Eclair Goom

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 kvě 2020, 12:53

Eclair Goom

Příspěvek od Eclair Goom » 18 kvě 2020, 14:27

Jméno: Eclair Goom
Rasa: Člověk
Povolání: Čarodějka
Věk: 22 let

Vzhled:
Eclair byste pravděpodobně vystihli slovem průměrná. Je středně vysoká, postavou tak akorát - ani vyhublá, ani příliš rozložitá. Prsty si rozhrabuje blond vlasy, spíše podobné slámě, oči má hnědozelené a usmívá se pěkně krojenými růžovými rty. Jak již to u blondýnek bývá, její pleť je velmi světlá, skoro až bílá, a pokud se pohybuje na slunci, její tvář pokropí pihy. Čeho si však na Eclair rozhodně všimnete, jsou její křivky. Ňadra má ke své postavě větší, než by se slušelo a proto se je snaží (neúspěšně) skrývat. Nejčastěji se obléká do černého oblečení bez výstřihů a než sukni si raději vezme kalhoty. Pokud to však situace vyžaduje, dokáže se obléci tak, aby svých předností využila.

Povaha:
Eclair je převážně klidné až flegmatické povahy. Co se přímo jí netýká, nebo sama nedokáže ovlivnit, ji nezajímá a nehodlá se tím zatěžovat. Paradoxně je však velmi výbušná a to zejména pokud někdo má poznámky k jejímu tělu. S vrozenou flegmatičností se i váže lenost. Pokud zkrátka nemusí, nezvedne své pozadí ani kdybyste ji prosili. Okolí se tedy může zdát Eclair jako nepříjemná osoba, stačí ji však blíže poznat a odkryje svou lepší stránku. Je velice věrná, tolerantní k chybám ostatních, snaživá a lehce umanutá. Sama sebe by popsala jako optimistu.

Víra: —-
Schopnosti a dovednosti:
V obchodě rodičů se naučila pár dovednostem v obchodě. Na Arethuse se je rozhodla prohloubit a podpořit diplomacií.

Historie:
Eclair se narodila do rodiny střední vrstvy v městě Pont Vanis. Její rodiče měli vetešnictví a dařilo se jim, přece jenom, to byli dobří obchodníci a vždy se našlo něco na prodej. Eclair tak jako dítě nepoznala nouzi. Od mala jim v obchodě pomáhala, ať už to bylo leštění vystavených kusů nebo obsloužení zákazníků. Když jí bylo 14 let, po domě se začaly záhadně přemisťovat věci, zdálo se že nic, co Eclair uložila, dlouho nezůstalo na svém místě. Nejdříve se její rodiče snažili tyto incidenty ignorovat, bohužel se to nedařilo dlouho. Krátce po tom, co se začaly incidenty objevovat, otec Eclair onemocněl. A jak se zhoršoval stav otce, zhoršovaly se i incidenty. Vše vyvrcholilo v den, kdy otec umřel a Eclair z žalu nechala zmizet vše, co se nacházelo v jeho pokoji, včetně jejího otce. Toho dne byla Eclair poslána do Arethusy. Její studium bylo poznamenané ztrátou otce i její povahou, proto se nedá o Eclair říct, že by byla vzorná studentka, avšak talent jí nikdo zapřít nemůže. V Arethuse se nejvíce věnovala diplomacii a obchodu. Nyní právě absolvovala a rozhodla se vydat na dráhu dwimveandry.

Speciální inventář:
(* Zde můžete uvést cokoliv zvláštního z majetku vaší postavy, co vám připadá důležité zmínit. Také sem patří speciální předměty získané z questů.)
Loajalita: V sebe samu.
Známé postavy:
(* Nepovinná položka sloužící pro vaši rychlou připomínku toho, se kterými postavami se ta vaše ve hře už seznámila.)
Editace karty:
(* Místo, kam si prosím pro přehlednost zapisujte veškeré větší faktické změny v kartě společně s datem úpravy.)
Odehrané questy:
(* Sekce "Editace karty", "Odehrané questy" a "Známé postavy" můžete mít buď přímo v kartě, nebo pro lepší přehlednost zvlášť v novém příspěvku v tématu vaší postavy.)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 544
Registrován: 19 dub 2016, 13:40

Re: Eclair Goom

Příspěvek od Zenn » 18 kvě 2020, 18:44

SCHVÁLENO
18.5.2020

Vítej ve hře!

PS. nemrkejte na mne ;)


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník