Lysa

Postavu lze v případě zájmu původního hráče obnovit.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 úno 2020, 20:44

Lysa

Příspěvek od Lysabild » 09 úno 2020, 02:15

| +
Omlouvám se za chyby (hodně, hodně chyb). Jsem cizinka a učím se český 5 měsiců a má slovnou zasobu jak u osmiletý ditě (: Chtěla bych zlepšit svou češtínu. Doufám že rozumíte a děkuju za pozornost!


1. jméno: Lysabild (Lysa)

2. rasa: elf

3. povolání: zaklínačka školy Kočky

4. věk a/nebo datum narození: 19 let

5. vzhled: Lysabild je podivná zaklínačka. Po stavbe těla je maličká a většina chápou ji jak dítě. Ručičky jsou maličké a šikovné, s dlouhými prsty, pro které zázraky se stříbrným mečem nejsou problem. Štíhlá a nevysoká, ale kdýž svléknete s ní lehkou zbroj, zjistíte vypracované svaly a spousu jizv. Záda dívky jsou oškliva, nejošklivěji ze všého těla. Zaklinačcin nejoblíbenější jizva je na krku. Vždy připomíná ji o utrápeným bratři a důležitosti života. Nehledě na mladý věk už se stihla utkat s netvory. Její trup si zvykl na dlouhotrvající praci. Vysoce si váží své obratnost. Nesporně, že v boje mezí sílou a obratností zvítězit obratnost.
Jak většina z jejího rodu má světlý vlasy a modrý očí (...před změnění mutacemi), ale davá přednost zrzavým vlasům před světlými a barví je třikrát za měsíc. Špičatý uší se schovává za bujné vlasů. Bledá kůže vypadá jak sníh kvůli zrzavýh vlas a jantarové očí podobne dvěma ohýnky, které se oddělí od ohně vlasů. To je nejhezčí čast z jejího vzhledu: ohromné a občas ošidně naivní, co pomahá přežít mockrát. Holčička, z koho si tropili zlé zaklínači v dalekem kraje... ale přes sekundu ty jsi mrtvý a ta holčička už pije tvé vino.
| +
Obrázek


6. povaha: Na první pohled může se zdá, že Lysabild je tichá, neškodná a dohromady vůbec ne zaklínačka (zapomeňte na očí, na chvilku). Jemný hlas rád zvučí v tavernách a krásně lže. Velmi posorný obyvateli si všímá, že to je jen obrazek, který schovává bezcitnou zrůdu. Ale zrůda take chcí žít, a všímavým lidem se nedožít zítrejší dne.
Z pocitů Lys zůstala jen schopnost snít.. o lépe životu, o horkem jidle a o bohatou oběti. Adrenalin se stál její drogou, cesty rodinou a všechny lesy světa domem. Líbí se jí ostré meči, sladký med a písničky bardu. Byla by obyčejnou dívkou, tak tancovala by každy den. Ale zkouška trav a ten zaklínač 20 let zpět ukrál všechen smesl a svit jejího životu. Pouze víra pomáhá rozeznávat dni a nepominout se.
Modrooká zábyva se vědámi a použivá lídi, abych mochla zjistit moc o alchimii, medicíně a magii. Take ráda se baví s čarodeji když to možná. Někdy rozvinutý šestý smysl zacraňuje ji před nebezpečnými městy a našeptává kde bude nejlepší zakázka.

7. víra:
Veří v Velikou Bohyně

8. schopnosti a dovednosti:
Tělesná konstituce - 2
Síla - 2
Obratnost - 3
Smysly - 1
Vůle - 2
Boj s dykou 2

9. talent: bylin(k)áření (můžu?)

10. historie a rodina: Všechna jeji existence je škola Kočky. Rodina - vrahy, dům - blázinec. Nevěděla níc o světe a lídech zatím neuviděla měsíc v úplňku a rozum se stál klidným. Milovala svou rodinu jako dřív ale něco se změnilo. Pomalu se přani zabití oběti změnilo na povinnost, alespoň nyní Lysabild take ráda vymýšlí způsoby mučení. Navždy si zapamatovala jeden kus svého života a dává to ní síly a kapku šílenství. Zaklínačka měla bratra, ale spíš pak několika měsiců mimo školy byl zabít alghúlem a Lysabild se zachránila svou obratností. Veří, že Veliká Bohyně zachovala ji. takže šrám na krku byl ji prvním významným šrámem. Potom měla mnoho zakázek, známosti a zajemu. Nedovela se vrátit do školy a cestovala 2 roků. Pouze nedávno strávila zimu s kamarádemi v tou školě. Všechno jenom začiná. Nevědi, že její matka byla talentovanou doktorkou, a proto Lysa ma vášeň k medicine, neví take o bratrovi, který byl težko raněny ale přežil.
11. speciální inventář:
>medalion školy Kočky
>bratřin prsten
>zaklínačské meče
>sada rostlin
>dyky
12. loajalita: sáma sobe
13. známé postavy: zatím ne
14. editace karty: -
15. odehrané questy:
nemá

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 222
Registrován: 16 úno 2016, 23:48

Re: Lysa

Příspěvek od Sygnia » 09 úno 2020, 17:42

Ahoj, vítej u nás!

Na to, že se učíš 5 měsíců, píšeš pěkně! Je jen otázka času, aby se ti jazyk dostal více pod kůži a dokázala jsi lépe pracovat s frázemi, ovšem v drtivé většině případů jde textu rozumět a nemám tak vůbec žádný problém tě přijmout mezi nás. Může to pro tebe být zajímavý zdroj učení, a snad tě množstí textu neodradí.

Talent - klidně může být bylinkářství, ovšem dokud nemáš žádný bod v bylinkářství, jde o talent "skrytý", tedy ho ještě nelze používat. Jakmile si rozdělíš alespoň jeden bod do bylinkářství, můžeš používat talent jako +1 kostku k hodu.

Pro zapojení se do hry je nejlepší využít volnoherní témata (Redánie), které si řídí našim počasím a kdokoliv se může přidat. Každý herní den má 14 reálných dní, a zrovna dnes herní den končí, doporučuji se tedy zapojit například od zítřka.
Pro domlouvání her slouží tohle fórum: viewforum.php?f=38, nebo náš discord kanál https://discord.gg/Fh9vM9V , nebo můžeš napsat rovnou do některého z volnoherních témat.

SCHVÁLENO
9.2.2020Zpět na Neaktivní postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků