Přesun na nové fórum

Místo pro neherní oznámení a veřejné dotazy od hráčů pro vedení.
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 425
Registrován: 23 pro 2016, 15:42

Přesun na nové fórum

Příspěvek od Vypravěč » 09 led 2023, 10:32

Milí hráči,
dnes otevíráme brány nového fóra pro registrace. Než se registrujete, přečtěte si prosím pozorně informace k přesunu postav:


- Máte-li více postav, pečlivě zvažte, za které máte stále v plánu hrát. Pokud si u některé nejste jisti, můžete ji převést na nové fórum kdykoliv později.

- Při registraci můžete provést menší revizi textu, pokud by ovšem mělo dojít na jakékoliv faktické změny namísto stylistických, upozorněte nás na to prosím.

- Při registraci uveďte, kterých Questů (i nedohraných) se vaše postava účastnila. Také prosím uveďte jakých lovů se účastnila, a zda-li máte za sebou jako hráč vypravěčování Questů (a kterých, včetně nedohraných). Velmi tím usnadníte Vedení práci s přiřazováním odznáčků, v počátku i do budoucna.

- Doporučujeme dopsat si herní historii a známé postavy, abyste se sami orientovali v tom, čím si vaše postava na starém fóru prošla a koho zná.

- Dovednosti, které vaše postava už má, vám budou po schválení registrace přiřazeny moderátorem do inventáře. Dovednosti, které vlastníte v inventáři, si prosím zapište také do profilu, jak jste zvyklí.

- Odznáčky do profilu a nevyužité body ze starého fóra vám také budou přiřazeny moderátorem v rámci schvalování postavy. Buďte prosím trpěliví, pokud vám vše nebude přiřazeno ihned. Pozor na změnu u přenosných bodů - ty se nyní budou evidovat v příslušném fóru, a v momentě kdy nás požádáte o přiřazení na vaši konkrétní postavu, už je nebude možné znovu přenést na jinou.

- Body přiřazeny k vašemu profilu poté můžete rovnou využít dle pravidel v Obchodě s dovednostmi.

- Stejně jako na starém fóru, i na tom novém bude potřeba si přidat do podpisu odkaz na kartu své postavy. S tímto úkonem ale prosím počkejte do oficiálního spuštění hry, neboť změna domény jinak způsobí nefunkčnost odkazů a bude je potřeba později upravit.


Odkaz na nové fórum je:

http://zaklinac.fun/forum/

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 497
Registrován: 16 úno 2016, 22:48

Re: Přesun na nové fórum

Příspěvek od Sygnia » 17 led 2023, 19:04

Začátek hry na novém fóru je naplánován na 165. herní den - tedy někdy na přelomu 5.-6. února.

Do té doby prosím dohrejte všechny své volné hry a také se můžete pokusit ukončit takové osobní hry, které jsou blízko konce. Také prosím o dopsání posledního postu do Hádankového Labyrintu do tohoto termínu. Do nové volné hry se prosím pouštějte jen pokud si jste jisti, že jste schopni ji dohrát včas.


Zpět na Nástěnka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník