Verdenias „Verdy“ Eatoirn

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 10
Registrován: 26 črc 2020, 21:49

Verdenias „Verdy“ Eatoirn

Příspěvek od Verdy » 26 črc 2020, 22:22

Verdenias „Verdy“ Eatoirn

Rasa: Elf
Věk Je starší, než vypadá, stále poměrně mladý
Povolání Obchodník, vařič a občasný feťák
Víra Sex, drogy a ...
Loajalita Scoia´tael
Talent PřesvědčivostVzhled
Kdyby byl Verdy člověk tipovali byste mu maximálně slabě přes dvacet. Naštěstí nebo spíše na neštěstí je to u elfů trochu jinak, a proto tomuto mladíkovi je ve skutečnosti více ač je stále považován za mladého dejme tomu i rebela, a to nejen vzhledem tak i chováním.

První pohled na Verdyho by vám až tak zvláštní přijít nemusel no, tedy pokud se samozřejmě nepodíváte rovnou na uši tohoto elfa. Ty jsou samozřejmě špičaté, jak mají správně být. U Verdyho, ale jen se špičatými uši nekončíme. Verdy totiž na levém uchu má dvě náušnice jednu řekněme klasickou ve spodní části ucha, tu druhou má na jeho konci. Náušnice končí v místech, kde se ucho začíná sužovat do špičky.

Verdy má tmavě hnědé husté vlasy, které nemá extrémně opečovávané, ale tvar patky, která mu zakrývá pravou část obličeje je určitě vidět i v nepříznivém počasí, kdy má vlasy například mokré. Verdy má hnědé oči a také uhrančivý pohled s výborně vypracovanými mimickými svaly, kterými umí opravdu dobře své oči ovládat a v kombinací s obočím nebo pusou se můžeme dostat do zajímavých výrazů. Když už jsme u té pusy ta je z části společně s levou stranou tváře pokryta jizvou. Vedle ní se také nachází tetování v podobě větve s listy, které pokračuje přes krk až na hruď. Jedná se o jediné viditelné tetování z několika. Další můžeme najít na předloktí, kde se nachází vlk a měsíc. Třetí má na pravém stehně, kde má vytetovaný symbol, který si pamatuje ze svého dětství.

Na krku má stříbrný řetízek, na kterém má přívěšek, který dostal od maminky k pátým narozeninám. Na levé ruce má dva zlaté prsteny, pravou má bez doplňků tu mu doplňuje jeho krásný boxer, kterým řeší většinu svých obchodních problémů. Nosí zelený poměrně typický kabát Scoia´tael a černé kalhoty, které nosí přes hnědé vysoké kožené boty.

Povaha
Verdy by se dal charakterizovat jakožto mladý rebel. Chce něco v životě dokázat postavit se na vlastní nohy a žít si svůj sen. No bohužel je elf, takže to nejde tak lehce. Sice teď může tvrdit, že žije poměrně šťastný život, ale jestli se dá určit vydělávání peněz z feťáků a vaření drog jakožto šťastná činnost tak dobře. Hrozně rád si užívá života, a proto je pro něj Sex, Drogy a Kvalitní hudba denní činnost, kterou si poměrně užívá i když uvnitř duše ví, že to je špatný a chtěl by žít tak jak kdysi žila jeho rodina v klidu a míru. Je to jeden z mála členů Scoia´tael je naprostý opak rasisty. Verdy nesnáší všechny lidi, kteří nevyhovují jeho standartům a hlavně kritizují jeho bohémský život. Z toho vyplívá i to, že neuznává velice moc autorit a kvůli tomu se dost často dostává do problémů, které musí, ač nerad řešit násilím.

Historie
Narodil se jako druhé dítě do rodiny Elfského kováře v jedná vesničce na západě Redanie. Byl to krásný život otec byl respektovaný a vydělávali slušné peníze. Byl to šikovný elf. Bohužel jak všichni víme lidské rasa má občas takové záblesky nenávisti, a tak vlastně začalo i vraždění nelidí. Verdy a jeho rodina měla to štěstí, že je nezabili, ale jenom obrali o veškerý majetek a vyhnali do lesů. Jeho rodiče nevěděli, co si počít naštěstí se o takové lidi uměli postarat partyzáni ze Scoia´tael, kteří jim nabídli azyl a oba jeho rodiče pro ně začali pracovat. Dokonce i jeho bratr se začlenil do skupinky mladých a hodně agresivních elfů, kteří si zlost vybíjeli na lidech, co dokonce i s vyvražďováním nesouhlasili. Verdymu to bylo v podstatě u prdele. Už v té době se dostával do stádia svého života, kdy nebyl spokojený s jeho životem, a tak se rozhodl jít hledat štěstí jinam.

Jediné, co po několika dnech nešal byla opuštěná Chajda, ve které se schoval před bouřkou. Problém byl, že nebyla tak úplně opuštěná a přišli do ní dva opilí dezertéři redanské armády. Verdy věděl, že je to hodně špatné s ním. Byl svázán a bit. V moment, kdy jeden z nich odešel na malou Verdy nakopl druhého z nich a podařilo se mu ho udeřit tak hezky, že spadl na zem v tom pádu škrtly svým nožem o Verdyho obličej a udělal mu bolestivou jizvu, jeho památku na naivitu. Se štěstím se mu podařilo přeřezat lano a utéct skrze okno, než se druhý z nich stihl vrátit do domu. Rozhodl se vrátit do tábora a přidat se do útočné skupiny. Jenže to, co viděl při příchodu k táboru mu vzalo i ty poslední iluze o životě. Tábor byl v plamenech. Otec i bratr podřezaní ve spánku a matka byla pryč. Ani si nechtěl domýšlet co se s ní mohlo stát. S pláčem utekl do lesa a začal se několik týdnu živit jen kořínky a tím co našel v lese. Až nalezl opuštěný tábor banditů a tam i návody na všemožné omamné látky a také recepty, jak co udělat. Vše to pobral a utekl.

Jelikož neměl žádné peníze byl to risk zkusit to uvařit a prodat buď to dopadne dobře anebo ho někdo zabije nebo zavře jiná možnost nebyla. Měl štěstí, objevil se v táboře nějakých vojáků. Nepoznal standarty ani jejich přízvuk, ale domluvil se a se štěstí prodal první várku. Takhle se byznys rozjel a teď se nemá úplně špatně má stálé klienty a také člověka od koho může nakupovat materiál. A přesto, že občas má nějaké neshody se zákazníky ohledně ceny či gramáže uživí ho to natolik, aby si mohl užívat bohémský život. Zatím bohužel za hradbami velkého města Novigradského, ale časem by rád svůj byznys i život rád přesunul sem.

Speciální schopnosti
Tělesná konstituce 1
Síla 2
Obratnost 2
Obecná řeč 2
Boj s boxerem 2
Vrhací dýka 2
Kapsářství 1
Obchodování 2


Speciální inventář
Sada na vaření
Recepty
Boxer
Sada vrhacích dýk
Fet

Známé postavyOdehrané eventyEditace karty

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 473
Registrován: 10 bře 2018, 00:45

Re: Verdenias „Verdy“ Eatoirn

Příspěvek od Quitana » 26 črc 2020, 23:56

SCHVÁLENO
26.7.2020

10. postava Josefa.

Obrázek

Obrázek
Pro postavu:

Za hraní s vypravěčem:

Svátky:
Obrázek
Lammas
Kraxs
Fenek /Pes
Pískově zbarvený tvor velmi podobný malé lišce, s namodralými až tyrkysovými nádechy mezi pískovými chloupky, bledě modré blesky z dřívějších dob na čele a každé noze zepředu, tmavě modrá až lehce našedivělá očiska, pocitová a emoční komunikace.


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník