Irviel aep Savinne

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 457
Registrován: 18 dub 2016, 23:04

Irviel aep Savinne

Příspěvek od Irviel » 22 dub 2016, 00:35

Obrázek

ObrázekJméno: Irviel aep Savinne

Rasa: Elfka

Povolání: Obyvatel / Lukostřelkyně a šípařka komanda Scoia´tael
Bývalá zuvačka (šatnářka) v Novigradských lázních

Věk: velmi mladá dospělá

Loajalita: Scoia´tael, Arleight Primm
Vzhled:

Když potkáte Irviel, zjistíte, že svou postavou nijak nevybočuje z elfského průměru. Štíhlé a atletické tělo prozrazuje nejen její rasovou příslušnost, ale také životní styl plný pohybu. Ačkoliv její typicky bledá kůže, lehce posetá pihami, v klidovém stádiu úspěšně skrývá trénované svalstvo, v jejích pažích dřímá nečekaná síla. Její poprsí nepatří k příliš obdařeným - avšak co jí matka příroda vzala na ženských křivkách, směle přidala do tváře.

Panensky mladistvý obličej, postrádající typicky ostře vyrýsované lícní kosti, budí dojem nevinnosti, která často přitahuje pozornost mužů k jejím plnějším rtům. Ne že by však nebylo na první pohled jasné, k jaké rase náleží - stačí když pootevře ústa a odhalí drobné elfí zuby, nebo když zpoza rovných, nepoddajných černých vlasů, trochu nepravidelně střižených nad ramena, vykouknou špičky uší. Její studeně šedé oči navzdory své barvě nabízejí energický a hřejivý pohled, prozrazující Irvielinu živelnou povahu. Výrazné obočí se elegantně stáčí v křivce k drobnému nosu, který je lehce zahnutý do špičky. Nad horním rtem její tvář zdobí tmavé mateřské znaménko, přidávající maličký důvod navíc, proč si ji zapamatovat.

Potkáte-li Irviel v divočině, pravděpodobně ji spatříte v praktickém oděvu z kůže a hrubých látek, vyvedeném v lesních barvách. Ve městě dává přednost prostým tunikám či šatům, neboť v nich nebudí tolik nedůvěry - na druhou stranu se však poté cíti poněkud bezbranně. Při výkonu svého povolání zuvačky nosí jen jednoduché přehozy a róby, jinak je však vděčná za jakýkoliv ochranný prvek navíc - nejvíce za svůj luk a toulec - pravděpodobně své největší přátele ve společenství lidí.


Povaha:

Irvielina povaha je už od prvního pohledu v ostrém kontrastu s jejími jemnými rysy v tváři. Její mysl je jako rozbouřená voda neustále narážející do tvrdých skal reality - v minulosti toho zažila už dost na to, aby věděla co od života čekat, a přesto v ní ještě nezemřela mladistvá idealistická naivita. Výsledkem tohohle rozporu je nemilosrdná nátura, která se ráda rve za vše, co je jí milé. A toho, bohužel, na světě tolik není.

Irviel není povahou, která by příliš dbala na společenské konvence - rozhodně ne více, než musí. Své názory sděluje často upřímně a ostře, přičemž si kolikrát ani neuvědomí, že by tím někoho mohla urazit - a i kdyby o tom věděla, pravděpodobně by jí na tom příliš nezáleželo. Žije v lidském městě, ale kontaktu s lidmi se vyhýbá, jak může. Lidskému jazyku rozumí pouze z části a ke svému štěstí jej k výkonu své profese příliš nevyužívá, neboť pro hosty lázní je důležitá jen její pohledná tvář. Pokud však jde o nelidi, obvykle si dobře rozumí s elfy i trpaslíky - jiné moc často nepotkává. To z ní však nedělá žádného extroverta - je samostatná a nepotřebuje cizí pomoc, aby se o sebe dokázala postarat, nicméně důvodem, proč je téměř pořád bez majetku nejsou jen vysoké daně - Irviel se neštítí hazardu ani jiných potěšení, kterých si ráda dopřává, aby vyfiltrovala všechny své životní neduhy. Celý její dosavadní život byl v pohybu, což se podepsalo na její živelnosti - jen málokdy u něčeho vydrží dlouho, nicméně za tu krátkou dobu se to snaží prožít naplno. Miluje diverzitu a není příliš vybíravá - ostatně i pro své milostné románky dokáže pojmout jak muže, tak ženy.

Pokud má Irviel silnou psychickou stránku, pak je to vůle. Jen silou vůle dokáže snášet určité aspekty svého života a držet své chování na uzdě. Jako tajná podporovatelka komand Scoia´tael je totiž neustále vystavena riziku popravy, pokud by vyšlo najevo cokoliv z její minulosti. Ačkoliv s žádným komandem aktuálně není v kontaktu, ve svém úkrytu čeká na příležitost, kdy se opět stane součástí partyzánského hnutí za svobodu své rasy. (Aktuálně se jí to již povedlo)


Schopnosti a dovednosti:

Talent: Lukostřelba

Tělesná konstituce: 3
Její drobné tělo je zvyklé na podmínky divočiny.

Obratnost: 4
Častý pohyb v lese, úskoky a úniky učinily z Irviel obratnou elfku.

Zručnost: 2
Zběhlost ve výrobě šípů a jiných potřebných věcí zaručila, že Irviel není úplně levá. Do kariéry umělce má však daleko.

Smysly: 3
Partyzánský způsob života vyžaduje býti často ve střehu. Irviel nejvíce spoléhá na svůj sluch a zrak.

Inteligence: 2
Irviel napatří mezi žádné učence, ale základní fakta týkající se převážně její rasy a vším co souvisí s její pozicí ve společností jí byla předána ústně.

Vůle: 4
Životní trable v Irviel neustále trénují silnější vůli. Díky tomu se jen tak z něčeho nezhroutí.

Společenskost: 1
Na společenské konvence si nepotrpí, ale někdy je to nutné, aby přežila.

Síla: 3
Irviel není žádný zápasník, ale neuděláte dobře, pokud si ji zaměníte s křehounkou dívenkou.

Lukostřelba: 4
Lukostřelbu Irviel trénuje již od mladých let. Jejími šípy zemřela už spousta nepřátel.
Výroba šípů: 2
Potřebná věc, ve které je poměrně dobrá. Jen ji neprovozuje ve městech.

Lidský jazyk: 2
Po těžších začátcích mezi lidmi se Irviel konečně naučila, jak ve většině případech správně používat jejich mluvu.

Všímavost: 2
Pokud střílíte z luku, je dobré mít pozornost upjatou tím správným směrem. Nebo třeba když si chcete zachránit kejhák a vytušíte, že něco není v pořádku.

Plížení: 3
Schopnost se nenápadně přesouvat lesem či městem je jednou ze základních dovedností přežití pro Scoia´tael.

Akrobacie: 3

Informovanost: 1

Bylinkářství: 1

Léčitelství: 1

Lov: 2
Lov patří k základním dovednostem přežití v divočině.

Přesvědčivost: 2
Pokud jste elf žijící v lidském městě, bez určité dávky přesvědčivosti vás rovnou můžou pověsit za zradu.

Boj beze zbraně: 2
Když se naštve, tak vám klidně vrazí.

Plavání: 2
Vůdčí schopnosti: 1

Vaření: 2


Víra:

Irviel stále naivně věří, že skrze krvavý konflikt je možné si vydobýt své místo v současné společnosti. Neuznává božstva, ale svobodu a soužití s přírodou, přestože se většinu času zdržuje za hradbami města.

Historie a rodina:

Dětství | +
V rodině Irviel koluje rebelská krev – její matka Liadra se s otcem sblížila v jednom z početných komand Scoia´tael snažících se zasadit jizvy v lidských sídlech Severních království. Narození dítěte nebylo v takové situaci očekávané, nicméně to mohla být jediná Liadřina šance mít rodinu, kterou přijala i přes svůj kočovný život plný nebezpečí. Jejich komando operovalo na hranicích Cidarisu a Temerie, díky čemuž mohla Liadra nejtěžší fáze těhotenství a péče o novorozeně přečkat v Brokilonu. Nikdo však nechce být dryádám zavázán déle, než je nutné – proto hned od prvního okamžiku, kdy to bylo možné, Liadra začala znovu cestovat, společně s otcem dítěte – Shaerdienem - tentokrát však nehledali konflikt. Chtěli se dostat do bezpečí Modrých hor, kde přebýval také Shaerdinův otec Vaendal, a přežít, dokud dcera nevyroste. Aby plán vyšel, museli se vzdát všech vazeb ke Scoia´tael a snášet nepřiměřené zacházení v lidských městech, která museli navštěvovat pro doplnění zásob. Nezřídkakdy se dostali do nejkrajnějších situací, nakonec se jim však po dvou letech podařilo dostat do cíle.

V Modrých horách na ně čekala větší bída, než si dokázali představit – dali však své dceři šanci prožít alespoň část dětství beze zbraní přiložených na krku, bez nadávek, plivanců lidí, potoků krve a smradu spálených těl. Malá Irviel vyrůstala po boku jiných elfů, objevovala a učila se, nicméně už v tak nízkém věku nedokázala pochopit, proč jejich společenství kolísá na pokraji vyhynutí. Tam kde chybělo jídlo, krmili elfové mladičkou dívku semínky nenávisti, a bylo jen otázkou času, kdy se v ní uchytí a zapustí kořeny.

Irviel byla, ostatně jako každé dítě, velice zvídavá a dožadovala se odpovědí. Trvalo dlouho, než se jí podařilo přesvědčit rodiče, aby ji s sebou vzali do lidského města pro zásoby. „Ať si to pozná sama,“ tvrdil Shaerdin. Říkal, že jakmile to zakusí, přestane žadonit - a měl větší pravdu, než tušil. Ve městě totiž zrovna probíhala poprava několika Scoia´tael. Irviel byla při tom pohledu vyděšená a zmatená. Chtěla utéci, ale otec ji zadržel. „Nikdy neodvracej zrak,“ špitnul. Ten den jen o vlas unikli vyslýchání. Po té události jako by v Irviel něco z její zvídavosti zemřelo.
Místo na zemi | +
Trvalo ještě spoustu let, než se Irviel začala měnit z dítěte v dívku. Když se tak stalo, Shaerdin už nedokázal déle snášet svou nečinnost, a rozhodl se znovu připojit ke komandu Veverek. Od té doby se s dcerou vídali jen velmi zřídka, nicméně Irviel otce vnímala jako hrdinu. Začala jej napodobovat a učit se střílet z luku, přestože se jí to matka snažila vymluvit. Liadra si přála bojovat, ale svou dceru, svou naději, chtěla z rasového konfliktu vynechat. Čím více se však snažila Irviel v rebelii bránit, tím více se dívka vzpírala její vůli, neboť ji pohánělo mladistvé srdce hledající spravedlivé místo na zemi.

Zlomovým bodem se stala zpráva o Shaerdinově smrti. Ta v Irviel rozdmýchala plamen nenávisti, touhu po pomstě, ale také po seberealizaci. Opustila Modré hory a našla si své místo mezi Scoia´tael, se kterými započala své vlastní dobrodružství. To se ukázalo býti zvláštně hořkosladké – plné násilí a kompromisů, ale za to strávené ve stejně horlivé společnosti, jako byla ona. Takový život ji jakýmsi zvráceným způsobem naplňoval – mimo jiných věcí si našla zalíbení ve hrách a objevila kouzlo romance.

Jednou za čas byla nucena navštěvovat města kvůli zboží, které si v komandu nedokázali sami vyrobit. To ji naučilo pevnější vůli a psychické odolnosti, neboť podobné jednání vyžadovalo silné sebezapření. Dokonce se naučila základy komunikace obecnou řečí, se kterými ji předtím nikdo neseznámil. Přestože se naučila poměrně kvalitně vyrábět šípy, nikdy takovou činnost nevykonávala v lidských městech, neboť se naučila, že všichni ozbrojení nelidi budí velkou míru podezření.
Příležitosti | +
Jak plynula léta, Irviel měnila oblasti působnosti, až se dostala do Pontarského údolí. Zdě měli Scoia´tael poměrně velkou základnu, ve které se mladá šípařka rozhodla vzdělávat o své vlastní kultuře. Nenaučila se číst, ani psát, ale hodiny a hodiny poslouchala příběhy, motivační proslovy a nové představy o svobodném žití. Zvláště setkání s vůdcem, Iorvethem, v ní zanechalo dojem. Jeho vize představovala naději, za kterou chtěla bojovat. Irviel konečně získala pocit, že Scoia´tael nejsou jen náhodně roztroušené skupinky rebelů, ale mohou spadat pod něco mnohem většího.

Irviel se chtěla připojit k Iorvethově hnutí, nakonec se však nechala zlákat vidinou krvavé rány zasazené do srdce Redánie. Se svým komandem zamířili na západ, kde elfové plánovali využít postupu nilfgardských vojsk a škodit lidem ze zálohy. To se dařilo až do doby, než Irviel o své komando přišla.
Konec ideálů | +
Stalo se to, když byla na zapřenou. Byli nebezpečně blízko Novigradu, nicméně Irviel sázela na to, že se jí podaří splynout s davem. Mohla proklouznout a získat vše, co potřebovali. Jenže když se blížila k hradbám, zjistila, že v mezičase došlo k boji. Řada zajatců, které vlekli do města, byla složena ze známých tváří. Už bylo pozdě – mohla jen utéci, ale někdo si všiml jejího pohledu. Zadrželi ji, podezírali ji. Ale ona odolala, neboť její pud sebezáchovy se ukázal být silnější než emoce, které v ní budil pohled na umírající společníky.

Bylo by bláhové tvrdit, že ji její ztráta nezasáhla. Ocitla se sama v neznámém městě, a jediná její možnost byla splynout s davem a nenávidět. Skrytě a bolestně, ale tvrdě a nekompromisně. Její čas znovu přijde. Čas odplaty. Ale do té doby...

Jména mrtvých spolubojovníků: Hardrin, Aydra, Avondreth, Vanlar, Ritha, Aegil, Vredhan, Chorann, Morwynn, Tassiel a Ceerys


Hení historie:
Dva roky v Novigradu | +
Během dvou těžkých let strávených v Novigradu se Irviel stala netečnou vůči spoustě věcem. Ač měla velké štěstí a získala na nečlověka poměrně dobrou práci v lázních jako zuvačka, nedá se říci, že by to zdaleka odpovídalo jakýmkoliv jejím představám o dobrém životě. Nezáleželo jí na penězích, pouze na přežití a příležitostech. Svůj žal a zklamání zalátovala hazardem, či koupí jiných druhů potěšení. Byla osamělá, a tak se stalo, že se dokonce začala bavit s některými dh´oine. Potkala jich pár takových, kteří stáli za kus řeči (nebo posezení na stromě), mezi nimi například banditu Arleighta, tajemného Al´da´vira, který se jí zastal, když ji jiný dh´oine urážel, lovkyni Dremu, kterou za prohru v kostkách naučila základům šípařiny, nebo třeba zaklínače Silase, se kterým strávila příjemnou noc o Imbaelku. Nakonec potkala také půlelfa Cyrriela, který jí přislíbil, že ji zavede ke svému komandu, ale k tomu nakonec nedošlo.

Časem se ukázalo, že jediný, koho tou dobou považovala za přítele byl Arleight, který byl jednoduše podobné nátury, jako ona a vzájemné škádlení přešlo i ve více fyzickou náklonnost. Ač Irviel není někým, kdo by se rád vázal, vnímá tenhle vztah za více speciální, než ty ostatní. Že to Arleight možná vnímá podobně jí dokázal tím, že ji přišel varovat do lázní, když se pořádal zátah na čaroděje a byla vyhlášena nová omezení pro nelidi. Na místě se ukázalo, že je krom bandity také čarodějem a obětoval se, když Irviel společně se dvěma dalšími ženami prošla portálem do bezpečí za hradbami města. Tahle událost Irviel zlomila a nějakou dobu naříkala nad svou další ztrátou. Zároveň však bylo jisté, že se do lázní už nikdy nevrátí a že potřebuje rychle najít zdroje pro přežití v divočině. Opět měla štěstí, když narazila na Fencaedana, elfa, který měl za úkol najít nové členy pro své komando, a Irviel se téměř bez váhání připojila.


Speciální inventář:


Obrázek
Tisový luk, toulec a šípy
Obrázek
Lovecký nůž
Obrázek
Lesní kožený oblek
Obrázek
Sada kostek

Krystal rubínu na kožené šňůrce - dárek od Arleighta

Známé postavy:


Obyvatelé

Leif - zná jako Al´da´vir
(Imbaelk a Belleteyn, hospoda Na Rozcestí)
Nitran
(Imbaelk)
Nathaniel
(kostkový turnaj)
Drema
(kostkový turnaj, výuka výroby šípů, Belleteyn)
Reginald (kostky)
Hed (kostky)
Cyrriel
(tržiště v Novigradu, hledání podbělu, Belleteyn)
Tomovo NPC Agneis
(Belleteyn, od vidění)
Fanceadan
(po úprku z lázní)
Valdur (kostky)
Varren (kostky)
Odolen (kostky)
Damjan (kostky)
Belan (kostky)
Seti
(Imbaelk, letmo, ani nezná jméno)
Mellbork (hospoda na rozcestí)
Čarodějové

Arleight Primm ♥♥♥
(Z krčmy u dvou krkavců, lázní, setkání v lese...)
Elvira de Vrie(s)
(z Q Hromada zlatých)
Visia Englert
(z Q Hromada zlatých)
Kayla
(kostkový turnaj, setkaly se i na druhém turnaji, ale Kayla byla jako Irene)
Quitana
(kostkový turnaj, blond verze Cestou necestou)
Elaine - NEMESIS
(Belleteyn, úprk z lázní)
Bartimeus
(kostkový turnaj)
Bruxa
(kostkový turnaj)
Kael Wolferen
(Philippa)
Kněží

Myrailla
(z Q Hromada zlatých)
Světlomila
(Q hodina mezi psem a vlkem, Imbaelk)
†Borys Blinn
(Imbaelk)
Raimond
(kostkový turnaj)
Vivianne
(úprk z lázní)
Rokytka
(Cestou necestou)
Zaklínači

Zenn
(Z krčmy u dvou krkavců, později svátek Imbaelk)
Silas
(Imbaelk, Belleteyn)
Fírean
(kostkový turnaj)
Bibiana
(Imbaelk, letmo, ani nezná jméno)
Ife
(Philippa)


Vlastní NPC:


Irviel není vůdkyní nějakého konkrétního útvaru, ovšem má pár elfích přátel, které získala v době mezi opuštěním komanda Fencaedana a připojením se k bandě Arleighta Primma. Je-li v nouzi, nebo když si jde za určitým cílem, je schopna je přesvědčit, aby jí přišli na pomoc.

Vindun | +
Obratná elfí lukostřelkyně se světle hnědými vlasy a modrýma očima. Pochází z Modrých hor, je mladá, však při svém putování životem už prošla velkým množstvím komand, která postihovalo neštěstí za neštěstím, jen ona vždycky nějakým způsobem vyvázla. Říká, že buď má jen obrovské štěstí, nebo naopak přináší smůlu všem ostatním. Možná proto se po nějaké době rozhodla odtrhnout a žít na vlastní pěst, přičemž se s ideologií Scoia´tael nadále ztotožňuje. Ovládá pouze starou mluvu.

Obratnost: 2
Smysly: 2
Střelba z luku: 2
Akrobacie: 1
Assam | +
Černovlasý elfí bojovník s menší atletickou postavou. Silou sice nikoho neohromí, ovšem je obratný a rychlý, vytrénovaný na boj se dvěma krátkými meči. Ve svém komandu působil roky, však rozhodl se jej opustit kvůli osobním neshodám s velitelem. Od té doby hledá nové společenství Veverek, ovšem pro jeho vybíravost se mu to prozatím nedaří a většinou se potuluje sám, nebo se zdržuje v táboře Scoia´tael. Příležitostně se živí lovem hlav a je vášnivým hráčem kostkového pokeru i gwintu.

Obratnost: 2
Boj s jednoručními meči: 2
Akrobacie: 2
Obecná mluva: 1


Odehrané Questy a Eventy:


Hromada zlatých
Hodina mezi psem a vlkem
Imbaelk 1274
Ve jménu Říše (ND)
Turnaj v kostkách
Belleteyn 1274
Útěk z lázní
Velké stěhování (ND)
Cestou Necestou
Imbaelk 1275
Belleteyn 1275
Jak je důležité míti Philippu (ND)
Válka: Oxenfurt (ND)
Ariel (ND)
Belleteyn 1276
Scoia´tael se mstí


Galerie:


Irviel od Arlee I | +
Obrázek
By Arlee
Irviel od Arlee II | +
Obrázek
By Arlee
Irviel od Elaine | +
Obrázek
By Arlee

Editace karty:

23. 4. 2016 - Založení karty
15. 5. 2016 - Úprava dovedností podle změn pravidel
10. 7. 2016 - Připsány dovednosti z Q "Hromada zlatých"
6. 3. 2018 - Připsány dovednosti z Q "Hodina mezi psem a vlkem"
27. 3. 2018 - Připsány dovednosti z Imbaelku
27. 4. 2018 - Připsány dovednosti z kostkového turnaje
1. 7. 2018 - Připsány dovednosti z Q Ve jménu říše
7. 11. 2018 - Pár menších dopsaných věcí, talent
22. 3. 2019 - Aktualizace známých postav, questů
Irviel aep Savinne

Lukostřelkyně a šípařka
Bývalá Veverka, teď prostě rebelka
~"Yeááá!"~

Kostkový poker | Elder speech

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 152
Registrován: 16 úno 2016, 22:11

Re: Irviel aep Savinne

Příspěvek od Admin » 23 dub 2016, 22:22

SCHVÁLENO
23.4.2016


Další postavy: Angus, Gretta, Nithé, Yarqued, Sarren, Gwen, Terssiel, Alisse
Obrázek

Obrázek

Pro hráče:

Za věrnost:

23.10.2016

23.4.2017

23.4.2018

23.4.2019


23.4.2020

Obrázek

Za vypravěčování:

| +
Questy:
Zkažená nevinnost (Květen 2016–Červen 2016)
Trochu jiný ptáček (Březen 2018–Srpen 2018)
O jeskyni a pokladu (Leden 2019–Březen 2019 Nedohráno)
Poupata v rozkvětu (Duben 2019–Listopad 2020)
Volnoherní:
Imbaelk (Březen 2019–Duben 2019)
Semestr (Září 2019)
Vražda Cronta ( Leden - Únor 2020)
Belleteyn 1276
Komediální bomba
Sněm čarodějů v Dračí kotlině
Scoia´tael se mstí
Bořící se hranice
Sběr postav:


2 postavy

4 postavy

6 postav

8 postav


Obrázek

Pro postavu:

Za aktivitu:


Za hraní s vypravěčem:

Questy:

| +
Hromada zlatých (Květen 2016–Červenec 2016)
Hodina mezi psem a vlkem (Červen 2016–Září 2016)
Ve jménu říše (Březen 2018–Červen 2018 Nedohráno)
Velké stěhování (Září 2018–Leden 2019 Nedohráno)
Jak je důležité míti Philippu (Únor 2019–Duben 2019 Nedohráno)

Originální události ve volné hře:
Obrázek
Lovná sezóna
září a říjen 2018
Obrázek
Scoia´tael se mstí
říjen - prosinec 2020


Opakující se události:

Pokerové klání

duben 2018
prosinec 2018


Svátky:
Obrázek
Imbaelk
Obrázek
Belleteyn
Obrázek
Imbaelk
Obrázek
Belleteyn

Obrázek
Belleteyn

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 457
Registrován: 18 dub 2016, 23:04

Re: Irviel aep Savinne

Příspěvek od Irviel » 24 dub 2018, 11:04

Záznam z kostkového turnaje

Raimond vs Irviel - 1 : 2
Hra o peníze, neutrální dojem

Arleight vs Irviel - 2 : 1
Arleight "vyhrál" Irviel, což v podstatě znamená, že se někde potkají

Irviel vs Nathaniel - 0 : 2
Hra o peníze, neutrální dojem

Kayla vs Irviel - 2 : 1
Prohraný trpasličí prsten (smazán z inventáře), neutrální dojem

Irviel vs Drema - 0 : 2
Prohra; Irviel Dremě ukáže, jak vyrábět šípy. Pozitivní dojem.

Quitana vs Irviel - 2 : 0
Hra o peníze, negativní dojem

Fírean vs Irviel - 2 : 1
Irviel musí tancovat na stole, pozitivní dojem

Irviel vs Reginald - 2 : 1
Hra o peníze, neutrální až pozitivní dojem

Hed vs Irviel - 2 : 1
Irviel musí tancovat na stole bez svršku, pozitivní dojem (kují pikle na Arleeho a popíjejí alkohol)
Irviel aep Savinne

Lukostřelkyně a šípařka
Bývalá Veverka, teď prostě rebelka
~"Yeááá!"~

Kostkový poker | Elder speech

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 457
Registrován: 18 dub 2016, 23:04

Re: Irviel aep Savinne

Příspěvek od Irviel » 18 pro 2018, 20:14

Záznam z kostkového turnaje II

Kayla
Kayla v přestrojení za stařenu, vsadily se o službu - Irviel vyhrála a Kayla slíbila lekci vaření


Už se znají z posledně, kdy Irvi prohrála. Tady taky prohrála a vsadili se o opíjení. Ale bylo to o fous!

Valdur
Hra o peníze, Irviel vyhrála. Valdur měl negativní postoj k Novigradu a tomu, co se v něm děje.

Bartimeus
Sympatický, vyhrál a Irviel si musela sundat "halenku". Škoda, jinak by vyhrála fešnou vestičku.

Varren
Sázka "o tři zlaté vlasy" a příběhy. Irviel nečekaně prohrála a dluží Varrenovi historku.

Bruxa
Sázka o... asi o pusu? Irviel sice prohrála hru, ale prožila příjemnou chvilku s exotickou kráskou u stolu.

Odolen
Obchodní sázka. Irviel dluží donést bylinky (nejspíš na jaře). Má zanechat vzkaz v Hospodě na rozcestí a Odolen naznačil možnost obchodu do budoucna.

Damjan
Irviel se vsadila, že Damjan bude muset do konce večera mluvit jen elfí řečí, haha! A kupodivu jí to i vyšlo.

Belan
O peníze... prohra. Tichá hra.

Reggie
Už se viděli na minulém turnaji. Reggie mluvil trochu elfsky, a tak Irviel chtěla aby tak mluvil do konce večera, ale to bohužel nevyšlo a tak si Irviel musela dát drink alá hospoda.
Irviel aep Savinne

Lukostřelkyně a šípařka
Bývalá Veverka, teď prostě rebelka
~"Yeááá!"~

Kostkový poker | Elder speech


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník