Josselin

Zde najdete veškeré informace o tvorbě postavy a psaní herní karty. Vyplněné karty nových postav patří taktéž sem.
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 srp 2022, 10:09

Josselin

Příspěvek od Josselin » 15 srp 2022, 19:58

Jméno: Josselin
Rasa: Elf
Povolání: Čarodějka
Věk: 121
Vzhled:
Josselin je vysoká štíhlá elfka se špičatýma ušima, na pravém uchu má naušnici ve tvaru rudé růže od její matky, má malé pronikavě modré oči ve tvaru mandle lemované dlouhými černými řasami, přes levé obočí a oko má velkou jizvu kterou získala po úspěšném boji s harpii kdy Josselin pozdě vyvolala kouzlo a harpie stihla Josselin škrábnout přes oko předtím než padla, naštěstí Josselin potkala mladou lidskou léčitelku která elfce oko zachránila jizvu si však ponese navždy, pro Josselin je tato jizva důkazem že lidé a nelidé by mohli žít v míru. Elfka má dlouhé havranově černé vlasy stažené tmavě modrou stuhou do vysokého ohonu, po obličeji jí padají pramínky vlasů. Josselin má štíhlou postavu které velmi pohledně znázorňuje křivky prsou i boků. Elfka je oblečená do bílé košile se šněrováním na hrudi přes kteoru má přehozenou černou kazajku která je ozdobena nejrůznějšími obrysy, košili má zastrčenou v hnědých kalhotách, spodní část kalhot má zastrčenou ve vysokých hnědých botách na mírném klínku, okolo masu má omotanou tmavě modrou látku, která slouží i jako tepelná ochrana zad ale i kapse na drobné předměty či dopisy nebo důležité papíry, u boku má na koženém pásku připnutou dýku kterou kdysi získala od Mahakamského obchodníka za pomoc ochrany jeho zboží před bandity.
Povaha:
Josselin působí na první pohled velmi necitlivě a uzavřeně, pocity nedává najevo má strach že potom bude vypadat slabě, uvnitř je ale citlivá, i když je uvnitř citlivá to ale neznamená že pokud ji poprvé potkáte že na vás bude milá, je velmi upřímná všem říká co si o nich myslí, prostě co na srdci, to na jazyku. Někdy je to výhodou, jde hnedka k věci a nerada ztrácí čas, na tu druhou stranu se často dostává do problému protože málo lidí chce slyšet co si o nich myslíte. Co se týče scoia'tael tak má takový neutrální názor. Na jednu stranu chce taky svobodu a ukončit rasismus na kontinentu ale myslí si že vražděním lidských obchodníků na jejich cestách na trh toho scoia'tael nedocílí. Vadí jí že spousta scoia'tael jsou akorát banditi a lapkové, kteří nemají nic společného s pyšnými a důstojnými elfy z Dol Blathanna nebo neústupných a vytrvalých trpaslíků z Mahakamu. Elfové bojující za svobodu a za ukončení utlačovaní jiných ras už je velmi málo, to je taky důvod proč se Josselin ke scoia'tael nikdy nepřidala, nějaká její část by se k nim chtěla přidat, ale to by se toho muselo hodně změnit.
Víra:
Josselin není vyznavačka žádného konkrétního náboženství jediné co, tak četla moudrosti proroka Lebedy více se o víru nezajímá.
Schopnosti a dovednosti:
Tělesná komunikace - 2
Síla - 1
Obratnost - 1
Zručnost - 2
Smysly - 2
inteligence - 2
Vůle - 2
Charisma - 3
Magie - 2
Gramotnost - 1
Alchymie - 1
Péče o zvířata - 1
Talent:
Manipulační magie
Historie a rodina
Josselin se narodila někde v lese nedaleko Keadwenu, alespoň tak jí to kdysi říkala její matka, Josselin společně se svými elfskými rodiči byla na útěku aby je nezabili, ostatně jako spousta jiných nelidí. Když byla ve věku dospívajících dívek oba rodiče jí zabil neznámí Nilgaardský voják, jediné co si Josselin pamatuje je velké zlaté slunce na jeho hrudi a do široka rozšířený úsměv nad mrtvolami dvou nevinných elfů, když se tahle událost stala Josselin nezbylo nic jiného než tupovat sama po světe nabírat zkušenosti a moudrost, její cesty jí dovedly až na ostrovy Skellige, kde teďka nějakou chvilku nejspíše zůstane. Její cíl na Skellige je potkat druida Myšilova.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 671
Registrován: 11 bře 2018, 13:45

Re: Josselin

Příspěvek od Elaine » 16 srp 2022, 09:38

Zdravíčko! Jsme rádi, že ses rozhodla k nám připojit. Tvou kartu jsme prohlédli, ale než ji schválíme, ještě bude potřeba pár úprav v oblasti historie, která je na tak starou postavu nebývale stručná.
Proto bychom byli rádi, abys do ní doplnila následující:
1) Pronásledování a úmrtí rodičů: Kaedwen je země na severu (kde jsou navíc zaujatí proti nelidem). Takže utíkali na jih? Pokud by se to odehrálo někdy během let Jossina dospívání, dejme tomu zhruba v šestnácti, tak by to bylo v roce 1173. Expanzivní politika Nilfgaardu začala až někdy kolem roku 1200. Nilfský voják by tak daleko na severu neměl co dělat. Doporučujeme upravit.
2) Kolem roku 1176 řádil na Kontinentu mor - jak se mu vyhnula a jak ji ovlivnil?
3) Pokud je Josselin čarodějka, pak musela své nadání zkrotit. Kdy a jak zjistila, že Moc ovládá? A jak ji ovládla? (Měla například soukromého učitele, šla na nějakou akademii nebo ještě nějak jinak? Poprosíme o doplnění.

Rádi bychom tě také upozornili, že u nás ve hře není možné naživo potkat postavy z her, ani knih, takže potkat Myšilova může mít jako cíl, ale herně se jí to bohužel nepodaří.

Čarodějky jsou schopné měnit svůj vzhled, takže je také pouze na tobě a na tvé postavě, zda si jizvu ponechá.

Úpravy prosím proveď ve tvém původním příspěvku (není potřeba posílat nový) a vyznač je tučně. Dej nám pak prosím vědět, až bude hotovo. Pokud bude cokoliv nejasného, doporučujeme se připojit na náš Discord, kde ti vše rádi vysvětlíme!


Zpět na Registrace nových postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník