QUEST: Poupata v rozkvětu

Na celém Kontinentě se snad nenajde jediná vesnice, kde by někde u cesty nestála ošuntělá dřevěná vývěska s přibitými vzkazy a inzeráty. I začínající dobrodruh dokáže mezi výhodnou nabídkou slepičích vajec a přisprostlou milostnou poezií snadno najít zakázku, ze které by mohla koukat slušná odměna, ať už jde o pomoc s nestvůrou, ztraceným dítětem, a nebo obyčejnou sezónní pomocí na poli...
V tomto fóru probíhají hry vedené vypravěčem. Questy je možné hrát paralelně s hrou v eventu nebo volné hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 140
Registrován: 16 úno 2016, 23:48

QUEST: Poupata v rozkvětu

Příspěvek od Sygnia » 27 dub 2019, 15:55

Poupata v rozkvětu

Obrázek
Mezi učenci je známo, že dryády, neúnavné obránkyně Brokilonu, mají v posledních letech potíže s reprodukcí vlastní rasy a uchylují se tak k přeměnám osiřelých dívek na své sestry pomocí nápoje zapomnění - vody Brokilonu. Protože ke své přirozené reprodukci potřebují asistenci lidských nebo elfích mužů, nepohrdnou jakoukoliv vhodnou příležitostí nenásilného kontaktu. I v takto obtížné situaci ovšem neslevují ze svých nároků na důkazy síly, neboť každá dryáda dědí část fyzických predispozic také po svém otci. Poctu návštěvy Brokilonu je nutné si zasloužit.

Rozsah a tempo: 1-2 posty týdně. Poměrně krátký quest, volnějšího rázu. Čeká vás poznávání cizí kultury a testy vašich dovedností.

Počet hráčů: 2-3 (Valdur, Scott?, Robb?) - zamluveno

Odměna: 8 bodů + krásné potomstvo

Obtížnost a limity: Pouze plodní muži (člověk/elf/půlelf), účast podmíněna předchozí hrou s Nithé (Kdo si dříve zamluví, ten dřív mele. V oné hře by měla dojít řeč na předmět tohoto Questu + byste měli mít nějaké předpoklady, abyste dryády zaujali - sílá, obratnost, lov, dobře stavění, dobře živení...)

Start a konec Questu: Start po ukončení Questu "Na koňském hřbetě ujedu i světa kraj!"

Úvod do děje: bude doplněn

NPC: budou doplněna

Zpět na Questy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků