Stránka 1 z 1

Anaee

PříspěvekNapsal: 09 črc 2020, 06:48
od Anaee
Jméno: Anaee
Rasa: elf
Povolání: lovec
Věk: 23 let
Vzhled: Má hnědé dlouhé vlasy a tmavě hnědé oči, nad nimiž se klene černé a husté obočí. Pod očima je úzký, rovný nos a pod ním ústa s úzkými rty, které se málokdy usmívají. Na krku má zavěšen náhrdelník z medvědích zubů, jenž jsou zavěšeny na režné niti. Má bledou pleť a vystouplé lícní kosti. Nosí volnou košili ze lnu v pase přepásanou jednoduchým, koženým opaskem, za nímž je dýka, přes košili je oblečena kožená, jelenicová kazajka. Na nohou má kožené nohavice, sahající až ke kotníkům a kožené, vysoké boty. Na ramenou nosí pevný plášť z lněného sukna. Je vysoký a štíhlý.
Povaha: Je dobromyslný a má úctu ke starším a slabším, ale nerad slyší, když mu někdo něco vytýká, nebo ho o něčem poučuje, zvlášť když je mladší než on. Snaží se ostatním pomáhat, ale když ho někdo urazí či podobně, tak se nezná, zvlášť když má špatnou náladu. Zvlášť ho dopaluje, když ho někdo křivě obviní. Nerad vidí, když se někomu ubližuje a občas se plete do cizích záležitostí. Nemá rád zloděje a lumpy. Také se cítí nesvůj, když je s více cizími osobami dohromady a neví co má říct. Ve větší společnosti toho moc nenamluví a spíše naslouchá, své pocity si nechává vždy pro sebe.
Víra: v Matku Přírodu
Schopnosti a dovednosti:
Talent: (může být, ale nemusí - lze doplnit i později)
Historie a rodina: Narodil se ve vesnici Arego v Modrých horách. Dokut byl malý matka ho učila číst, psát a počítat. Když trochu povyrostl, otec ho začal sebou brávat na lov, a učit ho jak lovit a líčit pasti. Brzy se ale stal trnem v oku místním obyvatelům, protože nesdílel jejich zášť proti lidem. Proto brzy odešel z domova na zkušenou, v lesích lovil zvěř a ve městech ji prodával. Za tu dobu prošel mnoha kraji a naučil se mnoho různých jazyků a nářečí. Cestou se také setkal s Riarim, s kterým od té doby cestuje. Také se cestou potkal s různými nástrahami a léčkami, proto se zdokonalil ve vnímavosti a hbitosti, kterou často využívá i v lovu.
Herní historie: V Dračí kotlině se rozloučil s Riarim a vydal se do Oxenfurtu, kde se s ním měl zase setkat. Cestou se ve Smrtozračném lese seznámil se kněžkou Hayasan a šel s ní za dryádou, dryádu varovali a Hayasan jim nabídla, že jí mohou pomáhat s léčením nemocných, s čímž oba dva souhlasili.
Speciální inventář: stříbrná dýka, luk a toulec se šípy
Loajalita: Je loajální k nynějšímu králi.
Známé postavy: Riari (potkal se s ním na cestách a od té doby s ním cestuje)
Hayasan (seznámil se sní v "lovu" na dryádu)
Nithé (seznámil se s ní v "lovu" na dryádu)
Editace karty: 9.7.
10.7.
19.7.
6.9.
Odehrané questy: -
Rozdělení bodů:


TĚLESNÁ KONSTITUCE: 1
SÍLA: 1
OBRATNOST: 1
ZRUČNOST: 1
SMYSLY: 1
INTELIGENCE: 1
VŮLE: 1
Jazyky:
Obecná řeč(1)
Trpasličtina(1)
Plavání:1
Lov: 3
Gramotnost: 1
Plížení:1
Všímavost:1

Re: Anaee

PříspěvekNapsal: 09 črc 2020, 12:56
od Sygnia
Vítej u nás a díky za registraci :)

Tvoje postava je na dobré cestě, ale v některých oblastech je možná až příliš stručná. Doporučuji si prohlédnout schválené postavy pro inspiraci, jak je možno postavu rozepsat. Předně však poprosím o tyto změny:

1) trochu blíže specifikovanou povahu (stačí pár vět navíc)
2) historie by si rovněž zasloužila trochu víc rozepsat. Vzhledem k tomu, že jsme textové rpg, dáváme důraz na příběh a ze zkušenosti víme, že za lépe promyšlenou postavu se i lépe píše
3) rozděl si prosím 20 bodů do dovedností, kompletní návod je zde

Jakmile budeš mít hotovo, označ prosím změny v kartě tučně a napiš nový příspěvek, abychom o změnách věděli a mohli se na ně znovu podívat.
Pokud máš nějaké dotazy, nejrychlejší je zeptat se na našem Discordu

Re: Anaee

PříspěvekNapsal: 09 črc 2020, 14:31
od Anaee
Upraveno podle připomínek.

Re: Anaee

PříspěvekNapsal: 09 črc 2020, 17:44
od Sygnia
Díky za změny, teď už karta splňuje naše minimum textu. Kartu tak schvaluji.

Zbývá poslední maličkost, ale ta nebrání v přijetí postavy, jen tě poprosím o úpravu. Rozdělených máš celkem 21 bodů namísto 20 (třetí úroveň lovu stojí 7 bodů). Shodou okolností se chystáme rušit dovednost šplhání (místo toho bude spadat pod akrobacii), tak bych navrhovala smazat právě tuhle dovednost a tím bude vyřešeno.


SCHVÁLENO
9.7.2020

Vítej ve hře!