• AKTUÁLNĚ
 •  
  Došlo k přesunu fóra, archiv starého fóra je nyní na adrese http://zaklinacforum.cz/forum. Důležité informace k přesunu postav naleznete zde.
   
   
  Obrázek
  168. Herní den - 20.03. - 02.04. Jaro 1279 (Archiv počasí)
  Událost: Ples u Duvallů (odkaz bude zaktivněn s prvním postem)

  Ačkoliv obloha zůstává stále zatažená, nemohlo být pochyb o tom, že se na Kontinent vkradlo jaro. Může za to naprosté vymizení sněhu a příjemné teploty, které jsou předzvěstí toho, že už bude jenom líp. Jako by snad ti, kteří jaro při oslavách vítali, konečně přivolali lepší počasí. Byť možná někdo mohl nadávat, proč se s oslavami nemohlo ještě chvíli počkat, všichni nakonec byli rádi, že si mohou užívat venku, aniž by potřebovali teplé pláště.

  Teploty ve dne kolem 13 °C, v noci kolem 7 °C. Na Skellige je cca o 5 °C méně a je větrněji.
   

Zaklínač: Hra Osudu - Registrace

Svým přístupem na „Zaklínač: Hra Osudu“ (dále jen “my”, “naše”, “nás”, “Zaklínač: Hra Osudu”, “http://zaklinacrpg.cz/forum”), souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Zaklínač: Hra Osudu“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „Zaklínač: Hra Osudu“ s nimi souhlasíte.

Naše fóra beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod licencí „General Public License“ a které je možno stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Zaklínač: Hra Osudu“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „Zaklínač: Hra Osudu“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „Zaklínač: Hra Osudu“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „Zaklínač: Hra Osudu“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.