Sanem Wulf-Kestrel

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 14
Registrován: 11 srp 2019, 11:07

Sanem Wulf-Kestrel

Příspěvek od Sanem » 11 srp 2019, 13:01

Obrázek

Obrázek

JMÉNO: Sanem Wulf-Kestrel
RASA: Člověk z jihu
POVOLÁNÍ: Kněžka
DATUM NAROZENÍ: Narozena na jaře, r. 1259

LOAJALITA: Především rodina, kterou by za nic na světě nevyměnila
VÍRA: Byla vedena k víře v draky, které drží ve velké posvátné úctě

Obrázek

Mladá zerrikánská divoška. Už od prvního pohledu je zřejmé, že se narodila na jihu země, uprostřed písečných rozžhavených dun, kde slunce zlatě září a dodává pokožce hřejivý bronzový až čokoládový nádech. Ebenově temné kudrliny, délkou k ramenům, rámují dívčí tvář s výraznými lícními kostmi, a pohled zlatohnědých očí umí být intenzivně pronikavým a uhrančivým. Oblast tváří je hustě posetá nazlátlými pihami, které ještě více vystoupí právě na samotném sluníčku, přičemž snědá kůže zůstává a nemění se ani v zimním období. Postavou je zdravě štíhlá a se svými žensky zakulacenými tvary může působit o něco více vyspěleji, zvláště pak v případě, že se obleče do tradičního společenského oděvu ze své země, jenž podtrhuje její ženskost. Není to však něco, co by na sebe oblékala tak často a ráda. Nejraději se totiž obléká do něčeho mnohem pohodlnějšího a praktičtějšího. Zkrátka do něčeho, v čem má volný pohyb a cítí se příjemně i po zdlouhavém cestování. Je ale vidět, že je zvyklá na teplo a horko, panující v rodné zemi. Nevadí jí tedy jemné a vzdušné látky, a na druhé straně ani odlehčená zbroj, kterou si výhradně bere na lov či k boji.
Co je však nutné vyzdvihnout, tak jsou její vlasy, které si občas nechává na jedné straně a kolem ucha, ostříhat opravdu hodně nakrátko a zbývající prameny nezkrotné a divoké hřívy si sem tam splétá do složitějších copů, jenž spíná zlatými korálky, nebo pevnou kůží s ptačím pírkem. Kolem paží mívá dva zdobné zlaté náramky. Jeden je zdánlivě zcela obyčejný, ale při bližším zkoumání lze spatřit obtáčející se hadí tělo a druhý je připodobněn posvátnému zvířeti v podobě draka. Na krku, visící na kožené šňůrce, má pak svou první trofej v podobě tesáků divoké šelmy, kterou se jí podařilo skolit.

Obrázek

Horkokrevná. To je jedno z těch nejvýstižnějších slov, s kterým lze tuto mladou slečnu popsat od začátku až do konce. V žilách jí koluje divoká krev jižanů, nespoutanost a vášeň, se kterou se vrhá do všemožných různorodých věcí i činností. Veškeré emoce, zážitky a dojmy prožívá velmi hluboce. Je poněkud svéráznější povahy, což se nejčastěji projevuje v jednání s druhými. Nebere si moc servítky a řekne naprosto volně a upřímně, co si skutečně myslí. Inu, jak se říká, co na srdci, to na jazyku. Je upřímná, ať se to někomu líbí, nebo ne. A právě to je jedna z jejich silných stránek a zároveň i slabinou, která jí mnohdy přivádí do nejrůznějších malérů. Buďto se někomu její povaha zalíbí nebo jí bude naopak nenávidět, nic mezitím není.
Dříve měla starosti s tím, co si o ní lidé myslí, ale s postupem času vyrostla a prozřela z takové iluze a dospěla k názoru, že je důležitější, jak se na sebe dívá hlavně ona sama. Nedělá jí zase takové problémy se pohybovat v cizím prostředí, velmi rychle se zadaptuje. Ráda poznává nové lidi, ne však za každou cenu, opravdu nerada se druhým vnucuje.
Jakmile se však objeví nějaký problém, má tendenci před ním utíkat, což je špatné a sama o tom, moc dobře ví, a pokud možno, vyhýbá se i vyostřeným situacím. Ovšem pokud se ocitne v takovém momentu, je velmi dominantní a agresivní, nebojí se zvednout hlas, nebo hůř využít i své síly. Hádky ráda nemá, ale ani v nich nechce prohrát. V tomhle směru je bezmezně tvrdohlavá jako mezek a skutečně ji nic nezastaví. Když si něco usmyslí, pevně a zcela neochvějně na tom trvá a jen těžko jí bude někdo její pravdu vyvracet. I přes všechny tyhle nedostatky si nesmírně váží svých blízkých, protože si je vědoma skutečnosti, že to s ní nemají někdy lehké. Je velmi loajální vůči své rodině a blízkým lidem. Raději si předem rozmyslí, do koho vloží svou důvěru, neboť zase tak důvěřivá a naivní není. Miluje zvířata, a i když jsou pro ni draci tím nejposvátnějším, stejnou měrou zbožňuje i zerrikánské koně, ze kterých nedokáže spustit oči, a velmi je obdivuje.

Obrázek

Sanem se narodila na jihu země, přímo v samotné Zerrikánii, zalitou horkým zlatavým sluncem. Možná by se někomu mohlo zdát, že nevyrostla v úplné rodině, vzhledem ke skutečnosti, že svého otce nevídávala zase tak často. Ale v této zemi jsou poněkud jiné zvyky, než na které jsou lidé tam nahoře na severu zvyklí. Sanem si nikdy nemusela stěžovat, vyrůstala s matkou i se svým bratrem, který měl také svou vlastní matku. Měla tak ve své blízkosti hned dvě ženy, dvě matky, jež se o své ratolesti starali s mateřskou láskou a náležitou péčí, a když to bylo možné, objevil se i jejich otec. Ten jim zařídil společné bydlení v jednom domě, kde měli skvělé podmínky pro plnohodnotný život. Nikdo tedy nemohl říct jediného škaredého slova, že by se o ně, i přes svou žoldnéřskou náročnou práci, která ho i dost vytěžovala, nedokázal plnohodnotně postarat. Obě své děti totiž velmi zbožňuje.
Když oba dva s Emrem povyrostli, neodbytně se prala o pozornost, o kterou se dožadovala především od otce, jenž se stal pro ni obrovským životním vzorem a v jejích očích ztělesňoval všechny možné ideály, kterých si nesmírně vážila. Jen co povyrostla a dokázala v rukách udržet kopí, chtěla se stát bojovnicí a neméně žoldákem, přesně jako byl její otec. Toužila kráčet v jeho šlépějích, a ještě více toužila po tom, aby byl na ni právem hrdý.

Sanem byla na sebe od malička velmi tvrdá a nekompromisní. Chtěla od rána do večera cvičit a trénovat, což nebylo možné, ale stejně hledala každou volnou chvilku, kdy se mohla věnovat svému koníčku, tomu, co zcela naplnilo její srdce. A když se pak milovaný Seti vrátil ze svých dlouhých cest zpátky domů za nimi, mohla mu pak po jeho vyprávění z cest ukazovat, co všechno se za tu dobu, co byl pryč a neviděl je, naučila. Ve svých deseti letech mu ukázala svoji první velkolepou trofej v podobě dvou tesáků ze šelmy, jež na ní zaútočila a ona se jí dokázala statečně ubránit. Po tomto svém zážitku se rozhodla, že bude ochraňovat nejen své dvě matky, ale i staršího bratra, se kterým se občas… no možná trochu více, hádali a pošťuchovali se, neboť se oba současně dožadovali pozornosti. Nebo se zkrátka hašteřili jen proto, že to bylo velmi zábavné, i když pro jejich matky víceméně únavné.

Nakonec vstoupila do chrámu, tak jak si to mimo jiné přála i drahá matka, kde se uctívali draci jako bájná a posvátná stvoření, o kterých společně s bratrem slýchávali nejrůznější příběhy a legendy. Nebylo pak těžké odhadnout kam povedou její kroky, když posvátní tvorové zaujali své čestné místo v jejím srdci a stali se její součástí. Nicméně ve zdech stavby bylo pro ni najednou moc klidu a ticha. Byla zvyklá na mnohem živelnější život, a popravdě to s ní ani chrámové sestry neměly lehké kvůli jejímu divokému temperamentu. Svým způsobem je měla ráda částečně k nim i přilnula. Byla učena novým věcem a taktéž patřičně vzdělávána, ale začal jí chybět vlastní domov a především, což by nikdy v životě nepřiznala (ani na mučidlech), její bratr. Rozhodla se tedy, že se vrátí tam, kam jí srdce táhlo a navíc, když se dozvěděla, že se bratr chystá odcestovat na sever, nechtěla zůstat pozadu. Nemohla ho přece nechat jen tak odejít! Ještě by se mu tam na severu něco stalo, a ona by ho nemohla ochránit.

Obrázek

V Sanem dříme bojovný duch. S vervou a ctižádostí, jakou lze spatřit u žoldnéřů a bojovníků, se pouští do všech možných bojů, a to i ve slovních přestřelkách. Každopádně do všeho, co zrovna dělá, vkládá velkým dílem především své srdce, přesně tak, jak byla od malička vedena, a jak to sama cítí. Po svém otci zřejmě zdědila umění v boji s kopím, neboť už ve svých letech si počíná velmi obratně a nadmíru šikovně. Však důkazem toho jest první úlovek a trofej v jednom, když se jí podařilo pokořit divokou zubatou šelmu, kterou posléze obrala hned o dva tesáky, jenž jí visí na krku. I přes svůj poněkud divočejší temperament má v sobě štědrou dávku osobitého charisma, se kterým ráda poznává nové lidi, ale i věci. Nebo třeba i nové nepoznané kouty světa.

Tělesná konstituce
Obratnost 2
Zručnost
Síla
Inteligence
Charisma 1
Smysly 2
Vůle 1
Boj beze zbraně 1
Boj s kopím 2
Akrobacie 1
Plavání 1
Šplhání 1
Gramotnost 1
Jezdectví 1
Plížení 1
Lov 1
Víra 2


TALENT
?

JAZYKY
Zerrikánština (rodný jazyk)
Obecná řeč 2

SPECIÁLNÍ INVENTÁŘ
Velmi ceněné kopí, které dostala od svého milovaného otce
Pár kousků oděvů a nezbytností k přežití

ODEHRANÉ QUESTY A EVENTY
Lammas 1275

ZNÁMÉ POSTAVY
Bratr Emre
Táta Setaareth
Strýček Robb
Elaine

EDITACE KARTY
25. 8. 2019 - Doplněny známé postavy a akce
Naposledy upravil Sanem dne 21 zář 2019, 19:31, celkově upraveno 12
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 486
Registrován: 08 bře 2018, 12:20

Re: Sanem Wulf-Kestrel

Příspěvek od Reginald » 11 srp 2019, 21:07

Pro :)
You cannot spell assassin without ass, sass and sin.

Plánovaná neaktivita: ---
někdy možná odpovím o den později, předem se omlouvám
| +
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 528
Registrován: 19 dub 2016, 13:40

Re: Sanem Wulf-Kestrel

Příspěvek od Zenn » 12 srp 2019, 08:24

SCHVÁLENO
12.8.2019

7. postava Valerie

Obrázek
Obrázek

Pro postavu:

Za hraní s vypravěčem:

Svátky:
Obrázek
Lammas

PS. nemrkejte na mne ;)


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník