"Aréna"

V tomto fóru si můžete zkrátit čekání na přijetí karty volnou zkušební hrou nebo si jen tak vyzkoušet systém kostek dříve, než ho "naostro" použijete ve volné hře či questu.

"Aréna"

Příspěvek od Sygnia » 21 dub 2016, 00:00

Téma vyhrazené na mezihráčské souboje, neherní a čistě pro zábavu a testování herních mechanik. Pokud si chcete vyzkoušet, jak fungují herní kostky, můžete si zaházet klidně i sám se sebou. Pokud si nejste jistí, že házíte správně, nestyďte se k sobě přizvat administrátora nebo moderátora.
Až do poloviny listopadu: pouze hráčská aktivita v eventu/osobce

Re: "Aréna"

Příspěvek od Atraen » 08 kvě 2016, 22:57

I zaklínač má jen jedny nervy. Neustále urážky z jeho strany už dosáhli kritické hladiny. Rychle jsem proto poskládal prsty do znamení Aard doufaje, že ho pěkně srazím na kolena, jak mu koneckonců patří.

Mimo herně:
Hážu na znamení (2)
Atraen hodil/a 2d6 a součet kostek je 8:
5, 3

Berte prosím na vědomí, že i když nemám moc rozdělených bodů ve fyzické konstituci a podobných věcech, stále jsem jako zaklínač mnohem silnější a mám mnohem více výdrže než běžný člověk. Odolnost proti nemocem a jedům je samozřejmost.

Příspěvek od Zenn » 08 kvě 2016, 23:03

Hysterce na druhé straně drátu z nějakého prazvláštního důvodu praskly nervíky. Netušeje, o co přesně se tou přehnanou a prapodivnou gestikulací snaží, prostě jen čekám na to, co má přijít.

Hod na konstituci:
Zenn hodil/a 2d6 a součet kostek je 5:
3, 2

O čárech a márech toho zrovna moc nevím a také se mi to pěkně vymstí. Vlastně ani nevím proč, ale najednou se valím po zemi. Moc dlouho však neváhám s tím, zda si to nechat líbit či ne a aspoň se ze své neutěšené pozice pokusím podkopnout tomu idiotovy na oplátku nohy.

Hod na... obratnost? -1
Zenn hodil/a 1d6 a součet kostek je 2:
2

PS. nemrkejte na mne ;)

Příspěvek od Atraen » 08 kvě 2016, 23:10

Tak malý parchant se nevzdává, to je chválihodné. Překvapil mě tím, že se ještě zmohl proti mě vyrazit nohou ve snaze mě také svalit na zem.

Mimo herně:
Hážu na obratnost (2)
4, 4

Dobrý pokus, ale rozhodně ne natolik, aby mu vyšel. S lehkostí mě známou jsem proto uskočil dozadu, aby noha neškodně promáchla. Teď je však čas to potrestat trochu víc. Nikdo si přeci nebude dovolovat na zaklínače. S rázným tahem jsem proto vytáhl ocelový meč, abych poté přešel do postoje a bleskově k němu vyrazil. Hodlám ho bodnout do pravé nohy, někam do lýtka.

Mimo herně:
Hážu na boj se zbraní - ocelový jeden a půl ruční meč (2)
Atraen hodil/a 2d6 a součet kostek je 2:
1, 1

Mimo herně:
Chybička, vždycky by měl další kolo začínat ten, co prohrál. Tedy další hod už byl mnou provedený špatně ;).
Naposledy upravil Atraen dne 08 kvě 2016, 23:44, celkově upraveno 1

Berte prosím na vědomí, že i když nemám moc rozdělených bodů ve fyzické konstituci a podobných věcech, stále jsem jako zaklínač mnohem silnější a mám mnohem více výdrže než běžný člověk. Odolnost proti nemocem a jedům je samozřejmost.

Příspěvek od Zenn » 08 kvě 2016, 23:19

Netrefil. To bylo tak trochu k posrání, ale ne tolik jako to co následovalo. Pana zaklínače totiž asi chytil menzes a rozhodl se kvůli takové prkotině vytáhnout meč a zabodnout mi ho do nohy. Úžasný. Bolestivý skřek jsem v sobě ani nedržel a radši se zajímal o to, jak rychle tu na tu špinavou podlahu vyteču.

Mimo herně:
Příště mne nepřeskakuj :P :D
Naposledy upravil Zenn dne 09 kvě 2016, 09:07, celkově upraveno 1

PS. nemrkejte na mne ;)

Příspěvek od Atraen » 08 kvě 2016, 23:25

Bolestivý skřek bylo přesně to, co mé uši potřebovali. Nemám žádnou potřebu ho zabíjet, takže meč se škubnutím vytáhnu, v klidu ho otřu o trávu a stejně vyrovnaným krokem se otočím a odcházím pryč. Jen ať se dostane do bezpečí, jak uzná za vhodné.

Příspěvek od Atraen » 08 kvě 2016, 23:42

Dalšího dne ráno jsem dostal zakázku na hnízko ghúlů, který jsem sice splnil, ale dost ošklivě jsem se poranil. Asi to bude vnitřní zranění. Jakž takž jsem si sice vyzvedl odměnu, ale teď je třeba nějak vyřešit tento problém. A jelikož nikde v okolí není žádný špitál, jsem odkázán na zaklínačské elixíry. Nejsem ale tak dobrý, abych si je uměl dobře namíchat, takže při mě musí stát všichni bohové, aby to vyšlo. Všechny přísady nutné na Vlaštovku už mám po ruce, stačí se proto už jen soustředit na přípravu

Mimo herně:
Vlaštovka
Hážu na zručnost (2) proti hodnotě 10. Alchymii nemám žádnou.
2, 6

Tak nic, podařilo se mi tak akorát udělat pořádnou černou břečku, což rozhodně není náš požadovaný elixír. Znechuceně odhodím ten nepoužitelný hnus a začnu se pomalu sunout zpět do vesnice v naději, že mi tam někdo pomůže.

Příspěvek od Ren Hado » 09 kvě 2016, 01:11

Mimo herně:
Útočník 1
Síla: 1
Obratnost: 1
Boj se zbraní (meč): 1

Útočník 2
Obratnost: 2
Boj se zbraní (meč): 2

Útočník 3
Obratnost: 1
Boj se zbraní (meč): 1

Poklidná cesta, ha, ani v nejmenším. Ren si ještě před malou chvílí prospěvoval, když v tu ránu se z lesa, kolem kterého projížděl vynořili tři jezdci. Havran na jeho rameni poskočil, vydal zakrákání, rozléhající se po krajině a jak se říká – vzal nohy na ramena. Ty seš ale hrdina, pomyslel si Ren, ovšem to už sahal po meči, neboť první z lapků či hrdlořezů zaútočil proti němu. Ostří meče se zalesklo v zapadajícím slunci...

Mimo herně:
Útočník 1 hází na Boj se zbraní (meč): 1
Ren Hado hodil/a 1d6 a součet kostek je 2:
2

Ren Hado hodil/a 2d6 a součet kostek je 10:
6, 4
Naposledy upravil Ren Hado dne 09 kvě 2016, 08:55, celkově upraveno 1
Obrázek

Příspěvek od Zenn » 09 kvě 2016, 07:02

Mimo herně:
Při hodech na konflikt si musíš vybrat jen jednu vhodnou dovednost, na kterou budeš to kolo házet, nesčítají se.

PS. nemrkejte na mne ;)

Příspěvek od Ren Hado » 09 kvě 2016, 08:56

Mimo herně:
Dobrá, díky za upozornění :)
Obrázek

Další

Zpět na Pískoviště