Naděje dohořívá

Na celém Kontinentě se snad nenajde jediná vesnice, kde by někde u cesty nestála ošuntělá dřevěná vývěska s přibitými vzkazy a inzeráty. I začínající dobrodruh dokáže mezi výhodnou nabídkou slepičích vajec a přisprostlou milostnou poezií snadno najít zakázku, ze které by mohla koukat slušná odměna, ať už jde o pomoc s nestvůrou, ztraceným dítětem, a nebo obyčejnou sezónní pomocí na poli...
V tomto fóru probíhají hry vedené vypravěčem. Questy je možné hrát paralelně s hrou v eventu nebo volné hře.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 41
Registrován: 28 kvě 2020, 18:41

Naděje dohořívá

Příspěvek od Kelsien » 16 čer 2020, 10:12

Naděje dohořívá


Rozsah a tempo:
Rád bych alespoň tři posty týdně, protože nemám moc rád, když se hra vleče. Samozřejmě pokud někdo může hrát jednou za čas o to déle se bude hrát. Kratší quest s vyšetřováním a nějakým tím bojem, ale i nebojové postavy si zahrají :)

Počet hráčů:
Viděl bych to tak na čtyři hráče, ale uvidíme, jaký bude zájem :) Pište do zpráv a nějak se dohodneme ;)

Hráčí: Ryo , Belan , Edmond , Einar

Odměna:
12 bodů

Obtížnost a limity:
Kratší quest s vyšetřováním a nějakým tím bojem, ale i nebojové postavy si zahrají, protože boj není středobodem hry


Start a konec Questu:
Start questu vidím na dobu až se sejdou hráči, já můžu začít kdykoliv. Konec podle rychlosti, jak hra bude ubíhat.


Úvod do děje:
Muž si omluvně zakryl ústa a chvíli trvalo, než ovládl ošklivě znějící kašel. „Omlouvám se.“ Řekl trošku s obtížemi a chvíli si prohlížel muže před sebou. „Jak jsem vám už povídal časy jsou zlé. Lidi stůňou, zvířatům se nedaří a úroda je slabá. K ďasu, co už na to jsme zvyklý, ale poslední dobou se dějou divný lotroviny. Vlci napadli ženský, když šly pro dřevo a znáte ženský zážitek hroznej, pláč a stěžování ale přísahám u kolena mojí báby, že ti vlci divný jsou. Vočiska rudý, kožichy červů plné …. To není jen tak a aby toho málo nebylo voda ve studni se nám zkazila. Po čertech smrdí, černá je … lidi dolů bojí jít podívat co se děje.“ Mávne nad tím vším rukou a pak se zvedne a podá dva prosté pohárky vydlabané ze dřeva a položí je na stůl. „Nesbilo než dát hlavy do hromady a rozhodli jsme se po sehnat nějaké peníze a zkusit někoho kdo zjistí co se děje.“ Do každého pohárku naleje řádnou dávku ze džbánu a zahledí se na muže s prosbou v očích. „Co myslíte, dokážete pomoct?“ zeptá se, než do sebe hodí obsah pohárku. Muž před ním se lehce napije, aby neurazil a přikývne. „Objedu okolní vesnice a blízká místa a zkusím, zda někoho objevím, kdo by pomohl. Nic neslibuji, ale třeba se povede.“ Poté se dvojce rozloučila a muž se vydal najít pomoc, kterou slíbil.

Zpět na Questy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník