Erynia

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2020, 12:39

Erynia

Příspěvek od Erynia » 14 úno 2020, 18:39

Jméno: Erynia ( Eryn,Er)
Druh: půlelf
Povolání: čaroděj
Věk: 23 let
Vzhled: Dlouhé vlasy černé jako noc má nad levým uchem spleteny do copánků a staženy koženým řemínkem černé barvy do ohonu, jehož konec jí sahá těsně pod bedra. Má lehce špičaté uši a drobný nos, který leží pod párem akvamarínových očí mandlového tvaru jí vedle levého oka zdobí její obličej tetování růží. Drobná bledá ústa skoro splývají na porcelánově bledé pleti. A výrazné lícní kosti dávají ještě více vyniknout její pohublé tváři. Vyhublá postava, kterou zdůrazňuje ještě její výška178cm. Nejčastěji nosí tmavé jezdecké kalhoty a černou kazajku s rytinami růží a šikmým stříbrným zapínáním. Na rukou má pár drobných jizev. Často nosí bezprsté rukavice v barvě kazajky a stříbrným zdobením. Na rukavici na pravá ruce má stříbrný řetízek. Také nosí řetízek se třemi drobnými přívěsky. Jeden je ve tvaru růže jako vzpomínka na matku, druhý ve tvaru motýla jako vzpomínka na tetu a třetí je vlčí hlava jako vzpomínka na ztraceného přítele. U pasu se jí houpe dýka se zdobenou rukojetí v koženém pouzdru. Také nosí brašnou ve které má váček s penězi a pár důležitých listin.
Povaha: Dříve veselá a mírumilovná poloelfka si za svůj život protřela mnoho. Dnes je smutná, nedůvěřivá a taky chladná. Ráda se stráni lidem i elfům. Na světě je jen málo lidí se kterými vyjde. Až nikdo koho by mohla nazvat přítelem. Nejvíce si rozumí se zvířaty a s nimi se cítí nejvíce v bezpečí. Nikdy se nezamilovala, přesto tento cit poznala od své matky a tety. Jediné přátelství zažila s vlkem a po jeho ztrátě se ještě více uzavřela do sebe. Bojí se jakéhokoliv projevu přátelství a lásky. Od toho kdo projeví o ní zájem utíká. Nechce znovu zažít tu bolest ztráty či zrady. Má svoje zásady a ty striktně dodržuje. Těmi jsou nezabiji nevinného, bezpracného ani toho kdo mě urazí. Také mezi její zásady patří to, že nejí maso.
Víra: bez vyznání
Historie a rodina: Narodila se lidské matce která se o ní starala a dávala jí lásku přesto, že se jí narodila po znásilnění jednoho ze scoi'atel. Její babička a děda chtěli aby byla zabita nebo dána do sirotčince. To však její matka odmítla a i s dcerou utekla ke své blízké přítelkyni do Touissantu kde byli obě přijaty a našli tam nový domov. Přítelkyně její matky žila velice společenský a divoký život. Po tom co se provdala za starého hraběte, který velmi brzo po svatbě zemřel l, si mohla dovolit život v luxusu. A to samé dopřávala své kamarádce a její dceři. Mělo to jediný háček. Jednalo se o Výší upírku, která velice holdovala elfské krvi. Přesto však se Eryniu nikdy nekousla. Přibližně v desátém roce života se u ní začali projevovat magické schopnosti a Aretuza o ní projevila zájem. Matka se jí nejprve nechtěla vzdát. Také nevěděla jak by školné které činí 1100 novigraských korun zaplatila. O peníze se však postarala její teta. Tak se ve svých jedenácti ocitla ve škole pro čarodějnice. Ze začátku s magií hodně válčila po přibližně roce se však vše srovnalo a ona začala patřit mezi jedny z nejlepších žákyň na škole. Po třech letech však přichází zdrcující správa její matka umírá na neštovice. Zdrcená poloelfka se stává obětí šikany od spolužaček. Přesto, že jsou si toho kantoři vědomi nijak nezakročí až do chvíle kdy je Eryn vážně zraněná a v tu chvíli se o situaci dozvídá rektorka školy a dívky které šikanovali jsou ze školy vyloučeny. Erynia se ze zranění úspěšně dostává a její lektorka jí zbavuje jizvy. Nachází v ní osobu které může věřit. Rok před ukončením studia přijde další rána v podobě smrti její tety. Er po ní dědí všechen majetek a peníze. Sídlo tety prodává a peníze si ukládá do banky. Také si v době nechává zhotovit náhrdelník se dvěma přívěsky. Růže je symbolem její matky. Motýl zase její tetu. Dokončuje závěrečné zkoušky a její lektorka jí slibuje že po škole může volně odejít. Přitom za jejími zády se domlouvá s císařem Nifgardu o tom, že odejde na jeho dvůr. Mladá čarodějka se to však od jedné ze spolužaček dozvídá a utíká noc před plesem kde mají být představeny králům do Novigradu. Tam jí její lektorka navštěvuje a vysvětluje jí situaci. Nakonec jí nabízí aby se vratila. Je odmítnuta a Erynia se setkává se zradou. Měsíc po útěku ze školy se vydává za mistrem druidem na Skelige. Tam se zdokonaluje v léčitelství. Nachází také malé vlče. Pojmenovává ho Sydnen. Přibližně po roce a půl se svým zvířecím přítelem vrací na pevninu. Po cestě je však přepadávají piráti. Statečná posádka se s čarodějkou sice ubrání, ale Synden před jejíma očima umírá. A ona si nechává přídělat další přívěsek. Tentokrát hlavu vlka za Syndena. Také si nechává vytetovat tři růže za tři blízké které ztratila. V současné době to vypadá na dobrý vztah s její klisnou Tereou.
Jazyky: obecná řeč
Dovednosti: Jako čarodějka ovládá magie. Její specializace jsou vodní kouzla. Také ovládá telepatie a rychleji navazuje dobré vztahy se zvířaty. Je pokročilá v léčitelství. Na rozdíl od spousty dalších čarodějů ovládá zbraně. Je dobrou šermířskou a skvělou bojovníci s dýkou.
Inventář: Na bílé klisně má připevněný cestovní plášť. V sedlových brašnách má náhradní košili, několik svazků léčivých bylinek, jídlo, knihy o magii a severních zemí. Na sedle má připnutý krátký meč.
Loajalita: možná své klisně jinak sama sobě
Schopnosti: boj s dýkou 2
Síla 1
Odolnost vůči nemocem 1
Obratnost 1
Lhaní 1
Informovanost 1
Magie 2
Alchymie 2
Léčitelství 2
Bylinkářství 2

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 222
Registrován: 16 úno 2016, 23:48

Re: Nová postava Erynia

Příspěvek od Sygnia » 14 úno 2020, 19:29

Ahoj, vítej u nás!

Pěkná karta, nemám žádné námitky, jen jednu připomínku - máš možnost určit jednu dovednost jako talent postavy, což ti pak přidává bonus v hodech - Více o talentech je zde: viewtopic.php?f=37&t=368 - v podstatě to znamená, že jestli chceš, můžeš popsanou specializaci na vodní kouzla podpořit určením Aquakineze jako talent - není však nutné to rozhodnout teď.

Také bych doporučila se později zaměřit na body ve vůli (dobré pro magii), léčitelství (dle historie postavy) a Péči o zvířata (opět dle historie a dispozicí postavy). Na začátku je samozřejmě omezený počet bodů, tak se to nedá dát všude :)

Pro vstup do hry doporučuji začím v libovolné lokaci pro volnou hru (nedoporučuji Novigrad, tam nejsou čarodějové vítáni), nebo si rovnou nějakou hru domluvit na našem Discordu - https://discord.gg/Fh9vM9V :) Tam jsme také k dispozici pro případné dotazy!

SCHVÁLENO
14.2.2020


Obrázek

Obrázek
Pro hráče:

Za věrnost:

14.8.2020Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků