že svou energii vynakládá na to, aby mohla s radostí přihoršovat svým sloužícím. Ne jedna služka už zažila její hněv. Každý prohřešek se trestá, třeba jen ránou přes prsty něčím, co vám rozhodně způsobí bolest.

Andělská mrcha a žena dvou tváří, tak by se jistě dala šlechtična nazvat nejlépe. Sebevědomá až za hrob, milá na ty, na které musí být, a fúrie pro ty, kteří jí zkříží cestu.


Historie:

WIP

Herní historie:


Prozatím žádná.

Dovednosti:

Primární
Inteligence 2
Vůle 2
Charisma 2

Sekundární
Gramotnost 2
Informovanost 2
Jezdectví 1
Přesvědčivost 1
Lhaní a předstírání 1
Diplomacie 1
Etiketa 1

Boj, řemesla a umění


Jazyky
obecná řeč - rodný jazyk

Inventář:

- nějaká ta zkrášlovadla
- hřeben
- parfém
- možná i nějaký ten jed?

Známé postavy:

Tristen de Murivel - bratranec
Počet slov: 837
Odpovědět