QUEST: Aukce za trest

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 16
Registrován: 26 dub 2019, 21:29

Re: QUEST: Aukce za trest

Příspěvek od Bridget » 13 črc 2019, 15:18

Vzpamatování majitele aukční síně opětovně trochu zamíchalo světlem, vrhaným na pátrání, aniž by pátrání zamířilo ke konkrétnějšímu cíli. Byli pořád ještě na začátku a při posunu vpřed znatelně tápali. Majitel aukční síně po obhlídnutí situace začal odpovídat na dotazy, což k prohloubení dívenčina podezření zrovna nepřispívalo. Otázky na postoj majitele akční síně zůstávali, avšak jeho aktuální chování bylo spíš normální, než vybízející k podezření. Majitelovo pokračování ve vysvětlování nezůstalo bez odezvy. Brzy na něj směřovalo tolik otázek, co před tím na strážné.

Děti nerady zůstávají stát stranou rozbíhajícího se dění. Bridget by nevadilo zapojit do hovoru, položit otázky, na něž by bylo odpovězeno. Od nalezení tajné chodby nic neriskovala. Majitel aukční síně si jí musel všimnout v každém případě. Ve vyslíchání však bylo těžké dospělým konkurovat. Otázek, které již byly položeny stále přibývalo, fungování některých věcí Bridget sotva rozuměla. Například její znalosti o obchodu zahrnovali pouze vzpomínky na práci otce brašnáře. Její otec mezi kupci pro své výrobky pečlivě rozlišoval. S těmi, jimž důvěřoval méně, rychle promluvil na zápraží. Stálejší zákazníky naopak pozval do své dílny, kde s nimi mluvill déle i ochotněji
„Máte nějaké stálé zákazníky? Takové, které byste při uzavírání obchodů zavedl až do trezoru a ukazoval jim cennosti určené do prodeje?“ ozvala se znovu Bridget, i když z jejích slov zněl lehký ostych. Znělo to trochu jako dotaz na kdejakého lichváře, plus odbíhalo k širšímu okruhu osob z vnějšku, ale Bridget doufala aspoň v omezení okruhu pátrání. Ke vstupu do tajné chodby se Bridget podruhé nenechala pobízet. Spolu se obrátila ve směru objeveného vchodu. Jakkoliv mohl být výslech důležitý pro získání přínosných informací, byla by škoda zamluvit zajímavý objev spoustou dospělých řečí.

Mimo herně:
Smysly: 2. Všímavnost: 1
Bridget hodil/a 3d6 a součet kostek je 10:
2, 5, 3
Bridget
Musí se vyrovnat cestováním i osudem, pak se může začit učit. Pokud zvládne vše, včetně zkoušky trav, bude z ní zaklínačka.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 528
Registrován: 19 dub 2016, 13:40

Re: QUEST: Aukce za trest

Příspěvek od Zenn » 22 črc 2019, 10:08

Bylo dost vidět, že jsou strážní roztěkaní a nezdálo se, že elfčin nátlak sebou nese ovoce. Spíš naopak. Ten, který toho doposud namluvil o dost méně a dost tupě zíral do podlahy, k ní zvedl svou tvář a nazlobeně se rozkřičel. „To je fór. Nějaká vyfintěná běhna, co beztak nemá ani páru o tom, co je to celodenní šichta, co je to zodpovědnost a nutnost živit pětičlennou rodinu, mne tu bude z něčeho osočovat! Pro vaši informaci, sem unavenej a až odtud vypadnete, přijdu o práci. Pardón, že mám myšlenky jinde, než u vašich stupidních otázek. Jídlo si každý nosí své z domova. Vodu pijeme všichni ze stejné studny jako celá ulice a fakt kurva netušim, jestli jsme usnuli přesně současně, protože jsem… překvapivě spal! Kdybych tady chtěl něco ukrádst, udělal jsem to už dávno a rozhodně bych tu nezůstal, ale už si vezl zadek na nějaký lodi, co nejdál odtud. Nemáte zač.“ Když skončil, na nic nečekal a odrázoval si to do jiného rohu místnosti, kde sebou plácl na zem, a bylo jasné, že jim nějakou chvíli na nic dalšího neodpoví. Druhý zůstal u vyšetřovatelů a rozpačitě se podrbal ve vlasech. Jisté sympatie s kolegovými slovy z něj sálaly.

Zbytek pozornosti se pak přirozeně motal kolem Bruna, meče a tajné chodby. „Naopak, zde je nejpříhodnější. Tyto předměty mne živí a mají velkou hodnotu. Kdybych odtud prchal, mohl bych jich sebou vzít co nejvíce. Ne tak, jako kdyby ta chodba byla na druhé straně budovy,“ vnesl nejprve trochu světla do kritizovaného umístění a pak přikývl na Dastanovu domněnku. „Problém je, že o tom mechanismu vím pouze já, můj bratr a můj syn.“ Z jejich pohledu to tak úplně problém být nemusel, ale pro Bruna to znamenalo zradu z řad nejbližších.
„O meči pak vědělo víc lidí. Já. Hlídači. Jmenovaní příbuzní. A samozřejmě ti, kterým patřil předtím.“ Vyjmenoval docela ochotně, o to méně nadšení projevil nad dalšími otázkami. „Svého času to byl velmi vlivný rod, který si svou pozici vybudoval na válečných taženích a úspěších v nich. Vyrobili si meč ze zlata jednoduše proto, aby se měli s čím vytahovat. Drahý je na něm tedy materiál a také to, že je jediný na celém severu.“ Vysvětlil alespoň zběžně historii předmětu, když to dle všeho bylo tak potřeba a pak vyprávěl dál. „Sláva jim ovšem začala během generací uvadat, podle všeho žádný z potomků Vladimírův potenciál nezdědil. Ale života v přepychu se vzdává těžko a tak se zadlužili. I mně. Takže ano, jsem hned druhý majitel a nepopírám, že by ho mohli chtít zpět. Zmizel i s pochvou a opaskem a o očarování pochybuji, ale v těhle věcech se samozřejmě nevyznám, nejsem čaroděj. Věčný oheň při mně stůj.“ Otázek se na něj sypalo tolik, že už si přestával být jist, jestli nějakou nevynechal.
„O nějakých jiných vloupáních nic nevím. Nikoho z Noblů jsem sem rozhodně nepustil, nejsem hlupák. Podezřelých existencí se kolem pohybuje kopa dnes a denně,“ pokrčil rameny a pak jeho zrak padl na Bridget. „Pokud chci nějaký exponát ukázat zákazníkovi, nechám ho přinést ozbrojenou stráží… Co tu vlastně dělá to dítě?“ Zamrkal překvapeně, když si uvědomil, na co to kouká, ale jinak to neřešil, jen si unaveně promnul čelo a milostivě vyšetřovatelům v tajné chodbě rozsvítil, aby se velectění draci neomlátili o stěny.

Chodba byla vlastně hezky udržovaná, až na pár pavučin. A na udusané zemi bylo vidět pár celkem čerstvých šlápot, které nikomu ze skupiny nepatřily. Šlo o dva nebo tři páry bot. Nicméně otisky nebyly nijak kvalitní a kdyby je podle nich chtěli chodbou stopovat, nešlo by to. Chodba se ale stejně nijak nevětvila, takže to nebylo potřeba. Bylo jasné, kudy museli jít. A po několika desítkách metrů, to byla zase ona nezvaná dívenka, která našla útržek jakéhosi papíru. "To vypadá, jako kus z mapy budovy," okomentoval to jejich hostitel a nespokojeně svraštil obočí. "Tu mám jen já a můj bratr," nezdálo se, že to vyslovuje až tak nevěřícně.

PS. nemrkejte na mne ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 22
Registrován: 15 kvě 2019, 20:44

Re: QUEST: Aukce za trest

Příspěvek od Nesryn » 22 črc 2019, 16:16

Nesryn cuklo obočí, když se strážný rozkřičel, avšak zachovala klidnou tvář. Tvář možná, ovšem ruka jí automaticky vyletěla vzhůru, jakmile zaslechla spojení „vyfintěná běhna“, které bylo mířené na její osobu. Nebyla žádná pouliční šlapka, která by se prodávala za pár drobných, a tohle si vyprošovala. A tak strážnému prostě vlepila takovou facku, že se mu div úsměv neotočil až do zátylku; ne, v tomhle si čarodějka servítky nebrala. A to ještě mohl být rád, že ho rovnou neproměnila ve slimáka, na kterého by vzápětí s chutí dupla podpatkem. „Jste vyloženě gentleman,“ procedila k němu chladně skrz zuby, ale nijak víc svoje řozhořčení naštěstí najevo nedala.
Pak ale poslouchala, co mají pánové na srdci, a snažila se v myšlenkách nevracet k tomu, jak jí ten chudáček zvedl mandle. Při výkladu o meči přikyvovala a zamyšleně se mračila, avšak nevypadalo to, že by k tématu momentálně chtěla nějak přispívat.
To až v chodbě, když dítě, které se tu objevilo bůhvíjak, objevilo jakýsi útržek. „Mapa? Nosíte jí u sebe, nebo je teoreticky možné, aby se k té mapě dostal i někdo jiný?“ zeptala se, načež se nepatrně ušklíbla. „A jaký vztah máte se svým bratrem, hm?“ Co kdyby v tom měl prsty někdo Brunovi mnohem bližší, než se mohlo zdát?
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 32
Registrován: 08 dub 2019, 19:48

Re: QUEST: Aukce za trest

Příspěvek od Ataashi » 23 črc 2019, 08:17

Jeden ze strážných chytl slinu a jal se odpovídat, i když jejich otázky označil za stupidní. Ataashi byl obeznámen s tím, co to slovo znamená, ale nepřišlo mu, že by jejich otázky byly stupidní, ale nakonec nějaké ostrouhané odpovědi dostal. „Vidíte, tohle stačilo říct před chvílí a žádná běhna by vás z ničeho neosočovala,“ uculil se. „Víte, když netušíte, zda jste usnuli současně, pravděpodobně to znamená, že jste současně usnuli, protože jinak by si alespoň jeden z vás pamatoval, že viděl toho druhého usínat.“ Vysvětlil strážnému ochotně a s klidem, protože nebylo proč se rozčilovat. Nebo snad lidé potřebovali ke sdílnosti hněv? Možná, že v takové chvíli říkali i to, co nechtěli! „Vypadá to, že jídlem ani pitím to nebylo, soudě dle vašich slov. Zajímavé!“ Promnul si dráček bradu. Takže je někdo očaroval? Ještě zajímavější! Pak poplácal strážného po rameni. „Hlavu vzhůru, příteli, pokud se chcete vozit na lodi, rád vás zaměstnám. Když do mých lidí někdo leje nějaké uspávací kapičky nebo se je pokouší očarovat, tak ho většinou zabiju.“ Pokrčil rameny, nasadil úsměv na rty a šel se věnovat další osobě, co se rozpovídala.
Co se týkalo chodby, Ataashi poslouchal, přikyvoval a i když se mu to stále nepozdávalo, chápal smysl, který ta chodba v trezoru měla. „Jen je škoda, že tudy neprcháte vy, ale zrovna zloděj.“ Podotkl, že příhodná ta chodba není jen pro něj, ale také pro ostatní. Pak následoval výčet historický, odpověď na to, zda byl meč očarovaný, a zda tu náhodou není něco, co by k němu patřilo. Nebylo. Pan Bruno navrch očividně nebyl zastánce čarodějných praktik, neboť zmínil Věčný oheň. Ataashimu byl vlastně ukradený, kdyby ho někdo z těch fanatiků chtěl třeba upálit, asi by mu to moc nevadilo, dal by jim ochutnat vlastní medicíny, ale Chinyere neměla tuhle sektu ráda, takže je neměl rád ani on... „Ono je tu dítě?“ Vytrhla ho z vlastních myšlenek otázka ohledně té malé holky, co objevila chodbu. Za to světlo byl nicméně vděčný, jeho smysly dnes vynechávaly, a poslepu by si akorát rozbil nos.

Chodba se mu nelíbila. Bylo tu málo místa, nikde žádná průrvička na povrch nebo třeba větší místnost, kde by mohl pomyslně roztáhnout křídla. Neměl rád uzavřené malé prostory, obzvláště ne ty, co vypadaly bytelně. Když to dítě prokázalo svoji užitečnost a našlo kousek mapy, Ataashi zvědavě nahlédl na nález, ale otázky už pokládala vyfintěná běhna, tedy Nesryn.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2019, 11:19

Re: QUEST: Aukce za trest

Příspěvek od Dastan » 24 črc 2019, 14:35

Dastánkovi se dostalo vyčerpávajících odpovědí, takže nyní potřeboval trochu toho času, aby je zpracoval, posoudil, případně zformuloval další, obdobně zvídavé otázky.
Na kteréžto přemýšlení se přímé putování chodbou velice hodilo.
Kolik sáhů jsou asi pod zemí? Rozhlížel se po klenbě stropu, neb, nejen, že cítil nervozitu svého bratra, nýbrž i sám jistou oplýval. Na rozdíl ale od velkého, bytelného a uzamykatelného trezoru se podzemní chodba jevila jako zničitelná, pokud by šlo do tuhého a byl by nucen se proměnit. Otázkou pak ale zůstávalo, jestli by se prodral na povrch, či nikoliv. Jo, to by pak nastala nezávidění hodná situace.

Asi obdobně, jakože se proti nebohému Brunovi spikla rodina nejbližší. Tedy, zatím to tak vyznívalo. Přemýšlivě zakoulel očima po zádech Ataashiho. Ne, vůbec si nedovedl něco takového představit. Oba sice milovali bohatství, ale pokoutně se okrádat?

"Takže jste vy, váš bratr nebo váš syn konstruktéři a stavitelé oné chodby?" Optal se poněkud opožděně na odpovědi, které byly vyřčené ještě u trezoru. Na mapku už se beztak ptala zvídavá kněžka z ostrova rozkoše. "Nebo jste dotyčné nechal odstranit?" Podrbal se ve vlasech. Protože, teoreticky by pak bylo mnohem víci lidí, kteří o tajné chodbě věděli, no ne? A toho se dalo zneužít.
"Takže je tedy zaměnitelný s každým u pasu viditelným mečem?" Tázal se dál. "To velice dobře splynou s davem. A chtít po každém, kdo má u pasu meč, aby jej vytáhl dost zkomplikuje vyšetřování."
"Ale, čím dřív začnem, tím rychleji to zvládneme," otočil se na Johanesse s bezelstným úsměvem na rtech a odhodlaným nadšením v očích. "Tasíte, prosím, váš meč?" Dodal potom vcelku hravě, ale jednoduše hodlal svůj nápad doplnit i o názornou ukázku.

"A váš pan bratr měl jaké vztahy s rodem Noblů?" Nakonec přihodil i vlastní dotázeček. "Je snad jeho členkou nějaká podobně rozkošná a překrásná bytost, jako tady ctěná Nesryn?" A každý jasně věděl, kam svým dotazem mířil. Tedy, jestli se synek nebo pan bratr neocitli pod vlivem jistých emocí. a tužeb.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 16
Registrován: 26 dub 2019, 21:29

Re: QUEST: Aukce za trest

Příspěvek od Bridget » 31 črc 2019, 18:46

Majitel aukční síně z objevení Bridget nevyvodil žádné přímé důsledky. I tak jí udivená poznámka o přítomnosti dítěte vzala trošku vítr z plachet. Označení za dítě se Bridget přirozeně nezamlouvalo. Vyslovit jí někdo jako Fírean, Bridget by okamžitě protestovala. Ostatní lidé na její protesty většinou tím spíš nebrali ohled, nehledě na to, že ji množí mohli počastovat horšími označeními. Bridget se opět stáhla o krůček blíže ke staré strategii – radši se moc neozývej a dospělí zapomenou, že tu nemáš co dělat. Přes absenci nového konkrétního cíle hledání se Bridget věnovala hlavně rozhlížení kolem sebe. Mezi řečí se podařilo vyvrátit vesměs všechny možnosti objevení otevíracího mechanismu tajné chodby. Největší podezření proto znovu zakroužilo kolem majitel aukční síně, načež se přeneslo k osobě jeho bratra. Důležité mohlo být i to, kým onen bratr vlastně je. Do přezkoumání onoho podezření se však už pustili ostatní a tak se jim Bridget zase projednou nepletla do řeči. V tmavé chodbě se jim spíše trochu motala pod nohama. Nepřestala se však rozhlížet a tak našla další stoup, v podobě kousku mapy. Kousek mapy opět ukazující směrem k bratrovi majitele aukční síně Bridget přenechala dospělým. Přenechala jim musela i iniciativu v pátrání, nechat je, aby po libosti hovořili a kombinovali. Ona v každém případě pokračovala chodbou. Možná pokračovala s ostatními, možná se dokonce dostala o malý kousek napřed. V takovém případě by musela vyklouznout z kruhu zářícího světla. Bez váhání by opatrně našlapovala až k hranici srozumitelnosti vyslovených otázek s příslušnými odpověďmi.
Bridget
Musí se vyrovnat cestováním i osudem, pak se může začit učit. Pokud zvládne vše, včetně zkoušky trav, bude z ní zaklínačka.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 528
Registrován: 19 dub 2016, 13:40

Re: QUEST: Aukce za trest

Příspěvek od Zenn » 10 srp 2019, 09:46

Strážný si žádnou facku dát nenechal. Možná byl zpruzený, ale pořád to byl trénovaný chlap a útlou ručku zachytil kus od své hlavy. Kdyby chtěl mohl by ji zlomit vejpůl, jen silou stisku, místo toho se jen výmluvně ušklíbl. Očividně jej její reakce a chování o ničem nijak nepřesvědčili, spíš ho utvrdili a zatímco si dupala zamumlal jí oplátkou něco o očividně slušně vychované dámě na úrovni a odkvačil si to do toho předtím zmiňovaného rožku. Neměl náladu ani na poslouchání toho přičmoudlíka, který si to přitáhnul bůh ví odkud. Nicméně ten druhý se Ataashiho slovům pousmál.

"Mapa je zamčená u mne v kanceláři a s bratrem máme stejný vztah, jako většina boháčů, co se má podělit o jedno dědictví," pronesl věcně a pak si zase jeho pozornost uzurpoval Dastan. "Kdo si myslíte, že jsem, abych se zbavoval slušně pracujících lidí?" Vykulil na něj oči a to celkem zděšeně, což bylo snad odpovědí více než jasnou. "Pokud vím, tak celkem pěknou holku mezi sebou maj, ale můj bratr je spíš na zlato, než na ženské," odpovídal i dál, zatímco přihlížel tomu, jak Johannes s potutelným úšklebkem ukazuje a zase skrývá svůj meč, který byl vskutku úplně obyčejný. To, že "Nesryn" a "rozkošná" by vážně nedával do jedné věty, si nechal pro sebe.
Mezitím vlastně prošli celou chodbou a ocitli se v úzké postranní uličce za domem, kde se v rozblácené hlíně skvěly stejné otisky jako v chodbě, nicméně dlažba, která se skvěla v navazující ulici jim další stopování neumožňovala
.

PS. nemrkejte na mne ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 32
Registrován: 08 dub 2019, 19:48

Re: QUEST: Aukce za trest

Příspěvek od Ataashi » 15 srp 2019, 10:39

Dastan se ujal role hlavního vyšetřovatele a Ataashi jen přikyvoval, když muž na jeho otázky odpovídal. Prakticky mu to vlastně vůbec nic neřeklo, ale to se nebylo čemu divit, protože on lidem pořád ještě moc nerozumněl. Zlatu jo, to jo. „Takže ti, co tu to stavěli, ti ví, že tu ta chodba je a jak funguje,“ konstatoval s úsměvem, nicméně pokud mezi staviteli nebyl nějaký alchymista či čaroděj, pak to nevysvětlovalo to náhlé usnutí obou strážných. „Koho byste podezíral vy? Vážně.“ Otázal se pak čistě ze zájmu. „A vašeho bratra naprosto chápu, zlato je mnohem lepší než ženské. Pokud to zlato nemají na sobě,“ zauvažoval. „Zlato a ženské jdou ruku v ruce, já bych to nepodceňoval.“ Krásná žena a kupa zlata, to stálo za hřích!
Brzy byli venku z chodby a Ataashi protáhl neviditelná křídla. Zhluboka se nadechl a najednou se cítil mnohem lépe, to když okolo sebe neměl vrstvu zdiva a nad sebou kupu hlíny. Bohužel, vypadalo to, že stopy je už dál nezavedou. „Nechtěl byste se podívat, zda ta vaše mapa nezmizela? Pak bychom mohli vyloučit krádež a jít rovnou za vaším bratrem.“ Navrhl Ataashi, jemuž čerstvý vzduch prospěl. Aby ale neřekli, že se nesnaží, rozhlédl se okolo, zda ho přeci jen něco netrkne. Třeba stěna, kterou by díky svým nefungujícím smyslům neviděl.

Mimo herně:
Smysly 1
Ataashi hodil/a 1d6 a součet kostek je 4:
4

Inteligence 3
Ataashi hodil/a 3d6 a součet kostek je 13:
5, 5, 3

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 22
Registrován: 15 kvě 2019, 20:44

Re: QUEST: Aukce za trest

Příspěvek od Nesryn » 18 srp 2019, 13:20

Nesryn se zašklebila, když jí strážný znemožnil dát mu facku, přestože byla opravdu rychlá, a usmyslela si, že jestli jí tenhle imbecil ještě přijde do cesty, bez váhání mu místo jeho chlouby přičaruje zakroucený prasečí ocásek, což byl určitě větší trest, než kdyby ho proměnila v žábu.
Nemluvila, protože na to nějak neměla náladu, a namísto toho poslouchala dračí bratry. A když Dastan zmínil její jméno v souvislosti se slovy „překrásná“ a „rozkošná“, sladce se na něj usmála. Alespoň někdo věděl, jak se chovat k dámě, kterou bezpochyby byla, třebaže se tak trochu živila prodejem vlastního těla.
„To se dá zařídit,“ mrkla vzápětí na Aistana, který prohlásil něco v tom smyslu, že zlato je prima na ženském těle. Pokud se mu to tak líbilo, Nesryn by si kvůli němu klidně vzala pár náramků, nápažníků a náhrdelníků. A nic jiného, samozřejmě. Zamávala na něj řasami a skousla si laškovně ret.
A protože důležité otázky byly řečeny a bylo víceméně na strážných a majiteli aukční síně, co bude dál, Nesryn se držela v blízkosti Fešáka a Svalovce a čekala, co bude dál. Sledovala stopy, ale nebyla žádný stopovací pes, od toho tu určitě byli jiní. Navíc v první postranní uličce stopy možná byly, ale v další už očividně ne. Ale přesto čarodějka napínala zrak, jestli náhodou něco nezahlédne...

Mimo herně:
Inteligence 2
Nesryn hodil/a 2d6 a součet kostek je 7:
1, 6

Smysly 2
Nesryn hodil/a 2d6 a součet kostek je 6:
5, 1
Obrázek

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2019, 11:19

Re: QUEST: Aukce za trest

Příspěvek od Dastan » 28 srp 2019, 13:49

Nu dobrá, dobrá, klid, utěšoval rozčarovaného Bruna Dastan v duchu. Tak zřejmě nepatřil k těm drsňákům, kteří si strážili svá tajemství přes mrtvoly ostatních. "Soudě vašich slov a výrazu, tak asi slušný zaměstnavatel," odtušil posléze Dastánek smířlivě.
Takže o tajemství chodby vědělo víc lidu, než by bylo zdrávo. Cožpak pan Bruno nikdy neslyšel ono přísloví, že tajemství udrží maximálně dva, pokud je jeden z nich mrtvý? A tady o něm věděli minimálně tři lidé.
Nyní se však slova ujal Ataashi, takže si po ukázce meče panem Johanessem, mohl Dastan trošku odfouknout. A nadechnout se čerstvého vzdoušku. Chutnal mnohem svobodněji, než pod tou zatuchlou zemí. Brrr. V zemi rejdí jen ponrava. A lidé.

Zprvu nadějný objev zablácených stop vzal vzápětí za své, když se objevila dlažba a bahnité šlápoty se pozvolna vytratily. Teď babo raď! Protože dračí smysly se rozhodly stávkovat důrazněji, než tatík Billy Elliota.
"A co váš synek? Ten na pěkné slečinky není?" Zahuhlal do éteru, zatímco si i tak bedlivě prohlížel uličku, v níž stopa chladla. Ale třeba si všimne někoho podezřelého? Nebo nějaké další šmouhy opodál? Či rozrušených měšťanů, kteří dokázali mít zrak ostřejší než jestřábi a pusou se nebáli pouštět do vzduchu různé zkazky.

Mimo herně:
Obligátní hod na Smysly :D + Inteligence (1+1)
Světlomila hodil/a 2d6 a součet kostek je 9:
6, 3

PředchozíDalší

Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků