Caerthynna Caisys

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 dub 2019, 19:35

Caerthynna Caisys

Příspěvek od Caerthynna » 23 dub 2019, 20:10

Obrázek

Rasa -> Půleflka
Věk -> 12let, narozena v průběhu Saovinu roku 1263
Povolání -> Malá čarodějka (v učení u Arleighta)
Víra -> Věří v to, že Radovid zhebne, a lidé a nelidé budou žít zase v míru jako kdysi. Jo a v jednorožce.
Vzhled
-> Caerthynna, dítě Skeligského nájezdníka dědí rysy po obou svých rodičích i přes to, že zná jen matku, poté zdědila šičaťoučké oučka, a také zrzavou barvu vlasů, která jí dodává vzhled roztomilé holčičky. K zrzavým vlasům se hodí také výrazně zelené oči, nějaké ty pihy a výrazné rty.
Její výška je v současné době, mírně nadprůměrná, ale do dospělosti se pravděpodobně srovná s průměrem, nosí většinou pohodlné oblečení jako je například košile a kožená blůzka přes to. Ale často jí můžeme vidět i v jiném oblečení, když má štěstí a někde „sežene“ něco lepšího na sebe.
V normální dny, kdy se může dostat do styku s lidmi a chodí mezi ně ven, nosí vlasy rozpuštěné a upravené tak, aby pod nimi skryla elfí ouška, která sice má ráda, ale upálit se kvůli nim nenechá přeci.
Povaha
-> Jako každé dítě tak i Caerthynna má velice bujnou fantasii a ta jí pomáhá i v těchto těžkých časech, kde by se na jejím místě dospělí lidé už začínali trápit. Přesto, že je půleflka snaží se mít lidi ráda, i když někteří jí to tedy neuhlečují, ale jsou zde i opačné případy lidí.
Jinak co se týká studia, snaží se být vzornou studentkou, uvědomuje si svůj dar, a snaží se pobrat vše, od toho pro ní nejlepšího učitele, protože má jako každé dítě iluze o životě a o tom jak by se dalo s takovým darem pomoci nebo uškodit tolika lidem, kteří jí od malička ubližují a utiskují jí.
Obrázek

Schopnosti a dovednosti
Obratnost 3Plavání 1

Magie 2Šplhání 1

Zručnost 2Všímavost 1

Inteligence 2

Smysly 1

Rodina a Historie
Rodina
-> Její rodina je velice zajímavý subjekt lidí. Jelikož byl její otec skeligský námořník, který je shodou okolností příbuzný k jedné čarodějce pobývající momentálně na jedné farmě dá se odhadnou, z čí strany bude talent. Její matka byla obyčejná leč statečná elfí bojovnice ze známého elfího komanda scoia'tael, které se jeden den utrhla s vojákem, dobyvatelem, který měl družinu jen několik metrů od její pozorovatelny, kde tu noc hlídala. Podrobnosti nám nejsou k dispozici…
Současně za svou rodinu považuje svého učitele pana Arleighta Primma.
Historie
-> Po narození v podzimních dnech roku 1263 se rozhodla její matka, že již nechá aktivní odbojovou činnost, i když se s některými členy stýkal i poté, a šli společně jen ony dvě bydle do jedné malé vesničky, nedaleko Novigradu. Tak akorát, aby byli blízko civilizace i svým lidem. Vesnička byla první roky krásná, jelikož zde bylo až překvapivě krásné soužití místních lidských obyvatel i „nelidí“, kteří spolu spolupracovali jak na polích okolo města, tak i na různých řemeslných místech. Ona sama měla dobrého kamaráda, velice dobrého Jonasze, byl to syn místního kováře, ve stejném věku jako ona, jenže do vesnice přišla také finanční krize, kšefty nebrali jako před půl rokem, a tak se Jonaszuv otec rozhodl přestěhovat do velkoměsta, samotného Novigradu, kde prý zdědil nějakou dílnu. Caerthynna z toho byla smutná, ale to se občas stává. Je to život kamarádi přichází a odchází.
Dění další zimy, jí zasáhly mnohem víc než to, co se stalo předtím. Zima byla velice krutá, více kruté, než si všichni pamatovali, včetně její matky, která se snažila udělat všechno, proto, aby jsou malou jedinou a jedinečnou dceru zajistila, aby vždy měli nějaké jídlo a teplo v domě. Co osud, ale nechtěl její matka začala marodit, nebyla jen kdejaká nemoc, ale zápal plic, zimu sice přežila, ale ať se místní lidé, sama Caerthynna i bývalí známí z komanda snažili, zemřela. Caerthynnu to velice zasáhlo uzavřela se do sebe. Nevěděla, co bude, nechá jí snad někdo tady umřít? Nebyla ještě ve věku, kdy by se o sebe postarala sama a neměla ani žádné příbuzné, kteří by se o ní postarali. Byla tu jediná možnost, sirotčinec.
Ten nápad nezněl tak špatně jak nakonec byl. Sirotčinec nebylo, až tak špatné místo samo o sobě, i ta paní která ho vedla se snažila být na Caerthynnu hodná, nebyla to žena, co by měla předsudky, proti dětem a lidem, kteří jsou jiní. Bohužel děti již tak hodné nebyli, šikana, nadávky a posměšky byli na denním pořádku. Caerthynna si na to zvykala sice těžce, ale snažila se zvyknou si. Vrchol přišel, když jí jeden z nejstarších dětí v sirotčinci, vzal poslední věc, která jí zbyla po mamince. Prak, který jí pomáhala vyrobit to léto, před osudovou zimou. Caerthynna absolutně nezvládla své emoce, a probudilo se v ní to největší zlo, které měla nastřádané za ty všechny roky jejího krátkého života. Pomocí kouzel, které ještě nevěděla, ani, že ovládá zabila toho kluka, který jí zničil to, co pro ní bylo tak důležité a do několika minut vypálila celý sirotčinec. Poté vyšla před bránu sirotčince koukala se na hořící budovu a vysílením padla na zem. Měla ohromné štěstí, že se zrovna v těchto místech a v tento čas nacházel její zachránce a muž, kterému věří, že jí ukáže správný směr, ať už je to jakýkoliv.
Speciální inventář
-> Rozbitý prak od matky
Známé postavy
-> Arleight Primm

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 424
Registrován: 19 dub 2016, 13:40

Re: Caerthynna Caisys

Příspěvek od Zenn » 24 dub 2019, 21:46

SCHVÁLENO
24.4.2019

6. postava Josefa

PS. nemrkejte na mne ;)


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků