Irena Mestin

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 bře 2021, 15:08

Irena Mestin

Příspěvek od Irena Aep Mestin » 22 bře 2021, 18:34

phoebe.jpg
phoebe.jpg (5.86 KiB) Zobrazeno 64 krát


Jméno: Irena Mestin
Rasa: člověk
Povolání: čarodějka
Věk a/nebo datum narození: 70 let
Vzhled:
Irena je na první pohled temperamentní a krásná žena. Během jejího života už jejímu půvabu podlehlo mnoho mužů. Čarodějové, elfové, ba i pár zaklínačů by se našlo. Avšak vybíravou Irenu zatím ani jeden z nich nezaujal natolik, aby s některým z nich pokračovala v milostném vztahu.
I přes to, že je Irena na světě už celých sedm dekád, dokázala si díky svým čarodějnickým schopnostem zachovat krásu a půvab mladé ženy. Její bledý obličej s výraznými lícními kostmi zdobí tmavě hnědé oči vždy zvýrazněné tmavými stíny a řasenkou, nad kterými se rýsuje tenké tmavé obočí. Své plné rty, nad nimiž se nachází sotva viditelná piha, si Irena ráda barví svojí oblíbenou tmavě fialovou rtěnkou. A však tento zvyk musela v době honů na čarodějnice pro svoje vlastní bezpečí omezit, a tak radši svým rtům nechává jejich přirozenou barvu. O své oříškově hnědé vlasy, dosahující zhruba délky jejích ramen, pečlivě pečuje. Skoro vždy je nosí rozpuštěné, miluje ten pocit, když jí vlasy vlají ve větru. Často si s nimi při zamyšlení pohrává.

Na první pohled vypadá jako mladé děvče, a však někteří tvrdí, že když zlost zkřiví její krásný obličej, je možné zahlédnout její opravdovou podobu stařeny.

Ireninu hubenou (někdo by možná řekl, že až vychrtlou), zhruba 170 centimetrů vysokou postavu většinou zdobí černé šaty, a však ráda si na sebe vezme i svoje kožené kalhoty a bílou blůzu, ve které se cítí mnohem pohodlněji.

Faceclaim: Phoebe Tonkin


Povaha:
Zpočátku se může zdát, že je Irena chladná a nedůvěřivá, a však bližší přátele, které poznala v Arethuse, by to o ní nikdy neřekli. Pokud se člověku podaří přilnout jí k srdci, může si být jist, že se stane jeho věrnou přítelkyní, která je vždy ochotná pomoct, i když možná s trochu kyselým obličejem.
Nerada prohrává a ustupuje, zároveň ale také nenávidí vstupování do konfliktů, a tak vždy hledá zlatou střední cestu kompromisu.
I když mezi kouzelníky je Irena ještě poměrně mladá, tento svět už ji začíná pomalu nudit. Svoji touhu po dobrodružství se snaží nasytit neustálým hledáním nejrůznějších příhod. Nesmí chybět nikde, kde se koná nějaká veselá slavnost nebo zajímavá událost. Možná právě proto poznala za svůj život tolik mužů, avšak na konci ji vždy čekalo zklamání.
Miluje zpěv, básně i balady. Avšak pouze z úst bardů, protože sama by se nikdy neodvážila vystupovat před davem.

Víra: žádná

Schopnosti a dovednosti:
Inteligence: 2
Léčitelství: 2
Alchymie: 1
Magie: 3
Charisma: 2
Vůle: 2

Talent: doplním později

Historie a rodina:
Irena se narodila do celkem prosté redanské rodiny. Její otec pracoval jako královský posel, avšak při jedné obzvlášť dlouhé cestě se rozhodl si zkrátit cestu přes lesní stezku, což se mu stalo osudným. Přepadli ho lapkové a jedinou bodnou ranou do zad ho zabili. Stalo se to, když Irena byla ještě malé dítě, a tak svého tatínka zná pouze z vyprávění své matky.
Po tragické smrti hlavy rodiny nastaly pro rodinu krušné časy. Matka, jež byla vyučená švadlena, se snažila vydělat peníze jak jen to šlo. I Irena si musela občas přivydělávat v různých hostincích, aby bylo alespoň na chleba.
Když bylo Ireně kolem deseti let, usmálo se na ně štěstí. K její tetičce Hildě, tatínkovo sestřenici, se donesla zpráva o tragickém osudu rodiny. Pozvala je k sobě do Oxenfurtu, kde jim nabídla práci u sebe v krejčovství.
O pár let později se u Ireny poprvé projevily magické schopnosti, kdy omylem podpálila šaty jedné obzvlášť otravné a vybíravé zákaznici. Po dlouhé debatě se svoji matkou a tetičkou bylo rozhodnuto - i přes nákladné školné byla poslána do dívčí školy magie Arethusy. Tam projevila svůj mimořádný talent hlavně v léčitelství. Po úspěšném absolvování se vydala do světa, kde si přivydělávala jako léčitelka v různých vesničkách i městech.
Po smrti své matky a tety se Irena rozhodla usadit se v Oxenfurtu, kde strávila většinu svého dětství, a přivydělávat si prodáváním různých hojících mastiček a medikamentů. Lidé si Irenu oblíbili a chodili se jí svěřovat s nejrůznějšími problémy. Když se však k Ireně donesla zpráva o probíhajícím krvavém honu na čarodějnice, neváhala a s těžkým srdcem opustila svůj malý domek nedaleko přístavu. Od té doby se potuluje po celém kontinentu, od vesnice k vesnici, kde se vydává za prostou léčitelku a magii se snaží téměř nepoužívat.

Speciální inventář:
bílá klisna Vločka
brašna s nejrůznějšími bylinkami a léčitelskými odvary
Loajalita:
zatím nic
Známé postavy:
zatím žádné
Editace karty:

Odehrané questy:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 504
Registrován: 11 bře 2018, 12:45

Re: Irena Mestin

Příspěvek od Elaine » 24 bře 2021, 12:31

Ještě bychom doporučili upravit uživatelské jméno na Irena Mestin, aby sedělo s kartou, a pak už ti nic nebrání v dalším hraní.

SCHVÁLENO
24.3.2021

Vítej ve hře!


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník