Amaris

Herní karty všech aktivních i neaktivních postav ve hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 led 2022, 18:03

Amaris

Příspěvek od Amaris » 14 led 2022, 22:04

Jméno: Amaris
Rasa: Půl elf
Povolání: Zaklínač
Věk a/nebo datum narození: 26
Vzhled: Amaris jako malé dítko měla zářivě modré oči. To ovšem vzalo za své při proměně v Zaklínačku. Jejím hlavním znakem jsou zrzavé vlasy, jsou věčně zapletené do copu a málo kdo jí vidí s rozpuštěnými. Natolik si chrání své soukromí. Má ne jednu jizvu a to nejviditelnější na rtu a další přes hrudník nad prsy. Výčet jizev je značný, a nekonečný, spousta z nich ale není vůbec vidět. Postavou je tak akorát jak se na Zaklínačku patří. Na první pohled je hubená, ovšem má jasné ženské tvary(zadek je luxusně vypracovaný) a prsa tak akorát že jí nijak nepřekáží, ale i přes to nějaká má. Vysoká moc není, pouhých 165 cm. Co stojí ale z zmínění a nikdo to o ní neví je to že je půl elfka. Měla špičaté uši, ty si ovšem jako malá nějakou dobu před příchodem k Vlkům uřízla. Schovala tak svůj značný rozdíl který jí odlišoval od ostatních, jelikož se k ní málo kdo dostane tak blízko tak o ní pravdu ví jen Adwald z Ban Ardu, který jí dostal jako překvapení.
Povaha: Rozhodně tvrdohlavá, rozhodná a vytrvalá. Nenechá si nic jen tak líbit a proto když vidí jak se někdo strefuje do někoho do koho by neměl, nemá problém se mu podívat na zoubek. Je poměrně dost temperamentní. Díky jaké si chybě při zkoušce Trav je trochu jiná než ostatní Zaklínači a to právě ohledně emocí. To o ní tvrdí i každý kdo jí učil. Všichni na ní obdivují odhodlání které má. Také je učenlivá a má raději učení se v praxi než teorii, ale ani na tu nezapomíná. Ráda si vše dělá po svém. Málo kdy se dělí o svojí minulost, NIKDY nikomu neříká o tom co je zač. Nebo spíše co byla. Má to jako svoje malé tajemství. Nesnáší své rodiče, už jen z principu že dovolili aby se stala Zákonem Překvapení. Když si jí Adwald odvedl jako malou holčičku, nechápala proč tomu tak bylo. Když ale po zkouškách o vzpomínky na minulost přišla, dozvěděla od něj o co v její minulosti šlo, zakousla se a od té doby se věnovala jen tréninku a učení.

Víra: V sebe sama

Schopnosti a dovednosti:

TĚLESNÁ KONSTITUCE: 2 (3 body)
SÍLA: 3 (7 bodů)
OBRATNOST: 1
SMYSLY: 1
INTELIGENCE: 1
Zaklínačská znamení: 2 (3body)
Boj se zbraní: Meč 2 (3 body)
Boj beze zbraně: 1

Talent: Útočná: Aard, Axie, Igni, Somne

Historie a rodina: Svou rodinu pořádně nezná. Jedinou pravou rodinou je pro ní Adwald z Ban Ardu. Jelikož její rodiče byli nedbalí a na řešení svého problému využili Zaklínače který využil Zákonu překvapení. A to překvapení byla právě ona. Adwalda respektuje jako nikoho jiného. Je jediný člověk který je jí blízký. Vzal si jí již jako malou a odvedl jí k vlkům pro její vlastní dobro, jelikož jako malá chtěla dělat VŠECHNO. Viděl v ní potenciál a cítil z ní moc. Viděl v ní potenciál a cítil z ní moc(elfskou magii), která ovšem po zkouškách zmizela a projevila se pouze na Talentu využití znamení. Řekl si že by nemusela být špatná jako kandidátka na přeměnu v Zaklínačku. A také že se nakonec nespletl. Ona na svou rodinu zapomněla, rozhodla se je nechat v minulosti i přes to že jí Adwald řekl že šlo tenkrát o nějakého bohatého kupce a jeho ženu. Oni se o ní stejně nijak víc nezajímali. Kdo ví o Zaklínačích dostatek, ví co se říká o jejich citech. To jací jsou ale znají jen oni sami. Postupem času se naučila využívat svého vzhledu a schopností k tomu aby byla lepší zaklínačkou. Dokonce se držela i toho že chce dělat všechno.

Speciální inventář: -
Loajalita: Kodex a Vlci
Známé postavy: - Adwald z Ban Ardu
Editace karty: -
Odehrané questy:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 401
Registrován: 16 úno 2016, 22:48

Re: Amaris

Příspěvek od Sygnia » 16 led 2022, 15:08

Děkujeme za úpravu, takhle je to v pořádku :)

Nyní si můžeš schválené schopnosti přepsat do Uživatelský panel > Profil a také poprosím o přidání odkazu na kartu do podpisu.

SCHVÁLENO
16.1.2022

Vítej ve hře!


Zpět na Kartotéka přijatých postav

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků