Jan z Miléty

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 led 2022, 22:50

Jan z Miléty

Příspěvek od Jan z Miléty » 08 led 2022, 01:03

Jméno: Jan z Miléty

Rasa: Člověk

Povolání: Lovec čarodějnic (opravdový věřící, kněz)

Věk a/nebo datum narození: 24 let

Vzhled:
Jan má blonďaté krátké vlasy a strniště, které si pečlivě či nepečlivě, záleží na situaci kam se vydává, udržuje, Jeho obličeji dominují jasné oči modré barvy, které jako ledové střípky propichují člověka pohledem pokud se má jednat o Janova nepřítele. Jan je štíhlé a šlachovité postavy. Výškou ostatní nijak výrazně nepřevyšuje, měří 180cm. Chodí většinou oblečen v prostém šatu ale nejčastěji ve zbroji lovců čarodějnic, vždy opásán svým mečem a velice často s modlitební knížkou Věčného ohně v ruce. Z Jana vyzařuje autorita Věčného ohně a na pohled působí jakožto upřímný a sympatický byť vážný mládenec.

Povaha:
Jan je silně věřící ve Věčný oheň, neboť věří že jenom jako kavalír a správný muž, se srdcem na správném místě dokáže nastolit pořádek. Nebojí se používat meč, rozhodl se bojovat za dobro. Je hrdý na svou vlast a na svou víru. Je to muž ideálů a za svou vlast a víru je ochoten padnout. Stojí pevně na straně krále Radovida neboť věří že pouze on je schopen vytlačit Nilfgaarďany pryč ze Severu. Občas jedná zbrkle a nerozmyslí si věci dopředu, což mívá své následky a to že je muž se srdcem na správném místě ho občas zavede do problémů. Ovšem zatím se mu vždy ze všech problémů podařilo dostat snad díky štěstí snad díky ochranné ruce Věčného ohně kterou mu poskytuje jeho pevná víra ve Věčný oheň a proroka Lebedu.

Víra: Věčný oheň

Schopnosti a dovednosti: Obratnost -3 (7 bodů), Víra - 2 (3 body), Boj s mečem -2 (3 body), Gramotnost -2 (3 body), Plavání -2 (3 body), Vůle -1 (1 bod)

Talent: Podpůrné modlitby

Historie a rodina:
Jan se narodil v Redanii v daleké Milétě nebyl od malička věřící ve věčný oheň. Jeho rodina držela nemalý majetek v Milétě, protože Jan byl až třetí ze synů barona panství. Jan se rozhodl vyrazit do světa, získat slávu, moc a bohatství, doma ho ani nikdo nedržel. Ve 20 letech se tak vypravil na největší dobrodružství svého života. Procestoval mnoho míst, když dorazil do Novigradu začal se zajímat o místní víru která ho ohromila na tolik že se také rozhodl stát věřícím to mu bylo čerstvě 23 let. Rok sledoval situaci v Novigradu a následně se rozhodl přidat k lovcům čarodějnic a pomoct tak nastolit v zemi mír a pořádek, neboť Jan nehodlá nečinně přihlížet když jeho zemi rabují a vypalují Scoiatael a Nilfgaarďani.

Speciální inventář: Zbroj lovce čarodějnic, meč, prsten z dwimeritu.

Loajalita: Redanie

Známé postavy: Radegastl z Ridefortu

Editace karty:

Odehrané questy:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 401
Registrován: 16 úno 2016, 22:48

Re: Nová postava

Příspěvek od Sygnia » 09 led 2022, 12:31

Děkujeme za úpravu :)

Nyní si můžeš schválené schopnosti dopsat do Uživatelský panel > Profil a také poprosím o přidání odkazu na kartu do podpisu.

SCHVÁLENO
9.1.2021

Vítej ve hře!


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník