• AKTUÁLNĚ
 •  
  Obrázek
  200. Herní den - 10.06. - 23.06. Jaro 1280 (Archiv počasí)
  Událost: žádná


  I přes mírně zataženou oblohu se teploty v poslední jarní dny vyšplhají opravdu vysoko. Všichni obyvatelé už netrpělivě čekají na příchod letních měsíců, jelikožv létě bývá nejvíce venkovních zábav a slavností, ovšem nevyhnou se jim ani povinnosti. Čas utíká opravdu rychle.

  Teploty ve dne kolem 27 °C, v noci kolem 19°C. Na Skellige je cca o 5 °C méně a je větrněji.
   

Drusilla WIP

Déle neaktivní nedokončené registrace.
Odpovědět
Drusilla
Příspěvky: 1
Registrován: 14 dub 2023, 13:42
Rasa:
Povolání:
Vyznání:

Drusilla WIP

Příspěvek od Drusilla »

Jméno: Drusilla na dTuadh
Rasa: lidská
Věk: 17 let
Loajalita: nikomu a všem
Víra: Věčný oheň
Povolání: lovkyně čarodějnic
Talent:

Povaha:
Veselá, trošku uzavřená dívenka, jež velmi ráda objevuje svět za doprovodu svých zvířecích společníků – Jehly a Nitky. Je třeba zdůraznit, že tato jména rozhodně nejsou náhodná a byla vybrána dle nejmilejší zábavy této slečinky, kterou je vyšívání. Miluje svá plátýnka, barevné hedvábí a několik druhů vzácných jehel. Nejmilejšími motivy Drůsy jsou ptáčci v letu, západ slunce a lesík na úpatí hor.
Pro svou víru dostatečně nehoří a bezpochyby by měla být zapálenější. Pravidelně se nemodlí, bohoslužby vynechává a plete si životopisy svatých. Nicméně mágové ohrožují dobrý spánek vdov i opuštěných dětí a jsou obrovskou hrozbou. Docela dobře chápe, že by se společnost měla proti této hrozbě dostatečně vymezit, neboť kouzla a čáry nepatří ani do pohádek, natož mezi slušný lid. Je to pozůstatek starých časů a patří to do stejné kategorie jako třeba elfové, trpaslíci a další havěť. A protože není nikdo jiný, kdo by nesl hrdý odkaz mrtvého otce, tak se Drůsa rozhodla, že to bude právě ona.
Přes veškeré své odhodlání o nápravu světa je Drusilla ze své podstaty snílek. Velmi často přemýšlí o svém princi na bílém koni. Musí to být urostlý mladík s modrýma očima a hřívou zlatých vlasů. Jen jedním si dívka není ještě úplně jistá: objeví se na obzoru při východu, nebo při západu slunce? Drůse by se líbily obě možnosti. Možná je trošku hloupé, že dokáže o těchto nesmyslech snít i za bílého dne, ale stává se jí to poměrně pravidelně.
Co se tréninku týče, tak je známá svými pozdními příchody s očima červenýma od nočního vyšívání. Ale je mladá, plná síly a energie. Za svůj výkon se většinou příliš stydět nemusí. A pokud to už opravdu přežene, tak kapitán se už postará, aby toho opravdu litovala. Má za sebou několik rozhovorů mezi čtyřma očima, ze kterých si odnesla pořádné modřiny i rozbitý ret. To pak i svou největší zálibu na dost dlouho omezí a sám kapitán se nestačí divit, jak schopného lovce najednou má. Stačí troška správné motivace a problémy se soustředěním jsou najednou pryč. Alespoň na čas.

Historie:
Drusilla, jediná dcera pána Murrougha na dTuadh, velmi významného a slavného velitele Plamenné růže. Z dětských let si dívka pamatuje hned několik svých sourozenců, byť že jména i tváře jí splývají v jednu. Ale všichni chlapci i děvčata byli už dávno pohřbeni hluboko pod zem. Nešťastný pád ze stromu, nehoda při výcviku, horečka, zalehnutí chůvou, otrava po pozření neznámých bobulí… příliš mnoho neštěstí na jednu rodinu, které by jiného otce třeba i zlomilo. Leč Murrough, muž hluboké víry, chápal, že se jedná jen o zkoušku. Posvátný oheň dal, posvátný oheň vzal. Budiž oheň na věky pochválen!

Společníci:
Jehla (15 let)
Velmi rozvážná kobylka, která si všechno nejprve dobře promyslí a teprve poté (snad) splní přání své majitelky. Velmi ráda zkoumá houští a všelijaká nepřístupná místa. Co na tom, že na svém hřbetě veze Drůsu, která by zrovna teď raději jela po cestě určeným směrem? Však se k tomu dostane později… možná. Jízda na Jehle je plná napětí a nečekaných dobrodružství. Nikdy nevíte, kam a v jakém stavu dorazíte. Možná i proto Drusilla svou společnici tak moc miluje a nikdy by ji nikomu neprodala ani nepůjčila.

Nitka (2 roky)
Mladý havran, který vypadl z hnízda. Umí pár slovíček a z pěkné výšky dokáže odhalit mnohá nebezpečí. Pokud je Drusilla přinucena držet hlídku, tak je to většinou on, kdo hlídá, zatímco děvče může přemýšlet o těch svých holčičích nesmyslech. Je to velmi chytré zvíře, které si je snad i vědomo občasné nerozvážnosti své zachránkyně a střeží ji jako oko v hlavě.
Počet slov: 853
Odpovědět