Takhle v lese na paloučku

Na celém Kontinentě se snad nenajde jediná vesnice, kde by někde u cesty nestála ošuntělá dřevěná vývěska s přibitými vzkazy a inzeráty. I začínající dobrodruh dokáže mezi výhodnou nabídkou slepičích vajec a přisprostlou milostnou poezií snadno najít zakázku, ze které by mohla koukat slušná odměna, ať už jde o pomoc s nestvůrou, ztraceným dítětem, a nebo obyčejnou sezónní pomocí na poli...
V tomto fóru probíhají hry vedené vypravěčem. Questy je možné hrát paralelně s hrou v eventu nebo volné hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 83
Registrován: 06 zář 2020, 20:49

Takhle v lese na paloučku

Příspěvek od Iason » 07 lis 2021, 21:28

Úvod do děje: Na nástěnkách v blízkých vesnicích i na několika významných místech ve městě se objevila pozvánka na sraz léčitelů na paloučku od jakéhosi neznámého kněze Iasona. Stručně žádá, abyste dorazili beze zlých úmyslů a podělili se s ostatními o znalosti v oblasti léčitelství.

Z celého srdce Vás zvu na léčitelské setkání v opuštěné chatce nedaleko Broňovic. Pokud chcete beze strachu sdílet svoje léčitelské zkušenosti a snad se i něčemu přiučit, přivítáme vás s otevřenou náručí!

Počet hráčů: neomezený
Bodový rozsah: 5-10 bodů
Obtížnost a limity: Jedná se o setkání léčitelů, proto vezměte kohokoli, kdo se o léčitelství minimálně zajímá, vojáci a lovci čarodějnic jsou tu bohužel navíc a budou se pravděpodobně nudit...
Start a konec Questu: 30.11. - 30.12. - lze zkrátit i prodloužit, ale prosím zkuste odepsat tak 1 do týdne.

Pokud vás Questík zaujal, hlaste se prosím do pm na discordu (Nout-e#5782) nebo do zpráv tady na serveru.Citace: Hipokratova přísaha: Lékařské úkony budu konat v zájmu a ve prospěch nemocného, dle svých schopností a svého úsudku. Vystříhám se všeho, co by bylo ke škodě a co by nebylo správné.

https://media.discordapp.net/attachment ... height=663
Obrázek


Obrázek

Zpět na Questy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník