Aethelus

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2020, 20:41

Aethelus

Příspěvek od Aethelus » 09 zář 2020, 21:27

Jméno: MrCap18
Rasa: člověk
Povolání: zaklínač
Věk a/nebo datum narození: 30
Vzhled: Světlé vlasy, skoro až jasně bílé svázané do divokého ohonu, oranžové oči, postava vysoká okolo 185 cm, tak akorát a svalnatá,
Povaha: přátelský a pro každou srandu, rád si popovídá u tupláku piva, smysl pro humor, neurazí se
Víra: ateista
Schopnosti a dovednosti:
Síla - 2
Obratnost - 2
Tělesná konstituce - 2
Boj s dýkou - 1
Všímavost - 2
Kapsářství - 2
Lhaní - 2
Informovanost - 1
Talent:
Historie a rodina: Syn čaroděje a léčitelky, jako mladý byl odvezen na Kaer Morhen, kvůli tomu, že jeho matce zaklínač zachránil život a vyžádal si právo překvapení. Zde byl vycvičen, prošel mutacemi a zkouškou trav. Od té doby cestuje po světě a zabíjí příšere, bere zakázky a pomáhá lidem s kletbami a nebezpečím. Občas stráví noc či více nocí v posteli s nějakou hezkou a hodnou čarodějkou a poté se znovu vydává na cestu.
Speciální inventář:
Loajalita: neutrální
Známé postavy:
Editace karty:
Odehrané questy: žádné

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 474
Registrován: 10 bře 2018, 00:45

Re: MrCap18

Příspěvek od Quitana » 09 zář 2020, 23:08

Vítej u nás.
Prvně tě musím upozornit, že naše hra se odehrává ve středověkém světě, tudíž je potřeba mít středověké jméno. Tím MrCap bohužel není.
Povaha a vzhled musí mít minimálně pět řádků a je lepší je psát ve větách.
U historie se očekává rozvinutost děje. Zaklínač, i ve 30 letech, maj něco za sebou a je dobré to trochu rozepsat. Jakou nejhorší příšeru třeba skolil, kolik za ní dostal, koho u toho sbalil atp. Určitě se to dá krásně rozvinout. Tady se fantazii meze nekladou.

Pokud tyto věci opravíš, nemáme problém ti registraci přijmout.
Hodně štěstí při úpravách!
Kraxs
Fenek /Pes
Pískově zbarvený tvor velmi podobný malé lišce, s namodralými až tyrkysovými nádechy mezi pískovými chloupky, bledě modré blesky z dřívějších dob na čele a každé noze zepředu, tmavě modrá až lehce našedivělá očiska, pocitová a emoční komunikace.

 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2020, 20:41

Re: MrCap18

Příspěvek od Aethelus » 10 zář 2020, 22:10

Jméno: Aethelus
Rasa: člověk
Povolání: zaklínač
Věk a/nebo datum narození: 30
Vzhled: Atheleus má světlé, skoro až jasně bílé vlasy (pokud zrovna necestuje světem, kde si je lehce zašpiní do šeda při boji s příšerama či lidma. Vlasy má většinou svázané do divokého ohonu či rozpustilé. Oči má výrazně oranžové a většinou je zamračený. Pokud ovšem kolem nejde nějaká pěkná čarodějka nebo pokud není v hospodě s přáteli u tupláku piva. Aethelus je vyšší postavy okolo 185 cm. Není ani tlustý, ani moc hubený a šlachovitý, ale má spíše pěknou svalnatou postavu, která přitahuje kde koho a bohužel nejen ženského pohlaví. Na jeho rukou je vidět, že to určitě není někdo, kdo posedává po hospodách a pije, ale je to někdo, kdo má nacestováno po světě a že bere jednu zakázku za druhou. Přes prsa mu vedou tři souběžné jizvy, které získal při boji s královským griffem. Na levém stehně má dvě už zahojené rány od kousnutí ghúla. Při tomto boji mále přišel o život, jelikož ghúl těsně minul stehenní tepnu.
Víra: ateista
Schopnosti a dovednosti:
Síla - 2
Obratnost - 2
Tělesná konstituce - 2
Boj s dýkou - 1
Všímavost - 2
Kapsářství - 2
Lhaní - 2
Informovanost - 1
Talent:
Historie a rodina: Aethelus je syn mocného čaroděje a velmi dobré léčitelky. Jako malý byl odveden na Kaer Morhen a tam byl vycvičen a vychovám. Prošel mutacemi a zkouškou trav. Poté se vydal do světa na stezku zabíjet příšery, brát zakázky a pomáhat lidem v tísni. Jako jeden z nemála zaklínačů začal brát zakázky dokonce i na vyšší upíry, ale ne zas tak často. Po každé zakázce chodí do hospody si sednou k pivu, sbalit nějakou hezkou slečnu, nejlépe čarodějku. Jedna z nejhorších zakázek, kterou vzal, byl královský gryff, který mu roztrhnul prsa a po kterým tam má 3 velké a souběžné jizvy. Po souboji strávil tři měsíce léčbou v Brokilonu. Další z horších zakázek byla zakázka na ghúla, který ohrožoval lidi z vesnice Měsíčná. Ghúl ho při souboji kousnul do stehna přičemž těsně minul stehenní tepnu. Ghúla zabil a naštěstí v Měsíčné byla velmi překrásná a šikovná léčitelka, které ho z toho dokázala dostat. Po dobu léčby přibližně asi 2 - 3 týdnů s ní měl románek. Jmenovala se Elena. Měla krásné modré oči, dlouhé černé vlasy a byla velmi příjemná a usměvavá. Bohužel po dokončení léčby se museli rozloučit a zatím se ještě nikdy znovu nepotkali. Aethelus cestoval skrz světem a bral menší zakázky, aby si vydělal na jídlo, pití a občas i noc v teple. Po nějaké době narazil na asi nejhorší zakázku jeho života a to na vyššího upíra jménem Gawain. Boj byl velmi dlouhý a náročný. Kupodivu Aethelus nepřišel k žádné ráně ani zranění, ale po boji byl velmi vyčerpaný a rozhodl se, že nějakou dobu nebude brát další zakázky... delší dobu... Přibližně po měsíci nečinnosti začal brát znovu menší zakázky a toulat se světem. Jak se tak toulal po světě, tak potkal velmi milou a hezkou čarodějku, do které se zamiloval a ona do něj. Měla krásné, dlouhé, kudrnaté vlasy do zrzava, které si ale zamotávala do culíku a občas do ohonu. Její oči byly velmi zajímavé, protože jedno bylo modré a druhé oranžové. Většinou cestovali třeba měsíc spolu. Aethelus bral zakázky a vracel se za svou čarodějkou domů, kde si vyprávěli, co celý den dělali. Rádi spolu jen tak leželi v posteli a povídali si, ale také došlo i na něco jiného. Čarodějka měla krásné tělo s krásnými křivkami. Její jméno bylo Isabel. Rád jí říkal Izy. Poté se museli rozloučit a vydat se každý svou cestou, ale vždy, po nějaké době se opět sejdou a jsou nějaký čas spolu.
Loajalita: neutrální
Známé postavy:
Editace karty:
Odehrané questy: žádné

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 474
Registrován: 10 bře 2018, 00:45

Re: MrCap18

Příspěvek od Quitana » 11 zář 2020, 08:27

Paráda, takovou úpravu jsem si představovala. Vypadá to dobře, jen mám ještě pár drobností, než to zcela schválím.

Píšeš, že Královský gryf mu udělal jizvu na tří měsíční léčbu v Brokilonu (závažné zranění), ale Vyššího upíra zvládl v podstatě levou zadní. Vyšší upír má ale větší kategorizaci, než Královský gryf a i Geralt v herním prostředí měl co dělat, aby ho zpacifikoval. Tam bych tedy doporučila mírnou úpravu. Buď mu s ním někdo pomohl nebo ten boj nevyhrál a odešel s prázdnou. Vyšší upíry jsou inteligentní tvorové, nejednající jen na základě instinktu. (U nás například bráni jako relikti.)

+ Je třeba doplnit ještě chybějící povahu. Zřejmě ti vypadla.

Jinak se mi ta registračka líbí.
Kraxs
Fenek /Pes
Pískově zbarvený tvor velmi podobný malé lišce, s namodralými až tyrkysovými nádechy mezi pískovými chloupky, bledě modré blesky z dřívějších dob na čele a každé noze zepředu, tmavě modrá až lehce našedivělá očiska, pocitová a emoční komunikace.

 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2020, 20:41

Re: MrCap18

Příspěvek od Aethelus » 12 zář 2020, 15:13

Jméno: Aethelus
Rasa: člověk
Povolání: zaklínač
Věk a/nebo datum narození: 30
Vzhled: Atheleus má světlé, skoro až jasně bílé vlasy (pokud zrovna necestuje světem, kde si je lehce zašpiní do šeda při boji s příšerami či lidmi). Vlasy má většinou svázané do divokého ohonu či rozpuštěné. Oči má výrazně oranžové a většinou je zamračený. Pokud ovšem kolem nejde nějaká pěkná čarodějka nebo pokud není v hospodě s přátely u tupláku piva. Aethelus je vyšší postavy okolo 185 cm. Není ani tlustý, ani moc hubený a šlachovitý, ale má spíše pěknou svalnatou postavu, která přitahuje kde koho a bohužel nejen ženského pohlaví. Na jeho rukou je vidět, že to určitě není někdo, kdo posedává po hospodách a pije, ale je to někdo, kdo má nacestováno po světě a že bere jednu zakázku za druhou. Přes prsa mu vedou tři souběžné jizvy, které získal při boji s královským griffem. Na levém stehně má dvě už zahojené rány od kousnutí ghúla. Při tomto boji málem přišel o život, jelikož ghúl těsně minul stehenní tepnu. Po povahové stránce je velmi statečný a obětavý co se týká boje a záchrany životů. Velmi mu záleží na jemu blízkých přátel a na jeho milované Izy. Co se týče veřejnosti, tak je většinou zamračený a nemá rád města a vesnice, kde mu nadávají, že je mutant a špinavec. Nemá rád nafoukané krále a lidi z vyšších řad, kteří se nad něj povyšují. Obvzlášť v lásce nemá ani šejdíře a podvodníky, kteří se rozhodnou mu nezaplatit za odvedenou práci..většinou takoví lidé neskončí dobře. Na druhou stranu je s ním i zábavy v hospodách u partičky gwentu, či když je se svou milovanou Izy.
Víra: ateista
Schopnosti a dovednosti:
Síla - 2
Obratnost - 2
Tělesná konstituce - 2
Boj s dýkou - 1
Všímavost - 2
Kapsářství - 2
Lhaní - 2
Informovanost - 1
Talent:
Historie a rodina: Aethelus je syn mocného čaroděje a velmi dobré léčitelky. Jako malý byl odveden na Kaer Morhen a tam byl vycvičen a vychován. Prošel mutacemi a zkouškou trav. Poté se vydal do světa na stezku zabíjet příšery, brát zakázky a pomáhat lidem v tísni. Jako jeden z nemála zaklínačů začal brát zakázky dokonce i na vyšší upíry, ale ne zas tak často. Po každé zakázce chodí do hospody si sednout k pivu, sbalit nějakou hezkou slečnu, nejlépe čarodějku. Jedna z nejhorších zakázek, kterou vzal, byl královský gryff, který mu roztrhnul prsa a po kterém tam má 3 velké a souběžné jizvy. Po souboji strávil tři měsíce léčbou v Brokilonu. Další z horších zakázek byla zakázka na ghúla, který ohrožoval lidi z vesnice Měsíčná. Ghúl ho při souboji kousnul do stehna přičemž těsně minul stehenní tepnu. Ghúla zabil a naštěstí v Měsíčné byla velmi překrásná a šikovná léčitelka, které ho z toho dokázala dostat. Po dobu léčby přibližně asi 2 - 3 týdnů s ní měl románek. Jmenovala se Elena. Měla krásné modré oči, dlouhé černé vlasy a byla velmi příjemná a usměvavá. Bohužel po dokončení léčby se museli rozloučit a zatím se ještě nikdy znovu nepotkali. Aethelus cestoval skrz světem a bral menší zakázky, aby si vydělal na jídlo, pití a občas i noc v teple. Po nějaké době narazil asi na nejhorší zakázku jeho života a to na vyššího upíra jménem Gawain. Boj byl velmi dlouhý a náročný. Kupodivu Aethelus nepřišel k žádné ráně ani zranění a to také díky pomoci svého přítele z Kaer Morhen zaklínače Curta. Po boji byl velmi vyčerpaný a rozhodl se, že nějakou dobu nebude brát další zakázky... delší dobu... Přibližně po měsíci nečinnosti začal brát znovu menší zakázky a toulat se světem. Jak se tak toulal po světě, tak potkal velmi milou a hezkou čarodějku, do které se zamiloval a ona do něj. Měla krásné, dlouhé, kudrnaté vlasy do zrzava, které si ale zamotávala do culíku a občas do ohonu. Její oči byly velmi zajímavé, protože jedno bylo modré a druhé oranžové. Většinou cestovali třeba měsíc spolu. Aethelus bral zakázky a vracel se za svou čarodějkou domů, kde si vyprávěli, co celý den dělali. Rádi spolu jen tak leželi v posteli a povídali si, ale také došlo i na něco jiného. Čarodějka měla krásné tělo s krásnými křivkami. Její jméno bylo Isabel. Rád jí říkal Izy. Poté se museli rozloučit a vydat se každý svou cestou, ale vždy, po nějaké době se opět sejdou a jsou nějaký čas spolu.
Loajalita: neutrální
Známé postavy:
Editace karty:
Odehrané questy: žádné

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 474
Registrován: 10 bře 2018, 00:45

Re: MrCap18

Příspěvek od Quitana » 13 zář 2020, 16:25

Povahu je si lepší psát zvlášť mimo vzhled (viz ostatní profily), ale ruce za to trhat nebudeme.
Ještě si prosím změň zobrazované jméno na jméno postavy a zapiš svoje body v uživatelském panelu.
Pro komunikaci mezi sebou používáme hodně discord, včetně domlouvání her.
Vítej ve hře!

SCHVÁLENO
13.9.2020

Kraxs
Fenek /Pes
Pískově zbarvený tvor velmi podobný malé lišce, s namodralými až tyrkysovými nádechy mezi pískovými chloupky, bledě modré blesky z dřívějších dob na čele a každé noze zepředu, tmavě modrá až lehce našedivělá očiska, pocitová a emoční komunikace.


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník