Chimerion Radgal

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 29
Registrován: 14 říj 2019, 22:46

Chimerion Radgal

Příspěvek od Chimerion » 15 říj 2019, 19:38

Jméno: Chimerion Radgal
Rasa: Člověk
Povolání: Nezaměstnán, toulá se po okolí a občas nějak zarobí trocha mincí.
Věk a/nebo datum narození: 23 let, narozen 1252 ve Vizimě.
Vzhled: Muž, vzrůstu 185 cm, 76kg normální postavy. Má hnědé oči a středně dlouhé zrzavé vlasy, které ale většinou schovává pod kápí. Kolem levého oka má slabě viditelné tetování, znázorňující měsíc probodnutý čepelí. Většinou nosí hábity, róby. Rád se obléká do tmavých barev, aby splynul s temnotou a davem. Venku na jeho obličeji zahlédnete poker-face, který se snaží co nejlépe celý den udržet. Výhodou je to, že o sobě nesdělí ani jazykem těla nic. Nevýhodou, že je to velice vyčerpávající, takže občas povolí, většinou v hospodách. Často nosí své kožené boty, které dostal na cestě z akademie od trpaslíka. Rád se s nimi chvástá, protože jsou prý vyrobeny elfy.
Povaha Arogantní, k těm co se mu nelíbí nepřátelský, lstivý. Avšak k lidem, proti kterým nic nijak nemá se do míry chová slušně, i když na tom tónu by to chtělo zapracovat. Občas je až moc opatrný. To je však více k škodě, než užitku, většinou je to spíše paranoia. Nenávidí oční kontakt. S jeho povahou sedí i jeho styl oblékání, který působí nejistotou, tajemností a lstivostí. Nemá rád dlouhé konverzace. V hospodě je vždy ale trochu víc odvázaný, méně na pozoru, než venku. Když chlastá, jeho osobnost se otáčí k lepšímu, mluví trocha víc a je přátelštější, avšak špetka arogance tam vždy zůstane. Miluje krásné ženy, hudebníky a hazardní hry. Chimerion pořád hledá správnou cestu, po které by se měl vydat, co by měl v životě vůbec dělat, jaký je jeho cíl. Prozatím slepě bloudí světem.
Víra Dřív věřil v Melitele. Teď bez vyznání.

Schopnosti a dovednosti

Obratnost - 1
Smysly - 2
Inteligence - 2
Vůle - 1
Charisma - 1
Magie - 2

Boj s dýkou - 1
Boj beze zbraně - 1
Hra na flétnu - 1
Diplomacie - 1
Přesvědčivost - 1
Lhaní a Předstírání - 1
Šití - 1
Gramotnost - 2
Geografie - 1
Všímavost - 1


Jazyky: Obecná řeč - rodný, Starší mluva 2

Talent: Magie na smysly

Historie a rodina: Chimerion se narodil ve Vizimě, jeho otec byl švecem pro šlechtice nejen z Vizimy. Jeho matka byla pouhou ženou v domácnosti, avšak naučila Chimeria hrát na flétnu. Často Chimeriovi vyprávěla různé příběhy, od lidských po elfské. V 7 letech u něj byla objevena magická síla a byl poslán do Ban Ardu, kde studoval pilně a kde se naučil Starší mluvu, protože měl rád příběhy od starších ras. Chtěl vystudovat tak, aby na něj mohli býti rodiče pyšní. Poté byl u něj v akademii objeven velký potenciál se smyslovou magií, která se Chimeriovi zalíbila, hlavně v podobě iluzí. Tetování, které má vedle oka, je výsledek jeho spolužáků, co dělali prkotiny s magií. Začaly nepokoje a následný masakr ve Vizimě, kde se utkaly vojska Řádu planoucí růže a jednotky Scoia'tel. Ihned jak o tom slyšel, utekl z Ban Ardu a vydal se na delší cestu do Vizimy. Cestou potkal trpaslíka, který ho za menší sumu vezl na svém povozu. Druhý den na cestě povoz napadli bandité. Chimerion povoz ubránil vyvoláním iluze jednotky Scoia'tel, která bandity zastrašila a utekli zpět do lesů, kam patří. Za odměnu mu trpaslík nabídnul jakoukoliv věc z jeho povozu. Chimerion si vybral krásné boty. Trpaslík řekl, že tyhle boty vyrobil zkušený elfí švec který je prý dokonče začaroval. Tím se taky prozradil jako bývalý Scoia'tel. Vydali se zpět na cestu. Dny uběhly a Chimerion konečně dorazil do svého rodného města, jen aby zjistil, že celá jeho rodina je mrtvá. Nebyla však zabita komandy Scoia'tel ale naopak Rytíři Řádu planoucí růže, když se snažili ochránit zraněné nelidi. Pobral z domu všechen hodnotný majetek, který poté prodal společně i s domem. Z domu si také vzal matčinu flétnu a otcův kabát, jako památky. Vydal se na cestu do království Cidaris, kde žil pouhý rok, než se mu pach a chuť ryb natolik hnusila, že se vydal do Redanie, kde musel skrývat svou identitu čaroděje, díky nevlídným podmínkám k jeho druhu.

Má rád
Hazard
Medovinu
Nelidi
Krásné slečny
Hudbu a zpěv
Nemá rád
Nekvalitní alkohol
Řád věčného ohně
Kněze
Lidi
Idioty


Speciální inventář: Chimerion u sebe vždy nosí Železnou dýku, Flétnu a pokaždé hrdě nosí své Kožené elfí boty. Pokud cestuje, bere si s sebou ve větší brašně i svou Šicí soupravu, oblečení a dalekohled.
Známé postavy | +
Radoslava - Kostkový turnaj, Větrná pole
Belan - Kostkový turnaj
Mellbork Holt - Větrná pole

Editace karty | +
18.11 menší přídavek v povaze. 22.11 - Úprava povahy, historie a inventáře. 14.1. úprava inventáře. 31.3 úprava karty

Odehrané questy | +
Naposledy upravil Chimerion dne 21 kvě 2020, 17:21, celkově upraveno 26

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 546
Registrován: 19 dub 2016, 13:40

Re: Chimerion Radgal

Příspěvek od Zenn » 10 lis 2019, 20:01

SCHVÁLENO
10.11.2019

Vítej!

PS. nemrkejte na mne ;)


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník