4. aktualizace – povolání a anketa

4. aktualizace – povolání a anketa

Vážení čtenáři,
přejeme Vám krásné nedělní ráno a rovnou přinášíme další slíbenou aktualizaci! 🙂

Minule jsme psali, že prozradíme něco o chystaných povoláních ve hře. Tak tedy – dohromady bude možné hrát za čtyři různá povolání, tři z nich budou navíc mít vlastní specifický set dovedností. Konkrétně tedy bude možné zvolit si pro svou postavu cestu zaklínače nebo zaklínačky, čaroděje nebo čarodějky, kněze nebo kněžky některého z majoritních náboženství. Čtvrtou možností je hrát za „obyčejného“ obyvatele či obyvatelku světa – toto povolání sice nebude mít vlastní set zvláštních schopností, umožní však hráči vybrat si pro svou postavu v podstatě jakoukoliv rasu a zaměstnání – bude si tak třeba moci zahrát za elfskou léčitelku nebo trpasličího kováře, zatímco ostatním povoláním bude určena pouze rasa člověk.

Pokud se ovšem nemůžete rozhodnout, nemusíte mít obavy – po určité době aktivního hraní dostane každý hráč možnost založit si druhou postavu – pokud za ni samozřejmě bude mít čas hrát.

Tak co, za které povolání se chystáte hrát? 🙂 (můžete zvolit i více možností.)

Zaklínač/ka
Čaroděj/ka
Kněz/Kněžka
Obyvatel/ka

Quiz Maker


Další aktualizaci můžete očekávat příští neděli, kdy pomalu začneme přibližovat také některé prvky herních mechanik nebo možná prozradíme něco o dostupných lokacích pro volnou hru.

S přáním hezkého zbytku víkendu,
Admin tým

One Response

  1. […] povolání Vašich budoucích postav (kdo ještě nehlasoval a rád by, může tak učinit v tomto příspěvku) a rádi bychom se rovnou zeptali – jak jste se o naší přípravované hře […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *