Větrná pole

Jako Větrná pole označujeme vinařskou oblast nacházející se na jihu Redánie. Hraničí se svobodným městem Novigrad a na jihu sousedí s bývalou temerskou provincií Velen. Krom pozemků různých významných a bohatých rodin se zde nalézá také množství vesnic, zemědělských usedlostí, vinic a lesů. Válkou nezničená krajina se pyšní mnoha přírodními krásami a málokomu neučarují její rozkvetlé louky, půvabné lesní mýtiny a sluncem zalitá pšeničná pole.
 • Fórum
  Statistiky
  Poslední příspěvek
 • Žádné nové příspěvky Sídlo Vegelbudů
  Eventová lokace.
  Na sever od vesnice Karsten se nachází rozsáhlé pozemky patřící prominentní a značně zámožné rodině Vegelbudů. Krom majestátního sídla a působivě upravené zahrady s labyrintem dominuje pozemkům také velké dostihové závodiště, kde se na počest zakladatele rodu pravidelně pořádají napínavé závody v jízdě na koni. Proslulé jsou také extravagantní bankety pro veřejnost vyšších vrstev, zpravidla doplněné gurmánskými rauty a efektními ohňostroji.
  Témata: 3
  Příspěvky: 378
  Poslední příspěvek od Bibiana Zobrazit poslední příspěvek
  27 čer 2019, 09:01
 • Obydlí
  Mimoměstská obydlí mohou mít různé podoby. Od chaloupek, doupat, přes farmy až po panství. Jejich podoba se tedy odvíjí převážně od společenského statusu jejich obyvatelů.
  Témata: 14
  Příspěvky: 1183
  Poslední příspěvek od Niani Diarcondons Zobrazit poslední příspěvek
  05 úno 2023, 04:10
Nemáte potřebná oprávnění pro čtení témat v tomto fóru.

Přihlásit se  •  Registrovat

 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 1 návštěvník