Belatrix Elizabeth de Saint-Viliague hraběnka z Geiliebe

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 12
Registrován: 02 zář 2019, 21:28

Belatrix Elizabeth de Saint-Viliague hraběnka z Geiliebe

Příspěvek od Belatrix » 02 zář 2019, 21:50

Belatrix Elizabeth de Saint-Viliague hraběnka z Geiliebe
Po noci s tou dívkou jsem se cítil více vyčerpaný než normálně, zdálo se mi až vražedné, když jsem viděl její poslední ranní úsměv než jsem se podíval do zrcadla.
- Vincent aep Mantali, důstojík skupiny Alba

Původní jméno: Elyssa
Rasa: Alpa
Povolání: Současně šlechtična, v minulosti obchodnice
Věk: Velmi mladá 4600 let +- století, Lidský věk 28
Náboženství: N/a
Loajalita: Sama k sobě
Povaha: I přes fakt, že se nejedná o vyšší upírku ve svém slova smyslu považuje se za velmi inteligentní a rozumnou, vlastně má i pocit, že když nebude chtít nebude poslouchat ani nikoho sobě nadřazeného. Tento styl přemýšlení má z jednoho poměrně prostého důvodu. Její věk. Ač se jedná o několik tisíc let starou bytost je v podstatě ještě mladá a myslí si, že může ovládat světa a také, že onen svět jí padne k nohám. Což se zatím děje, a proto může v tomto stylu myšlení i nadále pokračovat. Vezmeme - li v potaz i její současné postavení ve společnosti, k vlastnostem jako je inteligence, rozum nebo třeba schopnost shromažďovat si pro sebe zajímavé informace můžeme přidat i mírnou aroganci, drzost. Přes všechna tyto fakta si uvědomuje své jednání i v upíří formě. Vražda proto, aby utužila svou chuť po krvi jí, ale nepřipadá nijak morálně špatná či závadná. Většinou si své oběti vybírá mezi lidmi, kteří si tu smrt zaslouží. Vlastně jí vražda i dělá dobře. Je to přirození cyklus jejího života, kdy ona vždy skončí na straně vítězné.
Obrázek


Vzhled:
Lidský->Hraběnka Belatrix je rozhodně svérázná a charismatická žena, které si všimnete hned poté co vstoupí do vaší přítomnosti. Nejen díky jejímu velice výraznému parfému Lilat Zafaf, který má výraznou vůni vanilky a Belatrix je vášnivou fanynkou této značky, jež vyrábí jeden úžasná Ofirský voňavkář a alchymista. Jakožto druhou věc, které si stoprocentně všimnete poté, co se otočíte za tou úžasnou vůní vanilky jsou Belatrixiny výrazné zrzavé vlasy, které má udržované na ideální střední střih vlasů. Většinou bývají doplněny nějakou ozdobnou sponkou, v létě květem květiny, kterou si utrhla na zahradě jež patří k jejímu panství. Poté co jste ucítil vůni, otočil jste se a všiml jste si zrzavých vlasů vaše oči sklouznou trochu níže a uvidíte, roztomilé až nevinné oči, výrazný ač ne zcela veliký nos a také krásné červené plné rty. To vše přírodní metodou a kvalitním genetickým výběrem. Žádné šminky, ty jen v situacích, kdy si myslí, že jí přírodní krása nestačí i když by stačila.
Tak obličej jsme si tedy prohlédli a přesouváme se dále, k místu kam určitě půjde zrak všem pánům i dámám a to na úzký krk, až zde poznáváme opravdu světlou kůži jež Belatrix má. Bledá až skoro upírská řekli by jste si že? Dále si můžeme prohlídnout postavu, která je hubená, ale nikoliv vychrtlá, řekněme taková správná. Jistě tam jsou ty správné hodnoty, které jsou v dnešní době tak žádané. Kdyby jste se s Bellatrix potkali náhodou v lázních nebo čirou náhodou u ní v lóži všimli by jste si jizvy na jejích zádech, která zošklivuje její krásné tělo. Ta jizva jí připomíná, že ne vždy jde vše dle plánu a od té doby také vše plánuje i s plánem B pokud něco takového jde vymyslet. Od zad se můžeme přesunout dolu, ano přesně tak k nohám. Nohy jsou překvapivě dlouhé, někomu se zdají až nekonečné a navíc jsou zakončené chodidlem velikosti 36, krásná velikost pro drobnou nožičku.
Upírka->Upíří forma už nevypadá tak mile a přívětivě jako ta lidská, je tomu spíše naopak a nic takového by jste při své procházce v lese potkal nechtěli. Při upíří formě začnou Belatrix růst ostré dlouhé drápy z konečků prstů. Ostré tolik, že když by s nimi o sebe uhodila udělali by jiskru. V jejích ústech se probudí dva páry tesáků, které při vycenění zubů hezky vyčnívají mezi ostatní zuby, které se více zaostří. Její tělo změní barvu z bledé na šedou a její smysly začnou být silnější. Také chuť po krvi se zvýší, proto jí často můžete vidět i zakrvácenou. Její oči se podlijí krví a zrudne jí bělmo.
Obrázek


Historie:
Jedná se o mladou upírku a s tím souvisí i to, že si toho moc ze světa odkuď pochází nepamatuje. Byla příliš mladá na to, aby si pamatovala přesně jak to fungovalo. Poté co se dostala do našeho světa nacházela se v Tuissontu, ale byla příliš slabá na to, aby se hned mohla živit sama. V té době nevěděla jak funguje svět na který se dostala, ani to, že lidé se vlastně dají využít i jinak než jen jako zdroj potravy, krve. Trvalo jí to několik desítek století než si to uvědomila. Do té doby byla pouze krvelačnou bytostí, která přežívala z hladu na hlad. Skrývala se. Komunikovala o ostatními upíry a poslouchala ty jež byli postavení nad ní, Vyšší upíry. Účastnila se nejen skupinových vraždění celých osad, ale také byla při pokusech, které prodávěla nejmenovaná odnož Vyšších upírů na lidech. Postupem času začala poznávat, že lidský život není zas tak špatný jak jí všichni vykládali a hlavně jak si ona sama myslela. Trvalo jí sice ještě dlouho než se začala začleňovat do lidských skupin a pokoušela se o nějakou sociální interakci. Zatím lidi jenom sledovala. Zajímalo jí to. Všechno kolem nich i jejich rychlý životní koloběh, bylo to jako když sledujete život morčete.
Až v posledních několika stoletích se Belatrix odhodlává dostat se do lidského života a s tím můžou přijít již klasické lidské starosti, se kterými nikdy předtím neměla co dočinění. Rozhodla se, že bude působit v lidském světě jako prostý člověk, prostě žádné výhody, které si mohla pomocí zabíjení zařídit. Vlastně ani nikoho zabíjet nechtěla, chtěla být člověk se vším co k tomu patřilo. Netrvalo to dlouho a při svých cestách provincií Nilfgaardu naráží na mladého obchodníka z vínem, do kterého se samozřejmě na první pohled zakoukala. Její největší štěstí bylo to, že ani on neodolal její krásné tvářičce a tak byl na světě úžasný a krásný happy end a nebo ne? Několik let s ním život byl úžasný cestovali po celé zemi, prodávali víno užívali si života a také krásy světa. Jenže jak to jen vysvětlit ona ta holka vůbec nestárla a jejímu partnerovi už nebylo pětadvacet ale čtyřicet. Musela jít s pravdou ven, čekala to nejhorší, vyhnání a zlomení srdce, ale nic takového se nekonalo. Její drahý se přiznal k tomu, že tušil nějaké čáry a byl s tím poměrně v pohodě, tedy samozřejmě si skontroloval, zda nemá kousance na krku, ale to by snad po patnácti letech poznal, kdyby tam nějaké měl ne? No a tak mohla jejich krásná idylka pokračovat dále ne? No to by jsme nesměli žít v době, kde jsou lidé tak nedůvěřivý, že vás za čarodějnici označí bez důkazů no a v tomhle případě je i měli. Rozzuřený dav přišel zrovna v moment, když Belatrix nebyla doma. Jejího drahého manžela za spiknutí s čarodějnicí oběsili a pověsili nad dům, který zapálili. Když se Belatrix vrátila a viděla co se stalo vrátila se zpět do časů, kdy vyvražďovali celé vesnice. Ve vesnici nezůstal ani jeden živý člověk, bylo jí jedno kdo nebo co to je, prostě tohle dělat neměli. Když si myslela, že je po všem došla k jejímu hořícímu domu a vzala do rukou svého muže, zasloužil si důstojný pohřeb narozdíl od těch prasat. V moment, kdy procházela vesnicí k nedalekému hřbitovu ucítila bolest. Byl to sek meče jednoho mladého přeživšího. Byl tak odvážný, jen kdyby byl ještě tak schopný. Sek nebyl tak hlubový, aby Belatrix byla tak zraněná, že své poselství nedokončí. Otočila se a jedním rychlým pobyhem zabila odvážlivce co si myslel, že jí zabije. Když došla ke hřitovu šla do podzemí, kde byla rodinná hrobka, jež před několika lety nechali postavit. Svého muže dala na jeho místo a ona po dobu nejméně několika desetiletí pobývala v hybernaci zde.
Po té době se, ale rozhodla, že udělá něco svým životem a hlavně si užije toho co mohla mít s jejím drahým. Věděla, že nic jako cítila k němu už nikdy cítit nebude. Netrvalo dlouho a konal se ples v nedalekém hlavním městě Tuissontu, Beauclair. Zde si našla starého svobodného barona a poměrně movitého majitele panství ve východních částech Nilfgaardské říše. Trvalo to osm let než dědek zaklepal bačkorama i s její pravidelnou pomocí. To co po něm zdědila nebylo špatné hlavně do začátku. Měla se jak odrazit k těm lepším. Jakožto další byl hlavní učetní banky v Metinně což v té době bylo jedno z těch nejvýznamnějších měst v Nilfgaardské říši. Účetní byl nejen bohatý muž, ale také stratég takže jakmile začala být možnost, šel do armády prudit mladý vojáky svýma kecama. To byla krásná doba pro Belatrix jelikož se necházela sama na velkém panství mohla si dělat co chce, z toho také vznikla její záliba ve velké bankety a bály, kde může poznávat větší sortu lidí kolem sebe a manipulovat si je tak jak potřebuje. Co osud nechtěl a při jedné z nečekaných potyček zemřel i další její choť. Část jejího majetku byl zabaven jelikož na něj prý nemá nárok. To jí poměrně urazilo a rozhodla se přestěhovat se na sever a jak nejlíp se tam dostat než s vojáky. Užít si nějaký občasný románek a takové krásné požití ze života. Samozřejmě, že byla vybíravá, a proto zavítala poměrně vysoko, a proto si začala s výše postavenými členy divize Alba. Někteří pak šířili pověsti o tom, že místní kurvy jsou prokleté. Což nebylo úplné milé trzení o naší milé upírce.
Pomalu se dostáváme do přítomnosti jelikož se během války dostala na druhou stranu světa. Zde ten koloběh mohl pokračovat stejně jako na jihu jediný problém byl Věčný ohěň to byla nebezpečná věc musela dávat pozor. Využila důvěřivosti bohatého obchodníka, který obchodoval s Nilfgarďanami zabila ho a těla se důkladně zbavila. Nyní žije v jeho panství a užívá si jeho majetku, jejího z minulých životů samozřejmě také. O obchodníkovi nikdy nepadlo ani slovo, někteří si myslí, že ho zabili vlastenci, kteří zjistili, že spolupracuje s druhou stranu. Druzí zase tvrdí, že ze strachu o život zdrhl do Nilfgardu jakožto politický emigrant no a ten zbytek si prostě myslí, že se uchlastal. Pravdu se tak jako tak nikdo nedozví a to je to hlavní. Zato, ale všichni ví, že jeho třetí a nejmladší žena Belatrix žije a užívá si jeho sídla, jakožto štědrá dárkyně prostému lidu jí mají lidé rádi. A ty z vyšších vrstev si zase užívají její pohostinosti při různých oslavách. No a ptáte se co z toho ona upírka má? Tak kromě té tak důležité lidské krve i důvěřivé lidi, kteří se jí hodí při jejich osobních potřebách v životě.


Schopnosti
Tělesná Konstituce 1/6
Síla 0/6
Obratnost 2/6
Zručnost 0/6
Charisma 2/6
Smysly 1/6
Inteligence 1/6
Vůle 2/6
Vampirismus 3/6

Jazyky Obecná
Upíří Schopnosti | +
Ovládání nižších upírů (fledder, ekkimara, garkain)
Atributy: Vampirismus + Vůle
Obtížnost: Proti maximálnímu hodu na vůli dle bestiáře (tzn. pokud má daný druh upíra vůli 3, je nutno přehodit 18)
Popis: Upír se ocitne pod vlivem Vyššího upíra (sesilatele) a ochotně splní vše, co po něm bude žádat. Ovládnutý si vždy zachovává pud sebezáchovy (neudělá nic, co by jej samotného mohlo ohrozit na životě a při útoku vliv znamení okamžitě opadne).

Ovládání zvířat
Atributy: Vampirismus + Vůle
Obtížnost: Taktéž se přehazuje maximální hod na vůli dle bestiáře
Popis: Upír zvládne svojí vůlí ovládat zvířata, ať už jde o vrány, kočky, psy či vlky. Zvířata si však vždy zachovají pud sebezáchovy (neudělá nic, co by jej samotného mohlo ohrozit na životě a při útoku vliv znamení okamžitě opadne).

Transformace v kouř
Atributy: Vampirismus
Obtížnost: 12
Popis: Změní sesilatele v rudý kouř. Může tak létat a protáhnout se čímkoli, kudy by se dostal normální kouř. Trvá jedno kolo a v souboji lze použít jednou, mimo souboj 2x za den.

Zvuková vlna
Atributy: Vampirismus
Obtížnost: proti konstituci/obratnosti protivníka
Popis: Alpa svým křikem vytvoří zvukovou vlnu v rozsahu daném hodem na vampirismus. Vlna postupem dále od Alpy slábne a je tedy možné z jejího dosahu utéci nebo její náraz ustát. Protivník si háže na obratnost nebo konstituci v závislosti na zvoleném způsobu obrany. Pokud protivník v hodu uspěje, je bez postihu, pokud však neuspěje, je vlnou omráčen a dezorientován v prostoru. Automaticky ztrácí jednu kostku a v následujícím kole si svůj hod půlí.

Transformace v upíra
Atributy: Vampirismus + Vůle
Obtížnost: 0 (žádný bonus) 15 (+1 kostka k síle, obratnosti, konstituci) 30 (+2 kostky k síle, obratnosti, konstituci)
Popis: Upír zahodí svoji lidskou podobu a dá průchod své přirozenosti. Dle vůle může měnit svou podobu v obličeji, zubů a může si nechat narůst dlouhé drápy ostré, jako meče. Stejně tak, jako obohatit své fyzické dovednosti.
Proměna ve zvíře
Atributy: Vampirismus + Vůle
Obtížnost: 15
Popis: Upír se promění na zvíře. Každá Alpa má jedno zvíře v nějž se promění.

Sání krve
Atributy: Vamprirismus + Obratnost
Obtížnost: 15/25
Popis: Alpa využije svou rychlost k tomu, aby se dostala k protivníkovi a zakousne se mu do krku. Tento útok pomůže Alpě v boji a proto jí přidá +1 / +2 kostky k fyzickým primárním dovednostem. (kons, síla, obr, teoreticky smysly)apř. přijímání do frakce, rozhovor u piva,…)

Rychlost
Atributy: Vampirismus + Obratnost
Obtížnost: 15
Popis: Sesilateli umožní dosáhnout rychlostí těžko zachytitelných i pro zaklínačské oko. Pokud se podaří upír získá čas na regeneraci (+1 kostka). Pokud protivník přehodí hod upíra, stačí mu, a prostor k léčení není, to samé pokud nepřehodí 15 (ale ani neubere). Lze použít maximálně jednou za 3 kola.

Inventář
Vše má zatím doma

Odehrané Q/E
/
Známé postavy
/
Editace
/
Naposledy upravil Belatrix dne 03 led 2020, 23:37, celkově upraveno 1
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 486
Registrován: 08 bře 2018, 12:20

Re: Belatrix Elizabeth de Saint-Viliague hraběnka z Geiliebe

Příspěvek od Reginald » 07 zář 2019, 11:00

Pár poznatků:

- umaž si u rasy to Vyšší upír, je to zavádějící takhle psané s velkým písmenem na začátku
- ze vzhledu jsem se dozvěděla to, že má zrzavé vlasy, nosí šperky a je přitažlivá, což mi přijde poněkud málo i přes faceclaim = netuším, jak je vysoká, jakou má stavbu těla, barva očí...
- historie je na 4600+- let starou alpu takřka žalostná, i takový dvanáctiletý Tomáš má šestkrát delší historii...

Podtrženo a sečteno, je to relikt, ten já ti zadarmo nedám :) Trochu se zasnaž.
You cannot spell assassin without ass, sass and sin.

Plánovaná neaktivita: ---
někdy možná odpovím o den později, předem se omlouvám
| +
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 210
Registrován: 16 úno 2016, 23:48

Re: Belatrix Elizabeth de Saint-Viliague hraběnka z Geiliebe

Příspěvek od Sygnia » 09 črc 2020, 17:45

SCHVÁLENO
9.7.2020

Vítej ve hře!
9. postava Josefa

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 12
Registrován: 02 zář 2019, 21:28

Re: Belatrix Elizabeth de Saint-Viliague hraběnka z Geiliebe

Příspěvek od Belatrix » 13 črc 2020, 11:14

NPC, nacházející se v eventu

Jeffrey Vors
Muž, okolo 50tky původem z Temérie. Bývalý informátor a špeh. Nyní pracuje pro Belatrix, stará se o její bezpečí. Velí několika strážím.
Vzhled -> Jde na něm vidět zub času, kvůli jeho vráskám a také prošedivělým vlasům, jinak by jste do něj nejspíše 50 neřekli. Snaží se držet ve formě. Má hnědé oči a výrazný nos. Nosí fousy, které jak víme každému muži dodají na důstojnosti. Jeho otec je člověk a matka půlelfka, čili je čtvrtelf, ale nemá žádné výrazné elfí znaky. Na levé paži má jizvu od řezného zranění.
Povaha -> Jeffrey vždy býval rozumný a tichý kluk, možná proto, když v 18ti narukoval do Teremských řad stal se z něj rychle informátor a zvěd. Díky tomu se nemusel účastnit žádných velkých bitev. I přesto umí zacházet s mečem tak s holýma rukama.

Caroline Viben, Novigradská harpie
Žena, bývalá informátorka Nilfgardu v Redanii, vlastizrádkyně, manipulátorka a žena s vytříbeným vkusem. To vše je Caroline. V současnosti působí jakožto levá ruka Belatrix.
Černé vlasy a poměrně výrazné líčení jsou dvě věci jež stáli v jejím spisu Redanské informační služby. Nic víc nic méně, tedy až do doby než jí napadla skupina topivců při útěku z Novigradu to jí způsobilo krásnou památku na obličeji. Dva šrámy.
Povaha -> Snaží se být rozumná a jde si za svým i když se občas do něčeho žene bez rozmyšlení a občas může být i trošku tvrdohlavá. Umí využívat svých kontaktů a svých vrozených vlastností proto, aby získala to co potřebuje.
Ve zbraních si příliš nelibuje, preferuje čistý způsob likvidace, má u sebe 3 vrhací dýky.
Obrázek


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků