Raquel de Lara

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 18
Registrován: 29 kvě 2019, 15:40

Raquel de Lara

Příspěvek od Raquel » 29 kvě 2019, 15:49

Jméno
Raquel de Lara

Rasa
Člověk

Povolání
Pirátka a cestovatelka

Věk
28 let, Narozena začátkem léta 1247

Víra
V dobrej rum a klidný vlny

Vzhled

Krásná, mladá, okouzlující. Superlativ na tuto dívku, bychom mohli použít klidně i více. Říká se, že i několik mužů kvůli ní skončilo na dně moře. Za její pohled by někteří i zabíjeli. Raquel má vše co potřebuje žena proto, aby mohla s ostatními manipulovat. Krásné tmavě hnědé vlasy, které ve všech případech nosí rozpuštěné, aby pronikla jejich krása.
Přesto, že měří jen něco kolem metru a šedesáti centimetrů, tak jí rozhodně nikde nepřehlédnete. Smysl vám to nedovolí. Její šatník je velice vytříbený obsahující i několik luxusních rób, které si ovšem nechává na velmi speciální příležitosti, kterých moc není. Její běžné oblečení se vztahuje na vysoké černé boty, kalhoty a bílou košili, které má v několika provedeních na různé typy počasí. Přesto, že prožívá většinu svých dní na lodi, velice dbá na svůj vzhled a hygienu, za kterou se jí do nedávna dobíral bývalí, kapitán její lodi.
Její tělo překrývá několik tetování, nejviditelnější na první pohled je rukáv, který má na levé ruce a táhle se od ramene až do dlaně, na které má následně vytetovaný znak pirátství. Další tetování, které nesmí chybět na žádném správném pirátovy je kotva, ta její se nachází na levé lopatce.

Povaha
Raquel má v i sobě horkou Tuissontskou krev, její rozhodnutí bývají často velice spontánní, a ze začátku špatná. V poslední době začíná více racionálně uvažovat o svých, rozhodnutí, které provede, jelikož si uvědomuje, že by jimi ohrozila nejen sebe, ale i námořníky, plavící se pod jejím vedením. Občas se umí chovat velice sobecky a arogantně, ale je v ní i kousek dobra, jako v každém z nás. Má menší problém s respektováním autorit, a jeden mála lidí, které ve svém životě potkala a chovala k nim, opravdový respekt, byl bývalí, kapitán lodi Kaylar. Když, přijde na, práci, tedy přepadávání lodí, je to ona, která burcuje námořníky, aby se byli o svou kořist.

Loajalita
Její posádka, Kaylar van der Veen.

Schopnosti a Dovednosti
20 základních + 5 od Quitany
Jazyky
->Nilfgaardština (Rodný Jazyk)
->Obecná řeč 2 (3 body)
Hlavní ->Tělesná konstituce 2 (3 body)
->Síla 2 (3 body)
->Obratnost 2 (3 body)
->Inteligence 1 (1 bod)
->Charisma 3 (7 bodů)
Vedlejší ->Boj se šavlí 2 (3 body)
->Plavání 1 (1 bod)
->Kapsářství , Zlodějina 1 (1 bod)
Obrázek


Historie
Raquel se narodila jako dcerka měšťanům do města Beuaclair v Tuissnotu. Prvních pár let jejího života žila společně s matkou, otcem a starším bratrem Damianem, v hlavním městě této Nilfgaardské provincie. Tedy do doby než její tatík nezdědil nějakou starou vinici, o kterou se hodlal starat, zrekonstruovat a začít na ní vyrábět víno. Ten nápad se moc Raquel nelíbil, byla ve městě ráda a nechtělo se jí stěhovat na venkov. No, ale byla ještě malá a tak s tím nic nezmohla, když tatík řekl tak se muselo vyrazit.
Vinici se nedařilo úplně, tak jak její otec plánoval. Opravy vyšli na víc než zisk z prvních pár let. Jejich rodina chudla, což Raquel nesla velice špatně, a těchto těžkých dobách se jí začala honit v hlavě myšlenka pirátství. Musela to být sranda ne? Přepadnout loď a vybrat veškerý cenný náklad. Určitě by poté byla za vodou a nemusela být v situaci, jako byla nyní její rodina.
Když jí bylo necelých čtrnáct let, rozhodla se, že prostě uteče z domu, už nechtěla být na jednom chudém místě, nevěděla jaký je skutečný život, ale chtěla to poznat. Hned poté co se po a ní slehla zem, se její starší bratr – bludný rytíř v zaškolení, rozhodl vydat hledat. No a tak nějak po několika měsících hledání jí nenašel. Raquel se mezitím dostala na loď, kterou přepadli piráti, což viděla jako úžasnou příležitost se k nim přidat. Jeden pirát si jí vybral a měl s ní úplně jiné plány, než co si sama Raqeul představovala. Měla jediné štěstí, a to, že si jí kapitán chtěl nechat pro sebe. Znělo to výhodně pro obě strany, menší výměna službiček a Raquel byla nová členka posádky lodě Kaylara van der Veena. To jí bylo necelých 16 let.
Čas plynul, léta také, bohatství se kupilo a zvěsti o lodi, které velí, její kapitán se proslýchali, po celém severním moři. Tedy, až do doby než pár členům posádky nenatekla do mozku slaná voda, a nerozhodli se připravit si vzpouru proti, která se i díky Raquel podařila odvrátit. Přišlo nejen povýšení na první důstojnici lodi, ale také něco čemu by se hodně dalece s velkou představivostí dalo říkat vztah, s kapitánem. Po jeho boku se účastnila nejen bitev na moři, ale i na souši. Jelikož Kaylar byl také najímán jako občasný žoldák.
Po odchodu kapitána do Novigradu převzala loď ona, plaví se dále pod černou vlajkou a přepadávají nebohé obchodní lodě za jediným účelem a to je kořist.

Inventář
Šavle
Kapitánský klobouk
Několik kusů rób
Poklad v jeskyni

Známé postavy
Kaylar van der Veen

Editace Karty
20.7.19-> Upraven věk (Chudinka byla na Kaylara moc mladá..)

Odehrané Questy
/
Naposledy upravil Raquel dne 20 črc 2019, 22:18, celkově upraveno 2

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 406
Registrován: 10 bře 2018, 00:45

Re: Raquel de Lara

Příspěvek od Quitana » 29 kvě 2019, 16:14

Sem tam nějaký překlepy, navíc čárky, mrkni na to. Jinak PRO.
Kraxs
Pískově zbarvený tvor velmi podobný malé lišce, s namodralými až tyrkysovými nádechy mezi pískovými chloupky, bledě modré blesky z dřívějších dob na čele a každé noze zepředu, tmavě modrá až lehce našedivělá očiska, pocitová a emoční komunikace.

Jde se pařiiit | +
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 143
Registrován: 16 úno 2016, 23:48

Re: Raquel de Lara

Příspěvek od Sygnia » 04 čer 2019, 21:11

SCHVÁLENO
4.6.2019

7. postava Josefa

Obrázek

Obrázek
Pro postavu:

Za hraní s vypravěčem:

Questy:

červen 2019

| +
- V nouzi poznáš přítele - probíhá


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků