• AKTUÁLNĚ
 •  
  Obrázek
  181. Herní den - 18.09. - 01.10. Léto 1279 (Archiv počasí)
  Událost: žádná


  Poslední letní dny se nesou ve znamení zatažené oblohy. Teploty ovšem budou příjemné a dešťové přeháňky ojedinělé, takže pobyt venku jistě nikomu nebude činit problém. Snad ještě ale přijde pravé babí léto.

  Teploty ve dne kolem 22 °C, v noci kolem 16 °C. Na Skellige je cca o 5 °C méně a je větrněji.
   

Ramien WIP

Potulný elfský mág

Déle neaktivní nedokončené registrace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ramien
Příspěvky: 1
Registrován: 14 úno 2023, 17:57
Rasa: Elf
Povolání: Čaroděj
Vyznání: Bez vyznání

Ramien WIP

Příspěvek od Ramien »

Jméno: Ramien

Rasa: Elf

Povolání: Čaroděj

Věk a/nebo datum narození: mladý dospělý
Obrázek

Vzhled: Ramien je průměrně vysoký elf štíhlé postavy. Nemá nijak zvláštní znaky na těle. Má zelené oči a jeho vlasy jsou dlouhé a mají téměř barvu jako stříbro. Jsou bílé, s lehkým přechodem do šedé. Co se týče jeho oblečení, obvykle nosí modrý plášť který má i kapuci která se dá využít pro zakrytí hlavy pro různé účely. Plášť má šedé lemování a vznešený vzor ve světlejším odstínu modré u krajů. Nosí také pár prstenů, dva tmavé na levé ruce a jeden stříbrný na pravé. Nosí náhrdelník, který vypadá jako zamrzlá modrá kapka vody. Často nosí také hnědou koženou brašnu ve které má vše co potřebuje, většinou.

Povaha: Povahou je častokrát neutrální, dalo by se říct. Avšak občas je nutné, aby svou neutralitu opustil, aby dosáhl svých cílů ať se jedná o cokoliv. Co se týče konfliktů, většinou se snaží vyhnout násilí. Více méně má snahu vycházet s kýmkoliv a předejít zbytečným následkům které mohou způsobit újmu. Je to poměrně klidný a inteligentní elf. Je také sebevědomý a vždy si stojí za svými činy i názory. Ačkoliv se může zdát, že je poměrně přátelský, je to hlavně samotář. Lépe se mu tak pracuje a přemýšlí. Nicméně i když se snaží zůstat neutrální, ví že jednoho dne, brzy či později si bude muset vybrat svou stranu.

Víra: Bez určitého vyznání.

Schopnosti a dovednosti:

Historie a rodina:

Loajalita: Neutrální.

Známé postavy:

Editace karty:

Odehrané questy:
Počet slov: 327
Odpovědět